خبر
سرب و روی   بورس و سهام  

موافقت هیات مدیره «فسرب» با افزایش سرمایه ۳۵۰۰ درصدی

می متالز - هیات مدیره شرکت ملی سرب و روی ايران با افزایش سرمایه ۳۵۰۰ درصدی این شرکت موافقت کرد.

به گزارش می متالز، علی اصغر صفری گفت: هیات مدیره شرکت ملی سرب و روی ایران پس از انجام مراحل کارشناسی دارایی های مورد ارزیابی (زمین) از طریق کانون کارشناسان دادگستری و با توجه به آنالیز صورت گرفته، موافقت خود را با افزایش سرمایه این شرکت اعلام کرد.

وی افزود: افزایش مذکور از محل تجدید ارزیابی بالغ بر ۳۵۰۰ درصد (بر اساس سرمایه فعلی ۳۲۲ میلیارد ریال) خواهد بود همچنین مقرر شد متعاقباً گزارش توجیهی آن تهیه و ضمن ارسال به حسابرس و بازرس قانونی به اطلاع سهامداران محترم برسد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

فولاد پیشنهاد افزایش سرمایه داد

می متالز - فولاد طی اسلاعیه ای از پیشنهاد هیئت مدیره برای افزایش سرمایه 46 درصدی از محل سود انباشته و سایر اندوخته ها خبر داد.
 مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی:

نظام راهبردی را رها نکردیم/ بی‌وقفه حقوق سهامداران را دنبال می‌کنیم/ انتشار اوراق تبعی تا دو هفته دیگر

می متالز - مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی اظهار داشت: برای نخستین بار در صبا انرژی و درجهت تامین مالی طرح ها از انتشار اوراق تبعی استفاده نمودیم که انشالله در ظرف کمتر از ۲ هفته آینده منتشر و در گامهای بعدی با توسعه ابزارهای فوق که مصوبات انها نیز در هیات مدیره و کمیته های تخصصی شرکت نهایی شده است
 

کدام شرکت‌های بورسی افزایش سرمایه دارند؟

می متالز - روز گذشته ۴ شرکت حاضر در بازار سهام گام نخست برای افزایش سرمایه شرکت خود را در وب‌سایت کدال اطلاع‌رسانی کردند. این ۴ شرکت شامل سرمایه‌گذاری کارکنان برق منطقه زنجان و قزوین «وبرق»، بانک گردشگری «وگردش»، ملی سرب و روی ایران «فسرب» و کارخانه‌های پلاسکوکار سایپا «پلاسک» هستند.
 

افزایش سرمایه «آسیا» در انتظار رای سهامداران/ سازمان بورس موافقت کرد

می متالز - سازمان بورس و اوراق بهادار تهران با افزایش حدود 1000 درصدی سرمایه شرکت بیمه آسیا موافقت کرد و سهامداران بیمه آسیا تا پایان آذرماه به مجمع می‌روند تا تصمیم نهایی را بگیرند.
 

ذوب آهن از سودآوری تا دغدغه تامین زنجیره تولید

می متالز - سودآوری ذوب آهن و خروج این شرکت از زیان انباشته اگرچه اتفاقی خوش یمن برای صنعت کشور بعد از سال‌ها بحران مالی است، اما بسیاری از کارشناسان بر این عقیده اند که حفظ سودآوری این شرکت در گرو تامین زنجیره تولید و مواد اولیه آن و صادرات است.
 

فولاد افزایش سرمایه 10 هزار میلیارد تومانی در راه دارد

می متالز - در حالی که برخی نمادها مانند شپنا و فارس اخیرا افزایش سرمایه داشتند، امروز نیز خبر افزایش سرمایه ۱۰ هزار میلیاردی فولاد در آینده رسید.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما