خبر
بیمه  
قائم مقام شرکت بیمه دانا مطرح کرد:

تغییر استراتژی فروش، راهکار کنونی مقابله با کرونا

می متالز - قائم مقام شرکت بیمه دانا، تغییر استراتژی فروش و تمرکز بر فروش آنلاین محصولات بیمه‌ای را در دوران شیوع جهانی ویروس کرونا، عامل موثری در رشد پرتفوی صنعت بیمه عنوان کرد.

به گزارش می متالز، حسین حسینی با اشاره به نشانه‌های رکود اقتصاد جهانی و تاثیر آن بر حوزه‌های مختلف اقتصادی، از جمله صنعت بیمه اظهار داشت: متاسفانه شیوع گسترده ویروس کرونا می‌تواند موجب کاهش نرخ رشد اقتصادی شده و پیامدهای آن دامنگیر صنعت بیمه نیز شود.

وی با اشاره به اینکه مشتریان برای انطباق با بحران کرونا عادات و رفتار خود را تغییر داده‌اند، افزود: صنعت بیمه در این شرایط ناگزیر است برای تطابق با تغییرات بازار و انطباق با رفتارهای جدید مصرف‌کنندگان، اقدام‌های مناسبی اتخاذ کند که حفظ اعتماد مشتری و به‌کارگیری روش‌های جایگزین مانند فروش آنلاین محصولات بیمه‌ای، یکی از مهمترین این اقدام‌ها به شمار می‌رود.

 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

سه ارز جذاب در پسا کرونا چه خواهد بود

می متالز - بانک گلدمن ساکس امریکا اعلام کردند که پس از پایان بحران کرونا در جهان روبل روسیه یکی از سه ارز جذاب در میان ارزهای بازارهای نوظهور در جهان خواهد بود.
 

راه نجات از کرونا، رعایت اصول بهداشتی است

می متالز - مشاور ارشد مدیر عامل شرکت فولاد اکسین خوزستان گفت: تنها راه نجات از بیماری کرونا ویروس حفاظت شخصی و رعایت اصول بهداشتی افراد است.
 

ارزش صادرات نفت به ۱۹ هزار میلیارد تومان رسید

می متالز - سازمان برنامه و بودجه گزارش داد سهم صادرات نفت خام و میعانات گازی در ۵ ماهه امسال ۳ درصد کل منابع بودجه عمومی بوده است.
 

رکود جهانی مس و آلومینیوم در سایه مرگبار کرونا

می متالز - براساس جدیدترین گزارش بازار بورس فلزات لندن، بهای مس و آلومینیوم در بازارهای جهانی روند کاهشی به خود گرفته است.
 بنابر اطلاعیه کانون صرافان

دادوستد ارز بدون درج قیمت ممنوع شد

می متالز - کانون صرافان در اطلاعیه‌ای هر گونه معامله ارز بدون درج قیمت در اپلیکیشن این نهاد را ممنوع اعلام کرد.
 تابستان داغ فروش فولاد خراسان با 76 درصد رشد درآمد مالی

رکوردشکنی چشم‌گیر فروش «فخاس» در نیمه اول سال

می متالز - مجتمع فولاد خراسان (فخاس) با ثبت 2 هزار 737 میلیارد تومان فروش در شش ماه نخست امسال، 25 درصد رشد درآمد ریالی ناشی از فروش محصولات خود را به ثبت رساند که این رقم در مقایسه با فروش سال قبل در همین مدت، بیش از 560 میلیارد تومان افزایش درآمد را برای این شرکت بزرگ بورسی نشان می‌دهد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما