خبر
مواد معدنی   بورس و سهام  

درج نماد «اپال» در بورس تهران/ «اپال» آماده عرضه اولیه

می متالز - شرکت فرآوری معدنی اپال مانی پارس (اپال) از درج نماد خود در بورس تهران و آماده عرضه اولیه این نماد خبر داد.

به گزارش می متالز، شرکت فرآوری معدنی اپال کانی پارس (اپال) با سرمایه دو هزار میلیارد تومانی در بورس تهران درج و در صفعرضه اولیه با ۲.۶ میلیارد سهم قرار گرفت.

این شرکت از زیرمجموعه‌های غیر مستقیم بانک پارسیان با پذیرش و درج نماد در صف عرضه اولیه و ورود به بازار سهام قرار گرفت.

این شرکت با سرمایه دو هزار میلیارد تومانی و نماد «اُپال» در فهرست نرخ‌های بازار دوم معاملات بورس و در بخش استخراج کانه­‌هایفلزی، گروه و طبقه استخراج کانه‌های فلزی آهنی درج شده تا با عرضه اولیه ۲.۶ میلیارد سهم معادل ۱۳ درصد در جمع شرکت‌هایبورسی قرار گیرد.

همچنین «اپال» دارای سال مالی دوازده ماهه منتهی به دی بوده و در آخرین  عملکرد و مربوط به سال مالی گذشته برای هر سهم ۵۴۷ریال سود محقق کرده است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

بورس بر می‌گردد

می متالز - پیشنگری بورس موضوعی است که علاوه بر مزیت، معایبی هم برای معامله‌گران بازار سهام ایجاد کرده است. از انتخابات آمریکا گرفته تا زمزمه‌هایی که درخصوص افزایش احتمالی نرخ بهره به گوش می‌رسد همگی در کنار سیاست‌های بعضا نادرست قانون‌گذار موجب کاهش روز به‌روز شاخص‌های کل سهام در کشور شده‌اند.
 عضو ناظر مجلس در شورای عالی بورس اعلام کرد:

درخواست از وزارت اقتصاد و توصیه به هیات مدیره: مدیرعامل بورس تغییر نکند

می متالز - عضو ناظر مجلس در شورای عالی بورس از ارسال نامه به وزارت اقتصاد و توصیه به هیات مدیره بورس مبنی بر عدم تغییر مدیرعامل شرکت بورس تهران خبر داد.
 ساعت پنج و نیم عصر:

بازارگردان های نابازیگر و سالار در گل مانده!

می متالز - گزارش پنج و نیم امروز نیم نگاهی دارد به سالاری که خود در گل نابسامانی ها مانده و وقت سرکشی به مشکلات کوچک را ندارد و...
 شاخص سهام ۳ درصد عقب نشست

سه استراتژی بورس‌بازها

می متالز - پس از تعطیلی سه‌روزه، شاخص کل بورس معاملات روز یکشنبه را با افت ۳درصدی به پایان رساند. در حال حاضر بورس‌بازان سه الگوی معاملاتی را در پیش گرفته‌اند.
 

شرط بازگشایی شستا اعلام شد

می متالز - معاون بازار شرکت بورس با اشاره به عدم عرضه اولیه سهام جدید در این هفته، شرط بازگشایی نماد شستا را اعلام کرد.
 

ریزش شاخص بورس به کانال یک میلیون و ۴۰۰ هزار

می متالز - شاخص کل بورس تهران در تداوم ریزش روز گذشته، امروز نیز ۵۱ هزار و ۷۲۷ واحد دیگر ریخت و به کانال یک میلیون و ۴۰۰ هزار وارد شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما