خبر
عمران و معماری   مصالح ساختمانی  
در هفته آینده صورت می گیرد:

حضور وزیر صمت در نشست کمیسیون عمران/بررسی پرونده قیمت‌گذاری و نظام توزیع مصالح ساختمانی

می متالز - در نشست هفته آینده کمیسیون عمران مجلس، با حضور وزیر صمت وضعیت قیمت و روند عرضه مصالح ساختمانی بررسی خواهد شد.

به گزارش می متالز، نشست کمیسیون عمران مجلس در روزهای (یکشنبه و سه شنبه 25 و 27 آبان ماه) برگزار خواهد شد.

بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته، در نشست روز یکشنبه، لایحه تصویب اصلاحات کنوانسیون بین المللی استانداردهای آموزش، صدور گواهینامه و نگهبانی برای دریانوردان مورد بررسی قرار خواهد گرفت.همچنین در این نشست، طرح اصلاح ماده 100 قانون شهرداری ها رسیدگی خواهد شد.

ادامه بررسی لایحه مشارکت عمومی-خصوصی از دستور کارهای نشست روز سه شنبه کمیسیون عمران محسوب می شود، همچنین با حضور علیرضا رزم حسینی وزیر صنعت، معدن و تجارت، وضعیت قیمت و عرضه و توزیع مصالح ساختمانی بررسی می شود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 غلامحسین شافعی در نشست ویدئوکنفرانس با علیرضا رزم‌حسینی

نتایج مثبت اقدامات وزارت صنعت به‌تدریج در بازار مشخص می‌شود

می متالز - رئیس اتاق ایران در نشست ویدئوکنفرانس با وزیر، معاونان و روسای استانی صنعت، معدن و تجارت، ایجاد تحول در حوزه‌های صنعت و بازرگانی در دوره جدید وزارت این دستگاه را تائید و ابراز امیدواری کرد مسائل و دغدغه‌های فعالان اقتصادی که عمدتا در شورای گفت‌وگو نیز مطرح می‌شود نیز به‌تدریج رفع شود.
 معاون مسکن بنیاد مسکن مطرح کرد:

هزینه ساخت مسکن در روستاها متری ۳ میلیون/ رشد ۲ برابری قیمت سیمان و شن و ماسه از سوی کارخانه ها

می متالز - مهدیان، معاون بازسازی و مسکن بنیاد مسکن با اشاره به اینکه هزینه ساخت مسکن در روستاها افزایش یافته و به متری ۳ میلیون تومان رسیده است گفت: قیمت فولاد ارزان شده اما رشد قیمت سیمان و شن و ماسه از سوی کارخانه ها، قیمت تمام شده ساخت مسکن را در روستاها افزایش داده است.
 [گزارش تصویری]

نشست مشترک دکتر زاکانی با وزیر صنعت، معدن و تجارت

می متالز - علیرضا رزم حسینی وزیر صنعت، معدن و تجارت امروز (شنبه یکم آذر ماه 1399) در نشستی مشترک با دکتر علیرضا زاکانی رییس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.
 وزیر صمت در تیتر امشب شبکه خبر:

ایجاد تجارت مدرن و وزارت صمت شیشه ای و شفاف با سامانه جامع تجارت/ سیاست وزارت صمت فراوانی کالا است

می متالز - وزیر صنعت، معدن و تجارت ضمن معرفی فراوانی کالا به عنوان سیاست اخیر وزارتخانه متبوعش، از ایجاد تجارت مدرن و وزارت صمت شیشه ای و شفاف با عملیاتی شدن سامانه جامع تجارت، خبر داد.
 وزیر صنعت، معدن و تجارت:

در خودرو و فولاد فساد وجود دارد

می متالز - علیرضا رزم‌حسینی گفت: رقابتی کردن صنعت خودرو جزو برنامه‌های وزارت صمت است و فقط هم واردات مطرح نیست، بلکه شرکت‌های تولیدی دیگر در کنار دو خودروساز بزرگمان مطرح است.
 وزیر صنعت، معدن و تجارت:

ریشه بسیاری از فسادها، دو نرخی بودن ارز است

می متالز - وزیر صنعت، معدن و تجارت می‌گوید: ریشه بسیاری از فسادها ریشه در دو نرخی بودن ارز دارد و این وزارتخانه به دنبال شفاف سازی و کنترل بیشتر و حذف دلال‌هاست.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما