خبر
انرژی   عمران و معماری  
رضایی کوچی خبر داد:

نشست ویژه کمیسیون عمران با حضور وزیر نیرو/بررسی اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از وقوع سیلاب

می متالز - رئیس کمیسیون عمران مجلس از برگزاری نشست ویژه این کمیسیون برای بررسی اقدامات پیشگیرانه‌ وزارت نیرو برای جلوگیری از وقوع سیلاب در نقاط حادثه خیز کشور خبر داد.

محمدرضا رضایی کوچی

به گزارش می متالز، محمدرضا رضائی کوچی رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت:

«فصل بارندگی شروع شده است، قبل از اینکه سوءمدیریت‌ها و اهمال کاری مسوولین کام مردم عزیز کشور را تلخ کند، وزیر نیرو را به کمیسیون عمران دعوت خواهیم کرد تا درخصوص اقدامات پیشگیرانه‌شان برای جلوگیری از وقوع سیلاب در نقاط حادثه خیز کشور و تکرار فجایع تلخ سیل‌های سالیان گذشته توضیح دهند.»

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 [ویدئو]

مشارکت ۱۹۰ شرکت در ابر پروژه انتقال آب از خلیج فارس به فلات مرکزی

می متالز - وزیر نیرو شنبه شب درگفتگو با برنامه نگاه یک گفت: طرح شیرین سازی و انتقال آب از خلیج فارس به فلات مرکزی که یک ابرپروژه و جزو بزرگترین طرح های آبی و خاکی کشور است، با سرمایه گذاری بخش خصوصی و با پیگیری و پشتیبانی های وزارت صنعت، معدن و تجارت و با مشارکت بیش از ۱۹۰ شرکت سازنده ایرانی به ثمر ‌رسیده است.
 

افزایش یکباره قیمت فولاد منطقی نیست؛ سوءمدیریت‌ها تولید داخلی را نشانه گرفته است

می متالز - عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به این که افزایش یکباره قیمت فولاد منطقی نیست گفت: نوسانات اخیری که در قیمت فولاد به وجود آمده سبب به وجود آمدن مشکلات عدیده‌ای در این زمینه شده است.
 عضو کمیسیون عمران مجلس مطرح کرد:

وزارت صمت باید سیاست‌های جدید فولادی خود را با جدیت ادامه دهد

می متالز - عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به نوسان‌های اخیر قیمت فولاد در بازار و همچنین حاشیه‌های ایجاد شده گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون موضوع فولاد در کمیسیون تخصصی فولاد و برخی حوزه‌های مرتبط از جمله کمیسیون عمران مورد ارزیابی قرار گرفت که شاهد مشکلات عمده در این بخش بودیم.
 حسینی نشست امروز کمیسیون عمران را تشریح کرد:

بررسی لایحه مشارکت عمومی-خصوصی/ نقش تأثیرگذار این لایحه در شکوفایی حوزه عمران کشور

می متالز - سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: در نشست امروز این کمیسیون کلیات لایحه مشارکت عمومی-خصوصی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
 حسینی در تشریح نشست امروز کمیسیون عمران مجلس:

بررسی طرح اصلاح قانون کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری‌ها/این طرح جلوی ساخت‌وساز غیرمجاز را خواهد گرفت

می متالز - سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: در نشست امروز طرح اصلاح قانون کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری‌ها بررسی شد و در نهایت این طرح برای بررسی بیشتر به کمیته ویژه این کمیسیون ارجاع شد.
 فیروزی‌پور:

دولت برای بازار مصالح ساختمانی قیمت‌گذاری کند/تأثیر مستقیم مصالح ساختمانی در افزایش گرانی مسکن

می متالز - عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: در شرایط کنونی مرجع نرخ گذاری در بازار مصالح ساختمانی مشخص نیست، این مسئله موجب می شود که قیمت مصالح روزانه بدون دلیل منطقی و اقتصادی افزایش یابد، بنابراین دولت باید به موضوع قیمت گذاری مصالح ورود کند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما