خبر
ماشین آلات و تجهیزات معدنی   بانک ها   ماشین آلات و تجهیزات ساختمانی  
عضو کمیسیون صنایع مجلس:

حقوق کارگران هپکو طی ۵ سال گذشته از طریق تسهیلات بانکی پرداخت شده است

می متالز - عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی گفت: در طول ۵ سال گذشته حقوق کارگران هپکو از محل تسهیلات بانکی پرداخت شده است، اما همچنان کاری در جهت رونق تولید صورت نگرفته است.

به گزارش می متالز، علی‌اکبر کریمی ظهر پنجشنبه در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان مرکزی که در استانداری برگزار شد، طی سخنانی با انتقاد از نبود طرح های بزرگ بالای یک هزار میلیارد تومانی در استان مرکزی گفت: پروژه‌های آب‌رسانی استان مرکزی به ۳۰۰ میلیارد تومان می رسد، اما در استان‌های دیگر شاهد پروژه‌هایی با رقم بودجه‌ای بسیار بالاتر هستیم که اقتتاح و احداث می‌شود.

رییس مجمع نمایندگان استان تهران با انتقاد از باقی ماندن ۲۳ پروژه از سفرریاست جمهوری گفت: مهم ترین این پروژه ها بیمارستان ولیعصر(عج) اراک است، که افتتاح آن در دوران کرونا می توانست کمک زیادی برای بخش درمان باشد، اما همچنان نیمه کاره است و اکنون بیماران کرونایی در بیمارستان خیرساز آیت الله خوانساری پذیرش می‌شوند، که ظرفیت پذیرش این بیمارستان نیز تکمیل شده است.

 وی با اشاره افزایش سهم نفت از دو به سه درصد گفت: همچنان این افزایش یک درصدی به دلیل تاخیر دولت در بازنگری فهرست مناطق محروم سبب بهره مندی این مناطق شده است.

عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی سپس به مشکلات صنایعی همچون هپکو، آذرآب و واگن پارس در استان مرکزی اشاره کرد و گفت: نسبت به دست به دست شدن شرکت بزرگی همچون هپکو انتقاد داریم.

وی با بیان این که در طول ۵ سال گذشته حقوق کارگران هپکو از محل تسهیلات بانکی پرداخت شده است، گفت: اما همچنان کاری در جهت رونق تولید صورت نگرفته و در حال حاضر نیز با وجود واگذاری به تامین اجتماعی، نگرانی‌هایی در این مورد وجود دارد.

کریمی در بخش دیگری از سخنان خود به کمبود شدید عرضه مسکن در استان مرکزی و افزایش نجومی قیمت ها اشاره کرد و گفت: اراک در طول ۱۵ سال گذشته افزایش شدید قیمت را داشته است و در حال حاضر یکی از گران‌قیمت ترین شهرهای کشور است.ش

کد خبر: 133860
تاریخ: 1399/07/10 - 18:15
منبع: تحلیل بازار

هپکو  علی‌اکبر کریمی  تسهیلات بانکی 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

کاهش میزان صادرات با وجود افزایش نرخ ارز و کاهش ارزش پول ملی

می متالز - یک نماینده مجلس شورای اسلامی از فرایند معیوب صادرات در کشور خبر داد و گفت: با وجود کاهش ارزش پول ملی و افزایش نرخ ارز، میزان صادرات کاهش پیدا کرده و این مساله نشانگر آن است که فرآیند انجام صادرات دچار مشکلاتی است.
 

خبر جدید برای سهامداران تپکو

می متالز - شرکت هپکو اراک در اطلاعیه ای از تمدید تعلیق نماد شرکت به مدت ۳۰ روز دیگر خبر داد.
 

خبر جدید برای سهامداران «تپکو»

می متالز - شرکت هپکو اراک در اطلاعیه ای از تمدید تعلیق نماد شرکت به مدت ۳۰ روز دیگر خبر داد.
 [گزارش تصویری]

چراغ خاموش "هپکو" در سایه وعده‌های بی‌سرانجام دولت

می متالز - هپکو که روزگاری نماد تولید ملی کشور بود این‌روزها علی‌رغم وعده‌های داده‌شده حال و روز خوشی ندارد.
 مدیر مهندسی شرکت هپکو خبر داد؛

تولید دامپتراک توسط هپکو برای اولین بار در کشور/ هپکو با مشکل کارت بازرگانی مواجه است

می متالز - میقانی مدیر مهندسی شرکت هپکو، گفت: یکی از اصلی ترین مشکلات شرکت مربوط به کارت بازرگانی است؛ در حال حاضر قرارداد بسته ایم، مشتری هم مشخص است ولی علیرغم تمام تلاش ها کماکان به علت نداشتن کارت بازرگانی نمی توانیم کار را شروع کنیم.
 

تعیین مدیرعامل هپکو از سوی تامین اجتماعی

می متالز - یک مقام آگاه گفت: سازمان تأمین اجتماعی برای هپکو مدیرعامل انتخاب کرده و این شرکت روند اجرایی امور را پیگیری می‌کند و کارهایش جلو می‌رود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما