خبر
مواد معدنی   صنعت  

چادرملو منطقه جدید صنعتی ایجاد می کند/ تبیین دورنمای توسعه چادرملو برای ۱۰ سال اینده

می متالز - ناصر تقی زاده مدیر عامل و عضو هیات مدیره شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در نخستین جلسه مشترک با مدیران عامل شرکت های عضو خانواده بزرگ چادرملو، با اشاره به اشباع ظرفیت توسعه صنایع فولادی کشور گفت: شرکت عظیمی چون چادرملو نمی تواند تنها متکی به فعالیت در حوزه معدن و فولاد باشد از این رو طرح مدونی تدوین شده که مسیر توسعه این شرکت مهم بورسی را برای ۱۰ سال آینده برنامه ریزی کرده است.

به گزارش می متالز، مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو افزود: در نظر داریم برای اجرای طرح های پائین دستی صنعت فولاد و سایر صنایع مرتبط، منطقه صنعتی چادرملو را در محور یزد به طبس اجرا کنیم و لازمه پیاده سازی این طرح، ایجاد هماهنگی و هم اندیشی با سایر شرکت های است که بخش عمده سهام آنها متعلق به چادرملو است.

وی ضمن تشکر از همراهی و حمایت مسوولان استان یزد از برنامه های توسعه بخش چادرملو گفت: در این منطقه صنعتی که قرار است با سرمایه گذاری چادرملو و انجام شود در فاز اول، ساخت ۳ واحد صنعتی بزرگ از جمله .واحد سوپر مگامدول احیای مستقیم، کارخانه فروسیلیس و کارخانه آجر نسوز در دستور کار قرار گرفته است و به موازات آن، شرکت اکتشافات معدنی و چند واحد تأمین کننده مواد مورد نیاز صنایع فولادی نیز احداث می شود.

تقی زاده افزود: این منطقه صنعتی که قادر است چند هزار شغل جدید ایجاد کند، تضمینی برای سود آوری شرکت و امنیت خاطره سهامداران حقیقی و حقوقی در دراز مدت خواهد و به گونه ای طراحی می شود که نیاز کشور و استان یزد برای توسعه صنعت تا ۵۰ سال اینده را پاسخگو باشد‌.

مدیر عامل چادرملو در ادامه به ضرورت توجه به رفاه و معیشت کارگران و کارکنان پرداخت و گفت: وظیفه ما در کنار تولید، توجه به نیازهای اساسی پرسنل است و نباید از آن غفلت کرد. وی تصریح کرد: تأمین مسکن کارگران فاقد مسکن از برنامه های مهم ماست که با همکاری و مشارکت شرکت ها ی تابع و تشکیل تعاونی مسکن انشالله در آینده نزدیک محقق می شود.

تقی زاده همچنین در خصوص اقدامات چادرملو در راستای مسوولیت اجتماعی گفت: یکی از تکالیف ما توجه به نیازهای توسعه پایدار در مناطق تحت فعالیت است که در این راستا نیز اقدامات قابل توجهی در دست اقدام داریم که شامل طرح تصفیه و انتقال آب خلیج فارس به استان یزد، ساخت مجتمع بزرگ فرهنگی، ورزشی شهید قاسم سلیمانی ( صنایع ) در اردکان، ایجاد کمر بند سبز در حاشیه جاده اردکان تا عقدا، تجهیز مراکز بهداشتی و درمانی، ساخت مراکز علمی و آموزشی و تعدادی طرح رفاهی، اجتماعی و فرهنگی دیگر است.

در این جلسه هم اندیشی، مدیران شرکت های عضو خانواده چادرملو، آمادگی خود را برای همراهی و یکپارچه سازی طرح ها و برنامه های کلاً شرکت با حضور در کارگروه های تخصصی اعلام کردند.

کد خبر: 130014
تاریخ: 1399/06/25 - 17:35
منبع: معدن مدیا

چادرملو  اکتشافات معدنی  ناصر تقی زاده  مگامدول 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 برای شهریور و نیمه نخست سال:

"کچاد" هم آمار تولید و فروش ۶ ماهه داد/ رشد ۴۳ درصدی درآمدها

می متالز - شرکت چادرملو هم با ارائه آمار تولید و فروش شهریور و نیمه نخست سال، ۶.۵ هزار میلیارد تومان درآمد شناسایی کرد که نسبت به دوره مشابه قبل نشان از رشد ۴۳ درصدی دارد .
 

گام بلند شرکت چادرملو برای تحقق جهش تولید

می متالز - شرکت چادرملوی اردکان با اتکا به توان نیرو‌ها و متخصصان داخلی بیش از ۲۷ هزار قطعه اصلی و مورد نیاز خود را طراحی و تولید کرده است.
 

مشارکت بانک کشاورزی در ابر پروژه انتقال آب خلیج فارس به جنوب شرق

می متالز - بانک کشاورزی با تامین بخشی از منابع مالی طرح ملی انتقال آب خلیج فارس که از محل منابع صندوق توسعه ملی صورت گرفته است، در آبرسانی به بخش صنعت گل گهر در سیرجان، مس در سرچشمه رفسنجان و چادرملو یزد و نیز تامین آب کشاورزی و آب شرب استان های یزد و کرمان مشارکت می کند.
 

محاسبه خالص ارزش دارایی های هر سهم «ومعادن»

می متالز - ارزش روز پرتفوی بورسی شرکت 136243 میلیارد تومان و ارزش افزوده بورسی شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات مبلغ 130539 میلیارد تومان است.
 

هر سهم «ومعادن» چقدر می ارزد + جدول

می متالز - خالص ارزش داراییها ( NAV) هر سهم سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات - ومعادن بررسی شد.
 برای شهریور و نیمه نخست سال:

"کچاد" هم آمار تولید و فروش ۶ ماهه داد/ رشد ۴۳ درصدی درآمدها

می متالز - شرکت چادرملو هم با ارائه آمار تولید و فروش شهریور و نیمه نخست سال، ۶.۵ هزار میلیارد تومان درآمد شناسایی کرد که نسبت به دوره مشابه قبل نشان از رشد ۴۳ درصدی دارد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما