خبر
زغال سنگ  

زغال سنگ؛‌ از ۵۰۴ هزار به ۱.۸ میلیون تن

می متالز - عملکرد تولید زغال سنگ از سال 57 تا 98 نشان می دهد که تولید آن از 504 هزار تن در سال 57 به یک میلیون و 800 هزار تن در سال 98 افزایش یافته است.

به گزارش می متالز، از نظر فنی ظرفیت قابل پذیرش کارخانه های زغالشویی حدود 6 میلیون تن اما ظرفیت فعلی تولید بیش از 3.5 میلیون تن است.

راه اندازی واحدهای زغالشویی 300هزار تنی سواد کوه و 400 هزار تنی طبس، رشد ظرفیت تولید را به همراه آورده است.

کد خبر: 138363
تاریخ: 1399/07/30 - 20:55
منبع: ماین نیوز

تولید زغال سنگ 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 آمار 9 ماهه 99 اعلام شد؛

رشد 26درصدی تولید زغال سنگ ایمیدرو در آذر ماه

می متالز - میزان تولید کنسانتره زغال سنگ دو شرکت زیرمجموعه ایمیدرو طی 9 ماهه امسال، 6 درصد افزایش یافت. این در حالی است که تولید این ماده در ماه آذر، با 26درصد رشد همراه شد.
 [ویدئو]

چین، ۳۷سال بی رقیب در تولید زغال سنگ

می متالز - براساس نمودار زیر که ۲۰ کشور اول جهان را در زمینه تولید زغال سنگ از سال ۱۹۸۰ تا کنون نشان می‌دهد، کشور چین در سال ۱۹۸۳ با پیشی گرفتن از آمریکا به مدت ۳۷ سال پرچمدار تولید زغال سنگ در جهان است. رتبه دوم و سوم نیز در اختیار کشورهای هند و چین می‌باشد.
 

رشد جزیی تولید زغال سنگ در چین

می متالز - بین ژانویه تا اکتبر سال جاری چین 3.13 میلیارد تن زغال سنگ تولید کرد که 0.1 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد داشته است. در نه ماهه نخست سال نیز افت 0.1 درصدی نسبت به سال قبل ثبت شده بود. در اکتبر نیز 340 میلیون تن زغال سنگ در این کشور تولید شد که 1.4 درصد رشد سالانه داشت.
 [ویدئو]

چین، پرچمدار تولید طلای سیاه

می متالز - براساس نمودار کشورهایی که بیشترین میزان تولید زغال سنگ را از سال ۱۹۸۰ تا کنون نشان می‌دهد، کشور چین با پیشی گرفتن از آمریکا در سال ۱۹۸۳، به مدت ۳۷سال پرچمدار بی‌رقیب تولید زغال سنگ در جهان بوده است. کشورهای هند و آمریکا با اختلاف فاحشی نسبت به چین در رده های دوم و سوم قرار دارند.
 

گزارش عملکرد شرکت زغال سنگ پروده طبس در 6 ماهه نخست سال 1399

می متالز - با گذشت 6 ماه از سال 1399، رمضان كريتی ثانی، مديرعامل شركت زغال سنگ پروده طبس و رئیس کمیته HSEE و مدیریت بحران معادن استان خراسان جنوبی را عهده دار است،
 

تولید بیش از 12 میلیون تن زغال سنگ در تاجیکستان طی 29 سال

می متالز - وزارت صنعت و فناوری‌های جدید تاجیکستان حجم کلی تولید زغال سنگ طی 29 سال اخیر در این کشور را بیش از 12 میلیون تن اعلام کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما