خبر
بورس کالا   قیر و روانکارها  

صادرات قیر و عایق رطوبتی از کانال بورس کالا

می متالز - تالار صادراتی بورس کالای ایران، روز شنبه ۱۹ مهرماه، میزبان دادوستد ۱۵ هزار و ۲۴۲ تن قیر و ۱۹۲ تن عایق رطوبتی بود.

به گزارش می متالز، امروز و در تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی نیز یک هزار و ۸۴۳ تن مواد پلیمری، ۳ هزار و ۶۴۶ تن مواد شیمیایی و ۳ هزار و ۵۰۰ وکیوم باتوم معامله شد.

همچنین ۶۰ تن روی نیز در سیستم معاملات مچینگ بورس کالای ایران به ثبت رسید.

کد خبر: 135276
تاریخ: 1399/07/19 - 18:45
منبع: بورس کالای ایران

صادرات قیر و عایق رطوبتی  بورس کالا 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 سخنگوی هیات رییسه مجلس:

بورس کالا محور مبادلات فولاد کشور می شود/ ریشه مشکلات بازار در «قیمت گذاری دستوری»

می متالز - سخنگوی هیات رییسه مجلس گفت: عرضه کامل فولاد تولیدی کشور در بورس کالا یکی از مهمترین دغدغه های دولت و مجلس در ماه های گذشته است البته مشکل کار به آنجا برمی گردد که به دلیل قیمت دستوری اعمال شده، شاهد ایجاد تلاطم در بازار فولاد و سواستفاده برخی افراد بودیم که با حضور رزم حسینی وزیر جدید صمت تعاملی جدید با مجلس آغاز شده تا عرضه فولاد از طریق بورس کالا تنها محور بازار باشد تا نرخ گذاری محصولات نیز در شفافیت کامل انجام شود.
 

زیان هفتگی ۶.۵$ میلیارد دلاری سهامداران شرکت های معدن و صنایع معدنی در بورس تهران

می متالز - ارزش بازار ۸۷ شرکت معدن و صنایع معدنی در بورس تهران در هفته گذشته در یکی از بدترین عملکردهای تاریخ خود، با سقوط ۱۱٫۲ درصدی به ۱۴۹۵ هزار میلیارد تومان معادل ۵۷٫۵ میلیارد دلار رسید که معادل ۲۳ درصد ارزش کل بورس است.
 با صدور اطلاعیه‌ای اعلام شد؛

زمان بندی عرضه‌های بورس کالا در هفته اول آبان

می متالز - بورس کالای ایران طی اطلاعیه ای، برنامه عرضه های هفته اول آبان ماه را اعلام کرد.
 نماینده مجلس اعلام کرد:

اثر گرانی مصالح بر صنعت ساخت‌ و‌ ساز و نقش بورس کالا

می متالز - عضو کمیسیون عمران مجلس با انتقاد از افزایش چشمگیر قیمت مصالح ساختمانی و توقف تولید در صورت ادامه گرانی ها، راهکار ساماندهی این حوزه را عرضه محصولات در بورس کالا دانست.
 

صدرنشینی فولادی‌ها در دادوستدهای مهر ۹۹ بورس کالا

می متالز - بازار فیزیکی بورس کالا مهرماه میزبان داد و ستد 3 میلیون و 208 هزار تن انواع کالا به ارزش بیش از 344 هزار میلیارد ریال بود که از نکات قابل توجه معاملات در دوره مورد بررسی می‌توان به رشد 5 درصدی حجم معاملات نسبت به شهریورماه در تالار محصولات صنعتی و معدنی اشاره کرد.
 

۴ میلیون گواهی سپرده کالا در بورس کالا معامله شد

می متالز - بورس کالا از معامله 4 میلیونی گواهی سپرده کالایی در این بازار خبر داد و اعلام کرد: در جریان معاملات مهرماه ۱۳۹۹ ابزارهای مالی بورس کالای ایران، معامله‌گران تعداد ۴ میلیون و ۲۳هزار و ۷۶ گواهی سپرده کالایی را به ارزشی بیش از ۳۵۸۷ میلیارد و ۱۲ میلیون ریال دادوستد کردند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما