خبر
مواد معدنی   بورس و سهام   سرمایه گذاری  
سلیمانی خبر داد:

ظرفیت تولید شرکت های تاصیکو تا ۳ سال دیگر ۲ برابر می شود/ بهره برداری۱۰ طرح توسعه ای با هزینه ۱۷۰۰ میلیارد تومان تا نیمه اول ۱۴۰۰

می متالز - مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صدر تامین از افزایش ظرفیت تولید شرکت های تاصیکو تا ۳ سال آینده خبر داد و گفت: ۱۰ طرح توسعه ای با هزینه ۱۷۰۰ میلیارد تومان تا پایان سال و نهایتا نیمه اول سال ۱۴۰۰ به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش می متالز به نقل از روابط عمومی صدرتامین، غلام رضا سلیمانی، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صدر تامین، گفت: یکی از اهداف راهبردی که در سند جدید شرکت تدوین شد دسته بندی شرکت های قابل توسعه و ادغام برخی شرکت ها برای اقتصادی اداره کردن آنها است. چرا که دریافته ایم این ۲ اقدام می تواند در مدیریت بهینه پرتفوی تاصیکو اثرگذار باشد.


وی ادامه داد: طرح های توسعه ای شرکت صدر تامین در حال انجام است و همانند سال گذشته که ۶۰۰ میلیارد تومان افزایش سرمایه داشتیم در سال جاری نیز یک هزار میلیارد تومان دیگر مصوب و در روند اجرا است.


وی همچنین گفت: تا ۲ الی ۳ سال آینده شرکت های اصلی و توسعه ای تاصیکو با حجمی ۲ برابر فعالیت فعلی، فعالیت خود را دنبال خواهند کرد که از جمله می توان به شرکت معدنی املاح ایران، صنایع خاک چینی ایران، فرآورده های نسوز ایران، زغال سنگ طبس، پشم شیشه ایران، شرکت های کاشی و سرامیک و پروژه های نیمه تمام توسعه معادن پارس تامین در سیستان و بلوچستان و طلای کردستان اشاره کرد.


بنا به گفته وی، بالغ بر ۱۰ طرح توسعه ای در صدر تامین و شرکت های تابعه و وابسته با هزینه ۱۷۰۰ میلیارد تومان در دست اجرا است که امیدوارم تا پایان سال جاری و نهایتا ۶ ماه اول سال ۱۴۰۰، به بهره برداری برسد. شایان ذکر است با اتمام این ۱۰ طرح توسعه ای بالغ بر یک هزار شغل جدید به طور مستقیم ایجاد خواهد شد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 [ویدئو]

رویداد ارائه نیاز فناورانه حوزه معدن

می متالز - شبکه سازی با استفاده از ابزارهای فناورانه هدفی است که اینجا در هفتمین رویداد ارائه نیاز میان صنایع و شرکت های دانش بنیان با موضوع معدن دنبال می شود.
 

پیام تقدیر و تشکر مدیر عامل تاصیکو از برگزاری مجمع شستا

می متالز - مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری تاصیکو طی پیامی از برگزاری مجمع شستا و مدیریت صادقانه، شفاف دکتر محمد رضوانی فر تقدیر و تشکر کرد.
 [ویدئو]

مروری بر عملکرد هلدینگ‌ صدر‌تامین

می متالز - غلامرضا سلیمانی مدیرعامل هلدینگ صدر‌تامین (تاصیکو) رو‌ در‌ رو با مخاطبان از رشد فروش، درآمد عملیاتی، سود خالص و دستاوردهای کلیدی هلدینگ معدنی-فلزی شستا می‌گوید.
 

بررسی خالص ارزش دارایی‌های «تاصیکو»

می متالز - بررسی خالص ارزش دارایی ها (NAV) هر سهم سرمایه گذاری صدر تامین - تاصیکو در تاریخ ۲۰ مهر ۱۳۹۹ منتشر شد.
 غلام رضا سلیمانی:

تاصیکو در سال ۱۳۹۸ بالاتر از اهداف برنامه و بودجه

می متالز - روند رو به رشد صدرتامین در سال ۹۹ ادامه دارد.
 مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صدر تامین:

فعالان واحد HSE جان خود را در راه چرخش چرخ صنعت به خطر می اندازند

می متالز - مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صدر تامین در پیامی به مناسبت هفتم مهر روز ایمنی و آتش نشانی، گفت: پرسنل واحد های HSE اغلب افرادی از جان گذشته و داوطلب و علاقه مند به نجات جان انسانها و چرخش چرخ صنعت در راستای شکوفایی کشور عزیزمان ایران اسلامی هستند. آنان در زمان جنگیدن با آتش یا سایر اقدامات نجات بخش ممکن است خود دچار حادثه شده و حتی جان خود را در این راه از دست بدهند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما