خبر
سنگ آهن  

دومین استادیوم لیگ برتری سیرجان (عکس)

می متالز - در حالی که ورزشگاه امام علی(ع) سیرجان استانداردهای لازم یک ورزشگاه لیگ برتری را دارد اما شرکت گل‌گهر تمام تلاش خود برای آماده‌سازی دو ورزشگاه اختصاصی‌اش را نیز برای چندماه آتی به کار بسته است.

به گزارش می متالز، مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی گل‌گهر سیرجان گفت: ورزشگاه امام علی(ع) سیرجان که در اختیار شرکت گل‌گهر است تمام استاندارها و امکانات لازم برای برگزاری بازی‌های لیگ برتر را داشته و از این بابت مشکلی نداریم اما با تاکید و حمایت مدیران ارشد شرکت، درصدد هستیم تا چند ماه آینده ورزشگاه اختصاصی شهید سلیمانی گل‌گهر را نیز تکمیل کنیم. در این مرحله سکوهای شمالی و جنوبی ورزشگاه، سالن بولینگ و ساختمان اداری - مالی تکمیل میگردد.

جواهری با اشاره به اینکه با راه‌اندازی ورزشگاه اختصاصی گل‌گهر، این باشگاه دارای دو ورزشگاه با استاندارهای کشوری و لیگ برتری خواهد شد، گفت: در بازدید اخیر مدیرعامل شرکت گل‌گهر، ایشان تاکید داشتند هیچ کوتاهی در بکار بردن مصالح عمرانی و تجهیزات باکیفیت در آن صورت نگیرد تا ورزشگاهی در خور نام گل‌گهر و سیرجان آماده شود.

وی ادامه داد: علاوه بر این دو ورزشگاه که دارای زمین چمن های طبیعی، مرغوب و استاندارد هستند، زمین های چمن تمرینی گل‌گهر برای تمرینات تیم‌های پایه در پردیس پیام نور ساخته و راه انداری شده است؛ همچنین زیر سازی چمن مصنوعی در مجموعه ورزشی شماره ۲ گل گهر به اتمام رسیده و بزودی چمن این زمین نصب می شود.
جواهری گفت: برای مجموعه ورزشی شماره 2 گل گهر ساخت هتل آکادمی را مد نظر داریم که این ایده در دست طراحی است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

تلاش‌های ارزنده مدیران گل‌گهر در حوزه ورزش، قابل تقدیر و تحسین است

می متالز - نماینده مردم سيرجان در مجلس شورای اسلامی در بازدید از مجموعه ورزشی سردار شهید سلیمانی و باشگاه فرهنگی ورزشی گل‌گهر در دیدار با مدیرعامل، اعضا هیات‌مدیره و پرسنل باشگاه گل‌گهر، هزینه کردن در ورزش را سرمایه‌گذاری دانست و گفت: مهمترین امر برای تشویق جوانان و تقویت روحیه ورزشکاری کشور که ارزش افزوده و بازدهی مثبت دارد، سرمایه‌گذاری در امر ورزش است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما