خبر
آهن و فولاد   علوم  
با حضور مسوول سازمان بسیج علمی استان اصفهان؛

دومین نشست تعاملی سازمان بسیج علمی با عوامل اجرایی دومین جشنواره علمی پژوهشی ذوب آهن اصفهان

می متالز - دومین نشست تعاملی سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان اصفهان با عوامل اجرایی دومین جشنواره علمی پژوهشی ذوب آهن اصفهان «گرامیداشت دانشمند شهید حسن طهرانی مقدم» در حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان ذوب آهن اصفهان برگزار شد.

به گزارش می متالز، در این جلسه خالد گمار مسوول سازمان بسیج علمی پژوهشی و فناوری استان اصفهان، با اشاره به رویکرد این سازمان برای ارتباط هر چه بیشتر واحدهای مختلف بسیج، گفت: با این رویکرد اشتراک تجربیات صورت می گیرد و هم افزایی جهت انجام فعالیتهای پژوهشی و کسب دانش و تکنولوژی مورد نظر و دستیابی به محصول را سرعت می بخشد.   

 در ادامه سرهنگ دوم پاسدار مهران مختاری ضمن تشکر از حضور مسوولان سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان در ذوب آهن اصفهان، گفت: برگزاری چنین جلساتی جهت حضور هر چه بهتر بسیجیان در عرصه های علمی موثر است.

وی اظهار کرد: جهت انجام فعالیتهای تحقیقاتی در راستای جهش تولید با همکاری و مشارکت کلیه واحدهای سازمان بسیج مستضعفین اعلام آمادگی می کنیم.

حسین جعفری دبیر این جشنواره با اشاره به این که برگزاری هر چه بهتر دومین جشنواره علمی پژوهشی ذوب آهن اصفهان موضوعی مهم است، گفت: با هماهنگی ها که در این جلسه و جلسه اول انجام شد سازمان بسیج علمی و نخبگان این سازمان که در حوزه برگزاری جشنواره های بین المللی فعال هستند با تجربیات ارزشمند خود ما را در این راه یاری خواهند کرد. 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

ذوب آهن از سودآوری تا دغدغه تامین زنجیره تولید

می متالز - سودآوری ذوب آهن و خروج این شرکت از زیان انباشته اگرچه اتفاقی خوش یمن برای صنعت کشور بعد از سال‌ها بحران مالی است، اما بسیاری از کارشناسان بر این عقیده اند که حفظ سودآوری این شرکت در گرو تامین زنجیره تولید و مواد اولیه آن و صادرات است.
 ​امروز در فرابورس رقم خورد؛

تغییر مالکیت ۳.۸ میلیارد اوراق بهادار مالی

می متالز - شاخص کل در فرابورس ایران، امروز با رشد ۹۵ واحدی، عدد ۱۸ هزار و ۴۶۵ واحد را به نمایش گذاشت.
 

ذوب آهن اصفهان در مسیر افزایش و صادرات تولید

می متالز - منصور یزدی زاده مدیرعامل ذوب آهن اصفهان با اشاره به آغاز پیش گرم کوره بلند شماره یک این شرکت گفت: این مجتمع عظیم صنعتی در تلاش است تا ۲۳ دی ماه که سالروز تاسیس ذوب آهن اصفهان و طلیعه صنعت فولاد کشور است، کوره بلند شماره یک این شرکت با حضور مسوولین کشور راه اندازی شود.
 ​امروز در فرابورس رقم خورد؛

تغییر مالکیت ۴.۱ میلیارد اوراق بهادار مالی

می متالز - شاخص کل در فرابورس ایران، امروز با رشد ۱۰۷ واحدی، عدد ۱۸ هزار و ۳۶۹ واحد را به نمایش گذاشت.
 

ذوب آهن از سودآوری تا دغدغه تامین زنجیره تولید

می متالز - سودآوری ذوب آهن و خروج این شرکت از زیان انباشته اگرچه اتفاقی خوش یمن برای صنعت کشور بعد از سال ها بحران مالی است، اما بسیاری از کارشناسان بر این عقیده اند که حفظ سودآوری این شرکت در گرو تامین زنجیره تولید و مواد اولیه آن و صادرات است.
 

رشد 67درصدی "ذوب"در فروش 8ماهه 99/ تیرآهن و شمش کالایی محصولات پرفروش ذوب آهن شدند

می متالز - شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان با نماد ذوب گزارش فعالیت یک ماهه منتهی به 30 آبان 99 خود را منتشر کرد که بر اساس آن میزان رشد فروش این شرکت در مدت 8ماهه امسال نسبت به مدت مشابه در سال 98 به مقدار 67درصد رشد داشته و شمش کالایی محصول پرفروش صادراتی و تیرآهن محصول پرفروش بازار داخلی ذوب آهن بوده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما