خبر
شهرسازی   عمران و معماری  
در جریان نظارت میدانی مجلس بر حوزه های انتخابیه استان سیستان و بلوچستان صورت گرفت:

بازدید اعضای کمیسیون عمران از مناطق بافت فرسوده زابل/ بررسی عملکرد شرکت بازآفرینی شهری

می متالز - اعضای کمیسیون عمران مجلس صبح امروز از مناطق بافت فرسوده شهرستان زابل بازدید کردند.

بازدید رضایی کوچی از بافت فرسوده زابل

به گزارش می متالز، اعضای کمیسیون عمران مجلس در ادامه نظارت های میدانی بر حوزه های انتخابیه استان سیستان و بلوچستان، صبح امروز چهارشنبه، از مناطق بافت فرسوده شهرستان زابل بازدید کردند.

بازدید رضایی کوچی از بافت فرسوده زابل

با توجه به سفر دو ماه گذشته کمیسیون عمران به شهرستان زابل، اعضای کمیسیون در این بازدید آخرین اقدامات شرکت بازآفرینی شهری برای نوسازی بافت های فرسوده این منطقه را مورد بررسی قرار دادند.

همچنین اعضای کمیسیون عمران، از پروژه هنرستان دارالفنون شهید باقری شهرستان زابل بازدید کرده و در جریان روند اجرای پروژه قرار گرفتند. قرار است در این هنرستان، ۴ رشته مهندسی برق، الکترونیک. مکانیک و ساخت و تولید تدریس شود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 حسینی در تشریح نشست امروز کمیسیون عمران:

مخالفت کمیسیون عمران با افزایش چشمگیر قیمت بلیط هواپیما/ تشکیل کمیته ویژه برای بررسی پرونده گرانی بلیط

می متالز - سخنگوی کمیسیون عمران مجلس، از مخالفت اعضای این کمیسیون با افزایش چشمگیر قیمت بلیط هواپیما خبر داد و گفت: قرار است که این موضوع ظرف مدت یک هفته در کمیته ویژه کمیسیون مورد بررسی قرار گیرد.
 علی‌پور‌ خنکداری:

وزارت راه و شهرسازی باید تفکیک شود/پیگیری تخصصی وظایف با تفکیک حوزه راه و مسکن

می متالز - نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: وزارت راه و شهرسازی باید تفکیک شود، زیرا این وزارتخانه در شرایط کنونی وظایف سنگینی را بر عهده دارد، ازاین رو تفکیک دو حوزه راه و ترابری و مسکن و شهرسازی می تواند به پیگیری تخصصی تر و دقیق تر برنامه ها و امور کمک کند.
 عضو کمیسیون عمران مجلس مطرح کرد

ایران شاهراه لجستیک دنیا؛ رشد ۲۳ درصدی پروازهای عبوری از آسمان کشورمان

می متالز - نجف زاده گفت: علی رغم تهدیدها، تحریم ها و ایران هراسی دشمنان شاهدیم که ایرلاین های خارجی نمی توانند از آسمان ایران چشم‌پوشی کنند، از این رو به نظر من در ماه های آتی، میزان تردد هواپیماهای خارجی از آسمان کشورمان افزایش چشمگیری خواهد داشت.
 خانی با انتقاد از تعلل دولت در تقویت تولید مسکن:

فعال شدن حدود ۲۷۰گروه شغلی با اجرای طرح جهش تولید مسکن؛ دولت به جزء مخالفت چه اقدامی کرده است

می متالز - عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: با اجرای طرح جهش تولید مسکن حدود ۱۷۰گروه شغلی و صنعتی به صورت مستقیم و حدود یکصد گروه شغلی به صورت غیرمستقیم فعال می شود، حال دولت با چه استدلالی اعلام می کند که طرح مجلس مغایر با صنعت کشور است.
 حسینی تشریح کرد:

بررسی مفاد قرارداد راه آهن تهران-قم-اصفهان در کمیسیون عمران/ تأکید بر اصلاح قرارداد پروژه

می متالز - سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: در نشست امروز این کمیسیون، مفاد قرارداد و نحوه اجرای راه آهن تهران-قم-اصفهان مورد بررسی قرار گرفت و اعضای کمیسیون بر ضرورت اصلاح مفاد قرارداد تأکید کردند.
 نجف زاده مطرح کرد:

کنترل قیمت مسکن با اجرای قانون مالیات بر خانه‌های خالی/ترغیب سرمایه‌گذاران برای تولید مسکن

می متالز - عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: اخذ مالیات از خانه های خالی از سکنه در فضای موجود کشور و ضعف درآمدی دولت یکی از راهبردهای اساسی بوده و تأثیر جدی در کنترل روند افزایشی قیمت مسکن خواهد داشت.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما