خبر
مواد معدنی   بورس کالا   قیر و روانکارها  
در روز جاری اتفاق می افتد:

قیر و گوگرد آماده عرضه در بورس کالا

می متالز - پنج هزار و ۵۸۴ تن قیر و ۴ هزار تن گوگرد در تالار صادراتی بورس کالای ایران عرضه می‌شود.

قیر و گوگرد آماده عرضه در بورس کالا

به گزارش می متالز، تالار فرآورده‌های نفتی و پتروشیمی بورس کالا امروز شنبه ۲۲ شهریورماه میزبان عرضه ۳۵ هزار و ۱۴۹ تن مواد پلیمری، مواد شیمیایی، قیر، لوب کات، وکیوم باتوم، اسلاک واکس و روغن پایه است.

براساس این گزارش، همچنین، ۱۰ هزار تن سود کاستیک، ۵ هزار و ۵۸۴ تن قیر و ۴ هزار تن گوگرد در تالار صادراتی بورس کالای ایران عرضه می‌شود.

بازار فرعی بورس کالای ایران نیز در این روز شاهد عرضه یک هزار تن PDA TAR است.

کد خبر: 129375
تاریخ: 1399/06/22 - 20:42
منبع: بورس نیوز

بورس کالا  فرآورده‌های نفتی و پتروشیمی  گوگرد 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

مخالفان و موافقان بورس مسکن چه می گویند

می متالز - با وجود آن که ۲۹ مرداد ماه امسال اولین معامله ملک در بورس کالا انجام گرفت برخی نمایندگان مجلس با این فرضیه که عرضه زمین و مسکن در بورس کالا منجر به افزایش قیمت می شود با آن مخالف هستند.
 

کشف قیمت بورس کالا تحت تأثیر نوسانات دلار

می متالز - چندی است قیمت آهن و شمش در بازار افزایش یافته است. فعالان صنعت فولاد کشف نادرست قیمت در بورس را عامل نابسامانی‌های این روزهای بازار می‌دانند.
 استقبال قابل توجه بازار کالایی کشور از محصولات فولاد خراسان

رشد 2.5برابری درآمد فولاد خراسان در رینگ صنعتی بورس کالا

می متالز - مجتمع فولاد خراسان با افزایش 77 درصدی حجم عرضه محصولات خود در بورس کالا، 244 درصد رشد ریالی را در ارزش فروش محصولات خود در شش ماه نخست سال جاری کسب کرد.
 

قیمت آهن و نوسانات بازار ارز

می متالز - قیمت آهن آلات در چند ماهه ی اخیر آنچنان دچار بی ثباتی شده که اگر بخواهیم نموداری برای ان در نظر بگیریم باید روز به روز قیمت آهن آلات را در نمودار ذکر کنیم و به بررسی آن بپردازیم. با بالا رفتن قیمت هر یک از محصولات فولادی شاهد بالا رفتن دیگر محصولات مشابه هستیم، در واقع هر یک از محصولات انتظار قیمت دیگر محصولات را می کشد. قیمت های اعلام شده ای که از سوی نوردکاران فولادی نرخ گذاری می شود از سمت و سوهای دیگر قیمت ها را بالا و پایین میبرد. از جمله عواملی که بر قیمت محصولات تاثیر زیادی می گذارد، نوسانات قیمت ارز می باشد.
 

کنترل قیمت بازار فولاد در بورس کالا انجام می‌شود

می متالز - معاون معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت معتقد است که وزارت صنعت، معدن و تجارت ابزار قانونی برای کنترل بازار فولاد ندارد و همه مراحل عرضه و تعیین قیمت این محصول در بورس کالا انجام می‌شود.
 رئیس انجمن نوردکاران فولادی ایران:

علت تمایل نداشتن فولادسازان برای عرضه در بورس کالا

می متالز - رئیس انجمن نوردکاران فولادی ایران از تولید 24 میلیون تن شمش فولاد در کشور خبر داد و گفت: متاسفانه با عرضه قطره چکانی و مهندسی قیمت، فولادسازان حاضر نیستند 12 میلیون تن نیاز کشور را در بورس کالا عرضه کنند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما