خبر
قراضه و بازیافت  

بازار قراضه ترکیه در رونق

می متالز - تقاضای بالای قراضه در ترکیه، در کنار رشد قیمت محصولات نیمه تمام و تمام شده فولادی از روند صعودی بازار قراضه حمایت کرده است. تعدادی از فولادسازان در ترکیه فعالیت خوبی در بازار قراضه دارند حتی در اروپا هم تقاضا برای قراضه امریکا بیشتر شده است.

به گزارش می متالز، متوسط قیمت قراضه سنگین کلاس 1 و2 خلوص 20-80 وارداتی در ترکیه آخرین بار 2 دلار رشد روزانه داشته 322.5 دلار هر تن سی اف آر ترکیه شنیده شد. برخی تا 330 دلار هر تن سی اف آر پیشنهاد می دهند و ظاهرا در آینده نزدیک این قیمت رایج بازار است. البته در ترکیه برخی معتقدند اول میلگرد صادراتی ترکیه باید به 500 دلار هر تن فوب برسد تا قراضه 330 دلاری منطقی باشد.

کد خبر: 143510
تاریخ: 1399/08/28 - 17:17
منبع: ایفنا

بازار قراضه ترکیه 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

بازار قراضه ترکیه همچنان رو به بالا

می متالز - بازار واردات قراضه در ترکیه یکی از پر رشد ترین هفته ها را سپری کرده و انتظار می ر ود این روند بهبود فعلا ادامه یابد البته شاید با سرعت کمتر.
 

بازار قراضه ترکیه در ثبات

می متالز - آخرین قیمت قراضه وارداتی در ترکیه در ثبات بوده و خرید جدیدی نهایی نشد. روز گذشته قراضه سنگین 20-80 امریکا و دریای بالتیک 295 دلار و قراضه اروپا در 290 دلار هر تن سی اف آر در بازار عرضه می شد.
 

بازار قراضه ترکیه در ثبات

می متالز - قیمت قراضه وارداتی در ترکیه در سطوح بالا باقی مانده است ولی فعالان بازار افزایش قیمت بیشتر را با توجه به افت ارزش لیر ترکیه مورد تردید می دانند.
 

بازار قراضه ترکیه در ثبات نسبی

می متالز - قیمت قراضه وارداتی در ترکیه در ثبات نسبی است و متوسط قیمت خلوص 20-80 کمتر از یک دلار رشد داشته 286.75 دلار هر تن سی اف آر است.
 

بازار قراضه ترکیه فعلا در ثبات

می متالز - بازار قراضه وارداتی ترکیه روزهای اخیر در ثبات نسبی بوده و آخرین قیمت 283 دلار هر تن سی اف آر برای قراضه سنگین 20-80 ثبت شد که 75 سنت رشد روزانه داشت.
 

بازار قراضه ترکیه در رکود

می متالز - کاهش خرید ها و عقب نشینی خریداران در ترکیه قیمت قراضه وارداتی را در این کشور کاهش داد. آخرین متوسط قیمت خلوص 20-80 معادل 292.5 دلار ثبت شده که افت روزانه کمتر از یک دلاری داشت.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما