خبر
آهن و فولاد   مواد معدنی   اقتصاد   بورس و سهام  
معاون طرح و برنامه وزارت صمت خبر داد:

هدفگذاری برای ورود ۵۰ معدن به بورس

می متالز - معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت از هدفگذاری این وزارتخانه برای ورود ۵۰ معدن به بورس خبر داد.

به گزارش «می متالز»، سعید زرندی در حاشیه نمایشگاه ماینکس ضمن بیان این مطلب گفت: با توجه به شکل گیری ظرفیت بازار سرمایه در قالب های بورس کالا و بورس اوراق بهادار و نیز جذابیت بخش معدن در این بازار، ۵۰۰ معدن را در کشور فراخوان داده ایم تا از ظرفیت سازمان  بورس استفاده کنند.

وی افزود: این معادن اعلام آمادگی کرده اند و امیدواریم فرآیند ورود این شرکت های معدنی به بورس شکل گیرد.

معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت خاطرنشان کرد: مهمترین مولفه مورد نظر سازمان بورس، شفافیت مالی است. باید این زمینه را فراهم کنیم. در بخش صنعت، از اواخر سال گذشته شروع کرده ایم و یکسری نتایج هم گرفته ایم.

وی ادامه داد: در بخش معدن نیز از حدود یکماه و نیم گذشته شروع کرده ایم و در حال پیگیری هستیم تا در این زمینه به نتیجه برسیم.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

توقف عرضه سهام عدالت در بازار خرد

می متالز - مدیر عامل شرکت بورس تهران، از توقف عرضه سهام عدالت در بازار خرد خبر داد.
 

شمش چدن "ذوب" پذیرش شد

می متالز - شمش چدن شرکت ذوب آهن اصفهان در بورس کالا پذیرش و عرضه شد.
 مدیر نظارت بر بازار بورس کالا:

ورق سرد فولاد در خارج از بورس عرضه می شود!

می متالز - مدیر نظارت بر بازار بورس کالا گفت: در حال حاضر شرکت فولاد مبارکه ورق سرد خود را در بورس عرضه می کند ولی سایر تولیدکنندگان ورق سرد خود را با قیمت های بسیار بالا و در خارج از بورس می فروشند.
 فروش بی منطق سهام فولادی‌ها به چه علت است:

چوب حراج سهامداران فولادی با وجود رشد درآمدزایی شرکت‌ها

می متالز - به این آمار دقت کنید؛ بررسی ارزش معاملات شرکت‌های بزرگ فولادی در بورس کالا نشان می‌دهد از ابتدای سال جاری تاکنون ارزش فروش محصولات این شرکت‌ها به ترتیب در فولاد مبارکه اصفهان ۱۲۴ درصد، فولاد خوزستان ۱۳۷ درصد و ذوب آهن اصفهان ۱۵۸ درصد رشد داشته است. همچنین ارزش معاملات فولاد خراسان و فولاد کاوه جنوب کیش به ترتیب رشد ۲۶۵ و ۱۹۹ درصدی را نسبت به دوره مشابه سال گذشته ثبت کرده اند.
 

بیست و یكمین جلسه شورای‌عالی اجرای سیاست‎های كلی اصل (44) قانون اساسی در تاریخ 28. 7. 1399 برگزار شد

می متالز - بیست و یکمین جلسه شورای‌عالی اجرای سیاست‎های کلی اصل (44) قانون اساسی در تاریخ 28 . 7. 1399 به ریاست معاون اول محترم رئیس جمهور و حضور وزرای امور اقتصادی و دارایی، دادگستری و کار،تعاون و رفاه اجتماعی، نمایندگان مجلس شورای اسلامی عضو شورا و سایر اعضای شورای عالی برگزار شد
 فولادسازان:

ما مقصر سه‌برابر شدن قیمت ورق خودرو نیستیم

می متالز - بورس کالا، بازار مناسبی برای عرضه محصولات کارخانه‌ها به‌شمار می‌رود، اما این بازار به‌تنهایی نمی‌تواند بازخوردهای نرخ تورم کل و تورم بخشی در صنایع مختلف را کنترل کند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما