خبر
بورس و سهام   پالایشگاه  
با اعلام دلایل تعلیق:

نماد یکی از ۶ پالایشگاه غایب بازگشایی شد/ ۱۱ درصد افزایش قیمت

می متالز - با اعلام دلایل تعلیق نماد یکی از ۶ پالایشگاه غایب از تابلو معاملات، پالایشگاه شیراز بدون محدودیت دامنه نوسان قیمت آماده بازگشایی شد و هر سهم آن ۱۱ درصد رشد کرد.

به گزارش می متالز، درحالی نماد هر 6 پالایشگاه اصفهان، تهران، بندرعباس، تبریز، لاوان و شیراز ار 13 شهریور به دلیل لزوم بررسی اطلاعات مربوط به تغییر نرخ خوراک بسته شده که امروز پالایشگاه شیراز پس از رفع دلایل تعلیق و افشای اطلاعات بااهمیت و بدون محدودیت دامنه نوسان قیمت آماده انجام معامله شد.

پس از انجام حراج ناپیوسته و حذف سفارشات در صورت لزوم بازگشایی مرتبه دوم اطلاع رسانی می‌شود. در غیر این صورت انجام معاملات بصورت حراج پیوسته در دامنه مجاز قیمتی امکان پذیر است.

به این ترتیب در حالی انتظار می رود که نماد 5 پالایشگاه غیاب دیگر هم در روزهای آینده باز شود که با داد و ستد بیش از 1.2 میلیون سهم "َشراز"، قیمت این نماد با رشد حدود 11.5 درصدی به 11 هزار تومان رسید.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

بانک تجارت هم درباره سهم ۱۶.۵ هزار میلیادی از مصوبه دولت توضیح داد

می متالز - بزرگترین بانک بورس هم درباره تخصیص سهم ۱۶.۵ هزار میلیاد تومانی از مصوبه جدید هیات دولت مبنی بر واگذاری سهام چهار پالایشگاه بورسی و سه شرکت توضیح داد.
 معاون پالایشگاه اصفهان:

پالایشگاه بورسی محصول ویژه با خلوص ۹۹ درصد تولید می کند

می متالز - معاون پالایشگاه اصفهان از تولید حلال پنتان با خلوص بالای ۹۹ درصد و با ظرفیت ۱۰۰۰ بشکه در روز و با امکان صادرات خبر داد.
 

برنامه افزایش سرمایه جذاب و ۱۰۱ درصدی پالایشگاه بورسی از تجدید ارزیابی

می متالز - پالایشگاه اصفهان از برنامه افزایش سرمایه جذاب و ۱۰۱ درصدی از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها خبر داد.
 

رشد ۴.۵ درصدی نرخ فروش وکیوم باتوم "شبریز"

می متالز - این شرکت در هفته منتهی به ۲۰ آذر ماه ۱۳۹۹، در مجموع ۷.۰۰۰ تن وکیوم باتوم در بورس کالا عرضه کرد که با تقاضای ۷.۳۰۰ تنی و حجم معاملات ۷.۰۰۰ تنی و با قیمت ۵۲.۴۳۳ هزار ریال به ازای هر تن مورد معامله شد.
 

باز هم رشد نرخ فروش وکیوم باتوم "شبندر"

می متالز - نتیجه رقابت قیمتی مشتریان نیز موجب رشد ۳.۴ درصدی قیمت فروش این محصول در مقایسه با هفته منتهی به ۱۳ آذر ماه شد.
 

رشد ۴ درصدی نرخ فروش لوب کات سبک"شپنا"

می متالز - در هفته منتهی به ۲۰ آذر ماه شاهد عدم عرضه و فروش وکیوم باتوم تولیدی این پالایشگاه در بورس کالا بودیم.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما