خبر
بانک ها  
مدیر روابط عمومی خبر داد:

تکمیل زیر ساخت‌های بانکداری دیجیتال در بانک ایران زمین

می متالز - مدیر روابط عمومی بانک ایران زمین با اشاره به تکمیل زیرساخت‌های بانکداری دیجیتال و آغاز مراحل اجرایی آن در این بانک گفت: با توجه به اینکه مراحل اولیه توسعه و اجرای بانکداری دیجیتال در بانک ایران زمین، در روز‌های پنجشنبه ۲۵ لغایت شنبه ۲۷ مهر زیرساخت‌ها ارتقاء و پیاده سازی خواهند شد.

به گزارش می متالز، سید محمد حسین استاد درخصوص ارتقاء و توسعه سیستم‌های این بانک در روز‌های انتهایی هفته جاری اظهار داشت: از حدود ۴ سال گذشته تلاش‌های زیادی در راستای پیاده سازی زیرساخت‌های لازم برای اجرای بانکداری دیجیتال در این بانک پیاده سازی شده است، و بخشی از این سیستم‌ها در روز‌های یاد شده اجرایی خواهد شد.

استاد در خصوص اختلالی که امکان دارد مشتریان در دریافت خدمات بانک با آن مواجه شوند گفت: اجرای پروژه یاد شده از ساعت ۱ دقیقه بامداد روز جمعه آغاز خواهد شد و تمامی درگاه‌های دریافت خدمات بانکی تا ساعت ۶ صبح همان روز قطع خواهند بود. اما امکان دارد تا روز شنبه مشتریان در دریافت خدمات با اختلالاتی مواجه شوند.

وی افزود: از تمامی مشتریان بانک درخواست می‌شود با توجه به اینکه ممکن است با اختلالاتی در روز‌های یاد شده مواجه شوند، امور بانکی خود را تا زمان یاد شده انجام دهند.

در پایان مدیر روابط عمومی بانک ایران زمین از مشتریان در خواست کرد در صورت بروز مشکل با شماره ۲۴۸۰۹-۰۲۱ مرکز ارتباط با مشتریان بانک تماس بگیرند.


به اطلاع مشتریان گرامی می‌رساند در راستای توسعه و پیاده سازی سیستم‌های بانک ایران زمین، تمامی خدمات بانکی این بانک از ساعت یک دقیقه بامداد روز جمعه ۲۴ مهر لغایت ۶ صبح همان روز قطع خواهد بود.

پیشاپیش از مشکل ایجاد شده از شما مشتریان گرامی پوزش می‌طلبیم.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

"وزمین" به سهامداران خبر داد

می متالز - بانک ایران زمین مجمع عمومی در تاریخ ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ برگزار خواهد کرد.
 مدیر عامل پست بانک ایران اعلام کرد

ایجاد ۴۰ هزار ظرفیت شغلی جدید

می متالز - سیستم بانکی بدون شک یکی از مهم‌ترین و کلیدی ترین ابزارهای توسعه اقتصادی در همه کشورهای دنیا بوده و بنیانی حیاتی برای تامین نیازهای مالی برای واحدهای تولیدی و بازرگانی محسوب می‌شود.
 

ابلاغ بخشنامه بانک مرکزی به «وزمین»

می متالز - مدیرعامل بانک ایران زمین (وزمین) از ابلاغ بخشنامه بانک مرکزی و اثرات آن بر صورت‌های مالی «وزمین» خبر داد.
 

اصلاح کارمزد‌های خدمات بانکی ضروری است/ هیچ کجای دنیا خدمات بدون کارمزد ارایه نمی‌کنند

می متالز - فرهاد اینالویی در خصوص فلسه اخذ کارمزد گفت: هر سرویسی که در جایی ارایه می‌شود اگر به قیمت و با کیفیت مناسب ارایه نشود، قاعدتاً در درازمدت باعث نارضایتی مشتریان خواهد شد، خدمات بانکی نیز از این قاعده مستنثنی نیست.
 

بانک ایران‌ زمین در آستانه تحقق «بانکداری دیجیتال»

می متالز - معاون فناوری اطلاعات بانک ایران‌زمین، در گفت‌گویی پیرامون اجرای پایلوت بانکداری دیجیتال در این بانک گفت: از حدود ۴ سال پیش با تفکر یک جهش بزرگ در شیوه ارائه خدمات به مشتریان، پروژه بانکداری دیجیتال را آغاز کردیم و امروز تنها چند گام با اجرایی شدن این پروژه فاصله داریم.
 

نماد ۱۲ بانک و موسسه اعتباری در تالار شیشه‌ای به رنگ سبز درآمد

می متالز - در اولین روز هفته معاملات بورس و فرابورس تهران، شاهد رشد چشمگیر شاخص سهام بانک‌ها و موسسات اعتباری در بازار سرمایه بودیم.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما