خبر
آهن و فولاد   اقتصاد  

«فولاد» نیز نشان عالی مدیر سال را دریافت کرد

می متالز - معاون تکنولوژی فولاد مبارکه اصفهان از دریافت نشان عالی مدیر سال خبر داد و گفت: مدل‌های مدیریتی در بدنه این سازمان، منجر به کسب این نشان شده است.

فولاد» نیز نشان عالی مدیر سال را دریافت کرد - بورس امروز

به گزارش می متالز، سید مهدی نقوی در حاشیه برگزاری پنجمین اجلاس سراسری نشان عالی مدیر سال با اعلام این خبر گفت: طبیعی است که بحث مدیریت و مدلهای مدیریتی این مجموعه با پتانسیل‌ها و توان فکری که در بدنه سازمان، مدیریت ارشد، معاونین و مدیران فولاد مبارکه وجود دارد، باعث کسب این موفقیت شده است.

وی افزود: بحث مدیریتی و جایگاه آن به طبع تأثیرگذار در خلق ارزش خواهد بود.

سیستم مدیریت مشارکتی و همه جانبه در «فولاد»

معاون تکنولوژی فولاد مبارکه اصفهان توضیح داد: شرکت فولاد مبارکه مزین به سیستم مدیریت مشارکتی و مدیریت همه جانبه بوده و توانسته تمامی مشکلات خود را مدیریت و راهبری کند. همچنین با همراهی تمامی بدنه سازمان در فرآیند تصمیم‌سازی توانسته ابزار مناسبی را برای مدیریت ارشد سازمان ایجاد کرده که بهترین تصمیم‌ها را اتخاذ کند.

نقوی افزود: در سیستم مدیریت فولاد مبارکه تدوین برنامه‌های استراتژیک همواره با حضور مقام ارشد سازمان انجام شده است. در سال گذشته نیز در یک ماراتن ۲ روزه با حضور مدیرعامل و تمام مدیران شرکت استراتژی‌های سال جاری در فولاد مبارکه تدوین شد.

به گفته وی، در واقع مدیریت شرکت راسا و شخصا در فرایند تصمیم‌گیری و تدوین استراتژی فولاد مبارکه شرکت داشته و در سال ۹۹ ماموریت و چشم‌انداز فولاد مبارکه بازنگری و با مفاهیم جدید نوشته شد.

معاون تکنولوژی فولاد مبارکه اصفهان تصریح کرد: فرآیند مدیریت فولاد مبارکه همواره پویا بوده و فولاد مبارکه در حال احداث رصدخانه استراتژیک و مدیریت است تا بتواند محیط خارج از مجموعه‌ را نظام‌مند رصد کند. از طرفی فولاد مبارکه مفهوم طرح دیجیتال و جمع‌آوری اطلاعات برای تصمیم‌گیری صحیح توسط مدیریت ارشد سازمان برنامه‌ریزی کرده و ما مطمئن هستیم که در سالهای آینده با کیفیتی بهتر فرآیند تصمیم‌سازی و تصمیم‌گیری و راهبری شرکت را ادامه خواهیم داد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 مدیر عامل مجتمع فولاد خراسان:

تشویق صادرات، یک سیاست ضد تورمی است

می متالز - مصاحبه منتشر شده از کسری غفوری مدیر عامل مجتمع فولاد خراسان در ویژه نامه «شما و اقتصاد» به مناسبت روز صادرات را در ادامه بخوانید.
 عضو هیأت مدیره انجمن تولیدکنندگان فولاد مطرح کرد:

وزارت صمت فولادسازان را دور زد/ تعامل نمی‌کردیم، مجوز صادرات نمی دادند

می متالز - سید رضا شهرستانی، عضو هیأت مدیره انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران، اظهار داشت: وزارت صمت در موضوع قیمت‌گذاری فولاد، تولیدکنندگان فولاد را دور زد. وی گفت: اگر ما در انجمن فولاد در بحث قیمت‌گذاری با وزارت صمت تعامل نمی‌کردیم، مجوزهای صادرات فولاد را صادر نمی‌کردند و جلوی صادرات را می‌گرفتند. علی‌رغم این تعامل، وزارت صمت با تغییر قیمت پایه و سقف رقابت در بورس کالا، فولادسازان را دور زد.
 واکنش فولادسازان به فرمول جدید وزارت صمت؛

آدرس غلط قیمت شمش در آستانه سقوطی بزرگ

می متالز - به رغم اینکه قیمت فولاد در سال جاری همپای ارز ،نوسان را تجربه کرده و از ابتدای سال تاکنون، بیش از دوبرابر رشد داشته معاملات امروز بورس کالا آنطور که باید آیینه واقعیت بازار نبود و به نظر می رسد با شروع فصل سرما و کاهش ساخت و ساز آن بخش از تقاضای واقعی بازار رو به افول باشد کما اینکه در معاملات 29 مهر ماه 40 هزار تن از عرضه بازار بی تقاضا ماند و طبق اصل اقتصاد تداوم این روند، کاهش قیمت ها را بدنبال دارد.
 مدیر نظارت بر بازار بورس کالا:

ورق سرد فولاد در خارج از بورس عرضه می شود!

می متالز - مدیر نظارت بر بازار بورس کالا گفت: در حال حاضر شرکت فولاد مبارکه ورق سرد خود را در بورس عرضه می کند ولی سایر تولیدکنندگان ورق سرد خود را با قیمت های بسیار بالا و در خارج از بورس می فروشند.
 فروش بی منطق سهام فولادی‌ها به چه علت است:

چوب حراج سهامداران فولادی با وجود رشد درآمدزایی شرکت‌ها

می متالز - به این آمار دقت کنید؛ بررسی ارزش معاملات شرکت‌های بزرگ فولادی در بورس کالا نشان می‌دهد از ابتدای سال جاری تاکنون ارزش فروش محصولات این شرکت‌ها به ترتیب در فولاد مبارکه اصفهان ۱۲۴ درصد، فولاد خوزستان ۱۳۷ درصد و ذوب آهن اصفهان ۱۵۸ درصد رشد داشته است. همچنین ارزش معاملات فولاد خراسان و فولاد کاوه جنوب کیش به ترتیب رشد ۲۶۵ و ۱۹۹ درصدی را نسبت به دوره مشابه سال گذشته ثبت کرده اند.
 

بازار فولاد سوار بر موج دلار

می متالز - بعد از اینکه بانک مرکزی اعلام کرده بود با افزایش عرضه روزانه دلار به میزان ۵۰میلیون دلار و افزایش عرضه در نیما، بازار ارز کنترل خواهد شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما