خبر
انرژی   نفت  

جزئیات افزایش حق‌العمل جایگاه‌داران سوخت

می متالز - مصوبه افزایش حق العمل جایگاهداران سوخت شامل ۱۲۵ تومان به ازای فروش و ۷۰ تومان به ازای تبخیر هر لیتر بنزین به سازمان برنامه و بودجه ابلاغ شد.

به گزارش می متالز، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور تصویبنامه هیات وزیران مبنی بر افزایش حق العمل فروش بنزین جایگاه داران در سال جاری را به وزارت نفت، سازمان برنامه و بودجه، وزارت کشور و وزارت صمت ابلاغ کرد.

بر اساس این مصوبه دستمزد جایگاه داران از فروش هر لیتر بنزین و نفت گاز (گازوئیل) ۱۲۵ تومان و برای تبخیر هر لیتر سوخت، ۷۰ تومان با در نظر گرفتن مالیات بر ارزش افزوده تعیین شده است.

با اجرای این تصویب‌نامه، قیمت بنزین و گازوئیل برای مصرف کننده تغییر نمی‌کند.

کد خبر: 129967
تاریخ: 1399/06/24 - 10:55
منبع: ایران پترونت

اسحاق جهانگیری  قیمت بنزین  بنزین  جایگاه داران 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 دکتر جهانگیری اعلام کرد:

65درصد فولاد خاورمیانه در ایران تولید می شود/ارز حاصل از صادرات باید در چرخه اقتصادی به کار گرفته شود/ فضاسازی علیه بخش خصوصی با هیچ منطقی سازگار نیست/ مدیران بی ادعا و متخصص در بخش صنعت و معدن را قدر بدانیم

می متالز - معاون اول رییس جمهور بخش فولاد و صنایع معدنی را از مهمترین فرصت‌های سرمایه گذاری کشور دانست و اظهار داشت: کشورمان از ظرفیت‌های بی نظیری در بخش معادن فلزی و غیرفلزی برخوردار است و بدون تردید با استفاده از نیروی انسانی متخصص و پرتوان خود می‌توانیم این ظرفیت‌های معدنی را در مسیر رشد آبادانی روزافزون کشورمان قرار دهیم.
 معاون اول رئیس جمهور در بندرعباس:

تصمیمات لازم برای سرعت بخشی به روند ترخیص کالا و تخلیه بنادر گرفته می‌شود

می متالز - معاون اول رئیس جمهور گفت: استان هرمزگان و بندرعباس از اصلی ترین کانون های توسعه کشور در زمینه های مختلف است.
 بررسی گزارش ماهانه «انجمن جهانی فولاد»

رشد تولید فولاد ایران به رغم تحریم

می متالز - فولاد ایران در ماه آگوست رشد تولیدی ۶۱ هزار تنی معادل ۶/ ۲ درصد نسبت به ماه گذشته میلادی (جولای) را ثبت کرد که گواهی بر این مدعاست که تحریم‌ها علیه فلزات کشور مانع رشد این صنعت نشده است. با ثبت چنین رشدی ایران توانست رتبه خود در تولیدکنندگان این فلز استراتژیک را حفظ کند.
 

افزایش سقف تسهیلات در بخش مسکن به بهبود سرمایه‌گذاری در کشور کمک می‌کند

می متالز - معاون اول رئیس جمهوری گفت: در شرایطی که رشد سرمایه‌گذاری در کشور منفی است، افزایش سقف تسهیلات در بخش مسکن می‌تواند در بهبود سرمایه‌گذاری در کشور و نیز اجرای تعهدهای وزارت راه و شهرسازی برای تولید یک میلیون واحد مسکونی موثر باشد.
 

سرنوشت پالایشگاه‌هایی که با ستاره خلیج فارس امضا شدند؛ اما «ستاره» نشدند

می متالز - آذرماه ۱۳۸۷ بود، به‌عنوان خبرنگار اقتصادی روزنامه اعتماد برای انجام گفت‌وگویی با بیژن زنگنه به دفترش در خیابان بخارست رفتم. در آن گفت‌وگو با محور مباحث نفتی از ایشان پرسیدم از نگاه شما ساخت پالایشگاه هنوز هم غیراقتصادی است؟ او پاسخ مثبت داد: «هنوز هم از منظر اقتصادی به اصطلاح مارجین پالایش بسیار کم است و نرخ بازگشت سرمایه در طرح‌های پالایشی هنوز هم خیلی پایین است.
 

هرمزگان، قطب دوم فولاد کشور خواهد شد

می متالز - مدیرعامل فولاد هرمزگان در جلسه اقتصاد مقاومتی استان که با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور و همتی استاندار استان هرمزگان برگزار شد تاکید کرد با توسعه هاي انجام شده و در دست انجام، استان هرمزگان به قطب دوم فولاد کشور تبديل خواهد شد.‎
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما