خبر
بورس و سهام   پالایشگاه  

ارزش سهام پالایش یکم در 23مهر

می متالز - در آخرین روز کاری این هفته در تاریخ ۲۳ مهر ماه بازار کار خود را در حالی آغاز کرد که روندی ریزشی داشت و این ریزش تا پایان معاملات همراه بازار بود، اما سهام پالایش یکم با افزایش همراه بود.

به گزارش می متالز، بازار سرمایه امروز در ادامه روند نه چندان رشد دیروز بازار سرمایه، امروز با ریزش آغاز شد و با ۱۹ هزار واحد منفی به کانال یک میلیون و ۵۶۰ هزار واحد رسید. 

شاخص کل هم‌وزن با ۲۴۸۵ واحد ریزش در محدوده ۴۱۱.۹۰۹ واحدی قرار گرفت.

تعداد معاملات امروز در بازار ۱ میلیون و ۱۹۴ هزار بود و ارزش این معاملات هم ۹۲ هزار و ۸۷۷ میلیارد ریال شد. حجم معاملات هم بالغ بر ۶ میلیارد و ۶۱۸ میلیون برگه سهم بود.

اما ارزش سهام پالایشی یکم با وجود کاهش شاخص کل بازار ، امروز با افزایش همراه بود که در مجموع ارزش این سهام به ۵۲ میلیون و ۷۱۶ هزار ریال رسید.

ارزش سهام پالایش یکم امروز را در جدول می بینید:

کد خبر: 136425
تاریخ: 1399/07/23 - 18:34
منبع: نبض بورس

صندوق پالایشی یکم  دارا دوم  شتران  شبندر  شپنا 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

تجدید ارزیابی شپنا از محل زمین تا ۲ ماه آینده

می متالز - مدیر مالی پالایش نفت اصفهان از نهایی شدن تجدید ارزیابی شپنا از محل زمین تا دو ماه آینده خبر داد.
 

ارزش سهام پالایشی یکم ۲۸ مهرماه

می متالز - ارزش پالایشی یکم در جریان معاملات امروز با سقوط بازار به کانال یک میلیون و ۴۶۲ هزار واحد، کاهش پیدا کرد.
 

نماد پالایش یکم به‌زودی بازگشایی خواهد شد

می متالز - مدیر صندوق پالایش یکم از احتمال بازگشایی نماد پالایش یکم تا پایان مهرماه خبر داد و گفت: قرار بود حداقل یک ماه پس از پایان پذیره‌نویسی انجام شده در ۳۰ شهریور، نماد پالایش یکم باز شود، بنابراین احتمال بازگشایی این نماد در پایان این ماه خواهد بود.
 

افت ۱۸ هزار واحدی شاخص بورس در آخرین روز هفته

می متالز - شاخص کل بورس با 18 هزار و 801 واحد افت به یک میلیون و 560 هزار و 873 واحد رسید. نمادهای شپنا ، تایپکو و شتران بیشترین تاثیر مثبت و نمادهای فولاد، فملی ، کگل و خودرو بیشترین تاثیر منفی را در شاخص کل داشتند.
 

ارزش روز سهام پالایش یکم (۲۲ مهر)

می متالز - در حالی که دو نماد شتران و شپنا امروز بر شاخص کل تاثیرگذار بودند، ارزش سهام پالایش یکم (دارا دوم) به ۵۱۱ میلیون و ۹۱۷ هزار و ۲۵۴ تومان رسید.
 

گزارش و تحلیل بازار بورس امروز سه شنبه ۲۲ مهر ۹۹

می متالز - امروز سه شنبه 22 مهرماه ، شاخص کل بورس با 132 واحد رشد به یک میلیون و 579 هزار و 639 واحدی رسید. اما شاخص هم وزن با افت 2 هزار و 41 واحد به 414 هزار و 396 واحد رسید. شاخص فرابورس نیز با کاهش 5 واحدی به عدد 18 هزار و 273 واحد رسید.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما