خبر
بورس و سهام   کاشی و سرامیک  

سود خالص "کسعدی" با تولید کاشی های جدید

می متالز - شرکت کارخانجات کاشی و سرامیک سعدی از دریافت برند کاشی سعدی تهران خبر داد.

سود خالص

به گزارش می متالز، شرکت کارخانجات کاشی و سرامیک سعدی مجوز برند کاشی سعدی تهران را دریافت کرد.

بر این اساس، این شرکت اعلام کرد، تولید کاشی با سایز‌های ۶۰*۱۲۰ و ۲۰*۱۲۰ و ۳۰*۱۲۰ با برند کاشی سعدی تهران که باعث افزایش سود شرکت به مبلغ ۱۳۶.۴۸۳ میلیون ریال می‌شود.

سود خالص

کد خبر: 143214
تاریخ: 1399/08/27 - 11:17
منبع: بورس نیوز

کارخانجات کاشی و سرامیک سعدی  کسعدی  کاشی 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 در مقایسه با دوره مشابه گذشته،

نسبت های مالی مهم "کسعدی" بررسی شدند

می متالز - سود خالص شرکت کارخانجات کاشی و سرامیک سعدی در ۶ ماهه منتهی به شهریور ۹۹ مبلغ ۷۳ میلیارد و ۹۷۸ میلیون ریال است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد ۱۴۱ درصدی داشته است.
 در گزارشی بررسی شد؛

نگاهی بر نسبت‌های مهم بنیادی "کلوند"

می متالز - سود هر سهم شرکت کاشی‌ الوند پس از کسر مالیات در ۶ ماهه شهریور ۱۳۹۹ مبلغ ۸۵۰ ریال است و نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۳۶۲ درصد افزایش داشته است.
 رشد محسوس سودآوری "کترام" در ۶ ماهه نخست سال مالی ۱۳۹۹:

عدم همخوانی قیمت سهام و سودآوری"کترام"

می متالز - رشد چشمگیر مقادیر و نرخ‌های فروش انواع محصولات داخلی و صادراتی در ۶ماهه نخست سال مالی۱۳۹۹ از اصلی‌ترین دلایل رشد محسوس درآمد‌ها و سود خالص این شرکت در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته هست.
 هیاهو برای هیچ:

"کسعدی" و سودی که افت محتمل آتی را تضمین می‌کند

می متالز - اینکه چگونه سهام شرکتی با سود خالصی ۴۷۲ ریالی به ازای هر سهم در ۶ ماهه، قیمت‌های بیش از ۸۳.۰۰۰ ریال را هم به ثبت رسانده بود سوالیست که تنها می‌بایست از سهامداران هیجان زده ماه‌های اخیر بازار بورس پرسید.
 

کحافظ در انتظار روزهای پررونق

می متالز - شرکت کاشی و سرامیک حافظ که با نماد کحافظ در بورس اوراق بهادار تهران معامله می‌شود، در فروردین ماه ۱۳۵۵ در اداره ثبت شرکت‌ها و مالکیت صنعتی تهران ثبت شده است.
 تدپیکس در مدار صعود:

پایان هفته با بورس سبز

می متالز - شاخص بورس تهران با افزایش ۴۸۳۴۷ واحد به کانال یک میلیون و ۳۴۵ هزار واحدی وارد شد. شاخص هم وزن با ۶۶۰۱ واحد افزایش به رقم ۳۸۱ هزار و ۲۷۱ واحدی رسید و شاخص بازار اول در کانال ۹۷۰ هزار واحدی ایستاد و شاخص بازار دوم نیز عدد ۲ میلیون و ۷۷۴ هزار واحد را ثبت کرد. همچنین آیفکس با افزایش ۲۹۸ واحد به عدد ۱۶ هزار و ۶۴۶ واحد رسید.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما