خبر
آهن و فولاد  
کهگیلویه و بویراحمد

تامین ۲۰ تن اکسیژن برای بیماران کرونایی

می متالز - رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج: ۲۰ تن اکسیژن برای مواقع ضروری از فولاد مبارکه تامین شد.

به گزارش می متالز، رئیس دانشگاه علوم پزشکی در ستاد کرونا با بیان اینکه ۲۰ تن اکسیژن برای مواقع ضروری از فولاد مبارکه تامین شد، گفت: در شرایط حاضر مشکلات جدی اکسیژن برای بیمارستان شهید جلیل رخ داد که توانستیم ۲۰ تن از فولاد مبارکه گرفته و دپو شود.
پرویز یزدانپناه افزود: وقتی تجهیزات در استان وجود دارد باید از آن‌ها استفاده شود، برخی ادارات چنین تصور دارند این مالک این وسایل هستند و سبب مشکلاتی برای بیمارستان می‌شوند، باید در شرایط سخت از این ظرفیت‌ها استفاده کرد.
وی اضافه کرد: معاونت درمان و پزشکان و پرستاران دچار بیماری کرونا شدند.
یزدانپناه ادامه داد: از ۲۸ آبان ماه دارو‌ها رمدسیور زیر پوشش بیمه‌ها رفته است و زمینه راه‌اندازی pcr فراهم شده است.
وی افزود: کهگیلویه شرایط خوبی ندارد و وضعیت آن بحرانی دارد و چرام همچنین چنین وضعیتی دارد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

چرا سهامداران فولادی از حق خود محروم هستند؟

می متالز - کارشناس بازار سرمایه در یادداشتی به دلایل محروم شدن سهامداران حوزه فولادی از حق خود پرداخته است که اصلی ترین معضل در این باره به عرضه بخشی از محصولات فولادی خارج از فولاد در قالب مچینگ یا عرضه های فیزیکی در بازار آزاد مربوط است.
 

اثر منفی شیوه نامه جدید بر فروش فولاد مبارکه و عدم پیش بینی عملکرد

می متالز - فولاد مبارکه از اثر منفی شیوه نامه عرضه و تقاضای زنجیره فولاد بر قیمت فروش محصولات و عدم تعیین آثار دستورالعمل نرخ و نحوه عرضه سنگ آهن در بورس کالا بر عملکرد مالی خبر داد.
 در ۸ ماه سال جاری رقم خورد:

رشد ۵۶ درصدی درآمد "فولاد" با تحقق ۴۱.۶ هزار میلیارد تومانی

می متالز - فولاد مبارکه با ارائه عملکرد ۸ ماه سال مالی جاری از تحقق درآمد ۴۱.۶ هزار میلیارد تومانی و رشد ۵۶ درصدی در مقایسه با مدت مشابه قبل خبر داد.
 

رکورد بی سابقه ماهانه بارگیری و حمل ریلی تختال "فولاد" ثبت شد

می متالز - واحد آماده‌سازی تختال فولاد مبارکه رکورد بی‌سابقۀ بارگیری اسلب به میزان ۵۲.۷ هزار تن در آبان‌ ماه را در سال جاری ثبت کردند.
 «فولاد»:

ابلاغیه زنجیره فولاد موجب کاهش قیمت محصولات می‌شود

می متالز - معاون اقتصادی مالی شرکت فولاد مبارکه اصفهان (فولاد) از آثار ابلاغیه زنجیره فولاد بر قیمت محصولات و عملکرد مالی شرکت خبر داد.
 

گام «متیل» برای تولید کنسانتره و گندله در افق ۱۴۰۴

می متالز - شرکت فولاد متیل ۲۹سال پیش با هدف توزیع عادلانه ورق در سطح کشور توسط شرکت فولاد مبارکه تاسیس شد. هرچند برنامه‌های عملیاتی این شرکت طی اقتضای زمان‌های مختلف با تغییراتی مواجه شد، اما هدف اصلی آن که همواره توزیع ورق در کشور بود، دنبال شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما