خبر
مواد معدنی   سرب و روی  
به منظور بررسی معدن آلبلاغ اسفراین؛

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت به خراسان شمالی سفر می‌کند

می متالز - معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان توسعه و نوسازی معادن کشور به منظور بررسی شرایط معدن آلبلاغ اسفراین روز چهارشنبه به خراسان شمالی سفر می‌کنند.

به گزارش می متالز، محمد سپهر از سفر رئیس سازمان توسعه و نوسازی معادن و معاون وزارت صنعت، معدن و تجارت به منظور بررسی وضعیت معدن آلبلاغ اسفراین به استان خراسان شمالی خبر داد.

مدیر روابط عمومی سازمان ایمیدرو گفت: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده روز چهارشنبه هفته جاری این سفر به منظور تصمیم‌گیری در خصوص آینده معدن آلبلاغ انجام خواهد شد.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت به خراسان شمالی سفر می‌کند

کد خبر: 129840
تاریخ: 1399/06/24 - 23:29
منبع: خبرگزاری مهر

معدن آلبلاغ اسفراین  محمد سپهر  ایمیدرو 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

مافیای مس و فولاد مانع بهره‌برداری از معادن آذربایجان‌شرقی هستند/ کارخانه آلومینا آماده ساخت است ولی قرارداد ابلاغ نمی شود

می متالز - رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه "دست‌هایی در معادن وجود دارد که تبدیل به مافیای مس و فولاد شده است" گفت: این مافیا مانع بهره‌برداری و ایجاد حجم زیاد اشتغال و ارزش افزوده در معادن استان شده است.
 

کولبران معدن آلبلاغ همچنان نان از دل سنگ بیرون می‌آورند!

می متالز - وجود ماده معدنی سرب و روی در معدن آلبلاغ اسفراین سبب شده تا افرادی به‌ قصد تهیه لقمه نانی، حاضر شوند راه‌های کوهستانی و صعب‌العبور را پشت سر بگذارند و هر طور شده از معدن برداشت کنند حتی در این راه ریزش تونل و پرت شدن از ارتفاعات هم جلویشان را نمی‌گیرد.
 

هدفگذاری ۵۰۰ میلیون دلاری برای بومی‌سازی بخش معدن

می متالز - معاون وزیر صنعت، معدن وتجارت گفت: برای امسال، ۵۰۰ میلیون دلار بومی‌سازی در بخش معدن و صنایع معدنی هدفگذاری شده است و ایمیدرو هم توجه و تمرکز خود را به حفظ منابع انسانی به عنوان با ارزش ترین منابع سازمانی معطوف کرده پس از آن حفظ ماشین آلات معدنی کشور مورد توجه قرار دارد.
 دکتر غریب پور در آئین رونمایی از پروژه بومی‌سازی پژوهشی شبیه‌ساز رانندگی دامپتراک مطرح کرد:

ایمیدرو توجه خود را به حفظ سرمایه انسانی به عنوان با ارزش ترین منابع سازمانی متمرکز کرده است

می متالز - امروز آیین رونمایی از پروژه بومی‌سازی پژوهشی شبیه‌ساز رانندگی دامپتراک با حضور دکتر غریب پور در محل سایت سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران برگزار شد.
 دلایل مخالفت محیط‌زیست با احداث کارخانه کک‌سازی؛

سوادکوه را آلوده کک‌سازی نکنیم/ ساخت کارخانه پتروشیمی مازندران در مسیر مجوزها

می متالز - برخی نمایندگان مردم مازندران در مجلس طی سال‌های اخیر پیگیر بهره‌برداری از معادن زغال‌سنگ در این استان بوده‌اند، طوری که با پیگیری آنها و باتوجه به فعالیت معادن متعدد در سوادکوه، طرح کک‌سازی توسط شرکت ایمیدرو تهیه و سرمایه‌گذار آن هم مشخص شد، این طرح اما با مخالفت جدی اداره محیط‌زیست مازندران مواجه و به فراموشی سپرده شد.
 

اعزام تیم تخصصی ایمیدرو به خراسان شمالی

می متالز - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی گفت: تیم تخصصی ایمیدرو از سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران به استان اعزام می شوند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما