خبر
گاز   پالایشگاه  

آغاز صادرات فرآورده‌های پالایشگاه بیدبلند خلیج فارس

می متالز - نخستین محموله صادراتی شرکت پالایش گاز بیدبلند خلیج فارس فروخته شد.

به گزارش می متالز، این محموله به تناژ ۳۰ هزار تن، نخستین محموله صادراتی ابرپروژه پالایشگاه گاز بیدبلند خلیج فارس است.

پالایش گاز بیدبلند خلیج‌فارس در صورت رسیدن به ظرفیت خوراک ۱۰۰ درصدی، سالانه حدود ۷۰۰ میلیون دلار برای کشور درآمدزایی خواهد داشت.

بیدبلند خلیج فارس به‌عنوان بزرگ‌ترین طرح گازی غرب آسیا با سرمایه‌گذاری ۳.۴ میلیارد دلار، اکنون در مرحله بهره‌برداری قرار گرفته است و در آینده بسیار نزدیک به‌طور رسمی افتتاح می‌شود.

کد خبر: 143486
تاریخ: 1399/08/28 - 10:20
منبع: ایران پترونت

بیدبلند  پالایشگاه گاز  طرح گازی  سرمایه‌گذاری 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

صف فروش ۱۰۰ روزه «ثغرب» را متوقف کنید

می متالز - بعد از گذشت بیشتر از ۱۰۰ روز نماد شرکت سرمایه‌گذاری شمال غرب که شرکت سرمایه‌گذاری مسکن سهامدار عمده آن می باشد، با صف فروش سنگین روبه رو است.
 

عرضه دارا سوم به شرایط بازار بستگی دارد

می متالز - معاون امور بیمه و بانک وزارت امور اقتصادی و دارایی گفت: ارائه دارا سوم منوط به ثبت نزد شرکت‌ها و نیز اوضاع مناسب بازار بورس است.
 رئیس جمهور در مراسم بهره برداری از 3 طرح ملی وزارت نفت:

آنهایی که با همه توان روبروی ملت ایران قرار گرفتند با شکستی مفتضحانه، چند هفته دیگر به زباله دان تاریخ ریخته می شوند/ ایران می‌تواند نیازمندی‌های منطقه و حتی جهان را در برخی از موارد ارزان‌تر و راحت‌تر تأمین کند/تعامل سازنده با جهان در کنار قدرت ملی مفید است/تبیین 4 اصل مهم تحقق جهش تولید در ایران اسلامی/ نمی‌توان از افکار عمومی ملت فاصله گرفت / بداخلاقی و بدهنی هیچ خاصیتی ندارد؛ همه باید به فکر آینده کشور و رفاه ملت باشند / ملت ما فحاشی را برنمی‌تابد؛ انتقاد غیراز بددهنی، فحاشی و بی‌تربیتی است

می متالز - رئیس جمهور با تاکید بر اینکه اقتصاد ایران با مقاومت 3 ساله در برابر جنگ اقتصادی یک قدرت زورگو نشان داد که اقتصادی بزرگ و مقاوم است، اظهارداشت: دشمن در این جنگ سه ساله اقتصادی با همه توان روبروی ملت ایران قرار گرفت اما شکست مفتضحانه خورد و سرنگون شد و چند هفته دیگر نیز به زباله دان تاریخ ریخته می شود.
 

رشد ۸۱ درصدی سرمایه‌گذاری در منطقه آزاد ارس

می متالز - عضو هیات مدیره سازمان منطقه آزاد ارس گفت: میزان سرمایه‌گذاری تحقق یافته در ۶ ماهه اول سال ۹۹ نسبت به ۶ ماهه اول سال گذشته ۸۱ درصد رشد داشته است.
 

«سیلام» برنامه‌ای برای واگذاری سهام ندارد

می متالز - شرکت سیمان ایلام اعلام کرد: برنامه‌ای برای فروش یا واگذاری سهام وجود ندارد.
 

نحوه دریافت سود سهام عدالت برای غیرمستقیم‌ها

می متالز - نحوه دریافت سود سهام عدالت برای آن دسته از مشمولانی که روش غیرمستقیم را برای مدیریت سهام خود انتخاب کرده بودند مشخص شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما