خبر
صنعت   خودرو  
هفته جاری انجام می‌شود:

بررسی طرح تحول بازار و صنعت خودروی سبک در کمیسیون صنایع و معادن مجلس

می متالز - کمیسیون صنایع و معادن مجلس طرح تحول بازار و صنعت خودروی سبک را در هفته جاری بررسی می‌کند.

به گزارش می متالز، براساس دستور کارِ هفته جاری کمیسیون صنایع و معادن مجلس، اعضای کمیسیون در جلسه روز یکشنبه (27 مهر ماه) خود، لایحه اصلاح قانون حمایت صنعتی و جلوگیری از تعطیلی کارخانه‌های کشور و طرح تحول بازار و صنعت خودروی سبک را بررسی می‌کنند.

بررسی لایحه مالیات بر درآمد و دارایی فعالان اقتصادی در مناطق آزاد تجاری- صنعتی و طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی و ساماندهی پیام رسان‌های اجتماعی دستور کار کمیسیون صنایع و معادن مجلس در سه شنبه(29 مهر ماه) خواهد بود.

همچنین اعضای کمیسیون صنایع و معادن روز سه شنبه هفته جاری میزبان علیرضا زاکانی رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس خواهند بود تا گزارش وی درباره مسائل و اولویت‌های کمیسیون صنایع و معادن مورد بررسی قرار گیرد.

براساس دستور کارِ هفته جاری کمیسیون صنایع و معادن مجلس، اعضای کمیسیون در جلسه روز سه‌شنبه (29 مهر ماه) خود میزبان وزیر صنعت، معدن و تجارت و معاونان وی خواهند بود تا اولویت‌ها و راهکارهای عملیاتی وزارتخانه تبیین شود.

براساس این گزارش کمیته ارتباطات و فناوری اطلاعات کمیسیون صنایع و معادن مجلس در روز دوشنبه(28 مهر ماه) به بررسی طرح حمایت از توسعه و رقابت‌پذیری پلتفرم‌های ارائه دهنده خدمات پایه و کاربردی شبکه ملی اطلاعات می‌پردازد. همچنین بررسی طرح اصلاح قانون بهبود مستمر فضای کسب و کار دستورکار کمیته جهش تولید و بهبود فضای کسب و کار خواهد بود.

کمیته صنایع نفت، گاز و پتروشیمی کمیسیون صنایع و معادن پیش‌نویس اساسنامه شرکت ملی پتروشیمی و طرح اساسنامه شرکت ملی گاز ایران را با حضور مسئولان دستگاه‌های اجرایی ذیربط و مرکز پژوهش‌های مجلس بررسی می‌کند.

براساس این گزارش بررسی لایحه حمایت از مالکیت صنعتی دستور کار کمیته صنعت و راهبردهای توسعه صنعتی در یکشنبه هفته جاری خواهد بود و کمیته معدن و صنایع معدنی نیز پیش‌نویس طرح اصلاح قانون معادن را با حضور نمایندگان وزارت صنعت، معدن و تجارت، سازمان حفاظت محیط زیست، سازمان منابع طبیعی و مرکز پژوهش‌های مجازی مورد بررسی قرار می دهد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 فیروزی نشست کمیسیون صنایع و معادن را تشریح کرد:

بررسی اولویت‌ها و راهکارهای عملیاتی وزارت صنعت، معدن و تجارت برای ساماندهی بازار

می متالز - سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس از بررسی اولویت‌ها و راهکارهای عملیاتی وزارت صنعت، معدن و تجارت برای ساماندهی بازار در کمیسیون متبوعش خبر داد.
 حسینی کیا مطرح کرد:

انتقاد از ۳ تا ۵ برابر شدن قیمت قطعات یدکی خودرو

می متالز - عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس می‌گوید قیمت قطعات یدکی خودرو حدود ۳ تا ۵ برابر گران شده است درحالیکه این افزایش قیمت محلی از اعراب ندارد.
 

تصویب کلیات لایحه جلوگیری از تعطیلی کارخانه‌ها

می متالز - سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس از تصویب کلیات لایحه اصلاح قانون حمایت صنعتی و جلوگیری از تعطیلی کارخانه‌های کشور، در جلسه این کمیسیون خبر داد.
 [گزارش تصویری]

نشست کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی

می متالز - نشست کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی امروز سه شنبه ۸ مهرماه با حضور اعضای این کمیسیون برگزار شد.
 

بودجه مخصوصی به پروژه های مهم صنعتی و معدنی استان سیستان و بلوچستان اختصاص یابد

می متالز - رئیس سازمان صمت استان در دیدار با نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: خواستار این هستیم بودجه خاص به جهت پروژه های مهم صنعتی و معدنی استان در مجلس تصویب شود.
 [گزارش تصویری]

همایش روز صنعت و معدن در استان کرمان به روایت تصویر

می متالز - همایش روز صنعت و معدن و آیین تجلیل از واحدهای برتر صنعتی معدنی استان کرمان با حضور مسوولان کشوری و استانی برگزار شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما