خبر
نرم افزار و فن آوری اطلاعات  
بزرگترین رویداد سرمایه‌گذاری استارت‌آپی کشور

دومین رویداد سرمایه‌گذاری سکوی پرتاب برگزار می‌شود

می متالز - مدیر ارتباطات و رسانه 100 استارت‌آپ با اشاره به برگزاری دومین رویداد سرمایه‌گذاری سکوی پرتاب، گفت: این رویداد پس از بررسی اولیه و داوری مجازی بیش از 600 تیم استارت‌آپی در مرکز رویدادهای سلام برگزار می‌شود.

دومین رویداد سرمایه‌گذاری سکوی پرتاب برگزار می‌شود - بورس امروز - پایگاه  خبری بورس و بازار سرمایه

به گزارش می متالز، ارسلان باسلی‌زاده در این باره گفت: در مرحله غیر حضوری، ۶۰۰ تیم استارت‌آپی طرح های خود را برای ۱۰۰ استارت‌آپ ارسال کردند، تا بعد از بررسی اولیه و برگزاری چند نشست داوری مجازی با حضور فعالان اکوسیستم استارت‌آپی به این رویداد حضوری راه پیدا کنند.

وی در ادامه با اشاره به حضور ۵۰ تیم در مرحله حضوری افزود: این تیم‌ها پنج شنبه ۲۷ شهریور ماه در رویداد حاضر شده و توسط داوران بررسی می‌شوند.

مدیر ارتباطات و رسانه ۱۰۰ استارت‌آپ افزود: در آیین پایانی این رویداد نتیجه داوری نهایی اعلام شده و شرایط سرمایه‌گذاری به‌صورت قطعی به گروه‌ها اعلام می‌شود.

باسلی‌زاده درباره حجم سرمایه‌گذاری در این رویداد مطرح کرد: با توجه به اینکه مخاطب اصلی ۱۰۰ استارت‌آپ تیم‌های حاضر در مرحله بذری و پیش بذری هستند، متوسط سرمایه‌گذاری بر هر تیم ۲۰۰ میلیون تومان خواهد بود.

وی همچنین با اشاره به حضور فعالان اکوسیستم استارت‌آپی در این رویداد افزود: این رویداد با داوری افراد شاخص در اکوسیستم استارت‌آپی برگزار می‌شود تا بتوانیم با سرمایه‌گذاری درست، پشتیبانی، و راهبری مستمر، تیم‌های حاضر را به موفقیت نزدیک‌تر کنیم.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 حجت‌اله صیدی در گردهمایی تبیین نقش شبکه بانکی در نظام تأمین مالی نوآوری کشور خبر داد:

تسهیلات هشت هزار میلیاردی بانک صادرات ایران به شرکت‌های دانش‌بنیان‌/ گسترش حمایت از استارت‌آپ‌ها در نیمه دوم سال

می متالز - ​مدیرعامل بانک صادرات ایران از تخصیص هشت هزار میلیارد ریال تسهیلات این بانک به شرکت‌های دانش‌بنیان خبر داد و اعلام کرد: اعطای تسهیلات به دانش‌بنیان‌ها در شش ماهه دوم ۹۹ سرعت بیشتری می‌گیرد.
 روابط‌ عمومی شستا اعلام کرد؛

صبا تأمین بازارگردان شستا شد/ احتمال بازگشایی شستا در آینده نزدیک

می متالز - روابط‌عمومی شستا اعلام کرد صندوق بازار گردانی شستا متشکل از همه نمادهای زیرمجموعه شستا و در جهت صیانت از حقوق سهامداران تشکیل شد.
 استاندار یزد در جریان بازدید از اداره کل تامین اجتماعی استان عنوان کرد:

ضرورت گسترش سرمایه گذاری های سازمان تامین اجتماعی کشور در یزد با توجه به ظرفیت های سرشار استان

می متالز - ستاندار یزد با بیان اینکه استان یزد به دلیل برخورداری خوب از ظرفیت های صنعت و معدن و آمار بالای بیمه شدگان تامین اجتماعی، توانسته در فرآیند توسعه موفقیت های خوبی داشته باشد، افزود: با اینحال سرمایه گذاری ها از سوی سازمان تامین اجتماعی کشور در یزد، متناسب با بیمه شدگان و ظرفیت های تامین اجتماعی در استان نبوده و باید این روند اصلاح شود.
 

پیام تبریک مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صدرتامین به مناسبت انتخاب وزیر صنعت

می متالز - متن پیام غلامرضا سلیمانی دیرعامل شرکت سرمایه گذاری صدرتامین به مناسبت انتخاب وزیر صنعت را در ادامه بخوانید.
 

ورود شرکت‌های استارت‌آپی به بورس برای تحقق شعار سال ضروری است

می متالز - عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس معتقد است می‌توان برای ورود شرکت‌های استارت‌آپی به بورس منابع مالی مورد نیاز آنها را تأمین کرد که این موضوع سبب اشتغال‌زایی بیشتر می‌شود.
 

اختصاص30 میلیارد تومان سرمایه گذاری برای ایجاد زیربناهای معدنی کرمانشاه

می متالز - مجری طرح ایجاد زیربناهای لازم در معادن بزرگ و مناطق معدنی ایمیدرو از اختصاص30 میلیارد تومان سرمایه گذاری برای ایجاد زیربناهای معدنی در استان کرمانشاه خبر داد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما