خبر
سیمان و بتن  

کارخانه سیمان دشتستان تولید را از سرگرفت

می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: با پایان یافتن تعمیرات سالانه کارخانه سیمان دشتستان این واحد وارد مدار تولید شد.

به گزارش می متالز، سید حسین حسینی روز شنبه در جمع خرنگاران افزود: با از سرگیری فعالیت کارخانه دشتستان روزانه سه هزار تن سیمان به ظرفیت تولید استان بوشهر افزوده شد و با این روند پیش بینی شده نیاز تمامی بخش‌ها در این زمینه بزودی تامین شود.

وی بیان کرد: در استان بوشهر ماهانه افزون بر ۱۱ هزار تن سیمان تولید می‌شود که در یک ماه اخیر به دلیل تعمیر اساسی کارخانه سیمان دشتستان بازار داخلی این استان با کمبود مواجه شد.

حسینی بیان کرد: استان بوشهر دارای سه کارخانه سیمان شامل ساروج کنگان، مند دشتی و سیمان دشتستان است که بخش عمده‌ای از تولید این محصولات به بازار عرضه و تا زمان تامین نشدن نیاز کامل این استان قادر به صادرات نیستند.

وی افزود: با تاکید استاندار بوشهر چنانچه کارخانه‌های تولید سیمان این استان صادرات را به تامین نیاز استان ترجیح دهند با همراهی گمرک و اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر از صادرات آنها ممانعت می‌شود.

حسینی گفت: در هفت ماه امسال ۷.۹ میلیون تن سیمان و کلینکر از کشور صادر شده که از این میزان ۱.۹ تن آن مربوط به تولیدات استان بوشهر است.

تعمیرات اساسی کارخانه سیمان دشتستان که تامین کننده بخش عمده‌ای از نیاز استان بوشهر و منطقه است از ۲۶ مهرماه سال جاری آغاز شد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

البرز در جایگاه نخست صدور پروانه بهره برداری کشور

می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز گفت: استان البرز به فضل خدا و با تلاش تمامی همکاران توانست در بحث صدور جواز تاسیس، پروانه بهره‌برداری و جذب سرمایه گذاری خارجی، جایگاه خود را ارتقاء دهد.
 

آزادسازی ۱۲ محدوده معدنی در نوار مرزی خراسان جنوبی

می متالز - سرپرست معاونت امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: ۱۲ محدوده معدنی در نوار مرزی کشور ایران و افغانستان در تاریخ ۱۶ آذر آزادسازی می‌شود.
 رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان:

صادرات گیلان 51 درصد افزایش یافت

می متالز - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان، از افزایش 51درصدی صادرات استان طی هشت ماه گذشته نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.
 

«سدشت» سهامدارانش را فراخواند

می متالز - مجمع عمومی عادی سالانه شرکت سیمان دشتستان برگزار می شود.
 [گزارش تصویری]

بازدید فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر از خط تولید شرکت سیمان دشتستان

می متالز - فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر ضمن بازدید از خط تولید شرکت سیمان دشتستان از مدیرعامل و پرسنل سیمان دشتستان تقدیر نمودند.
 

صدور مجوز راه ‌اندازی واحد تولیدی "کریستال ملامین" در چهارمحال و بختیاری

می متالز - مجوز راه‌اندازی واحد تولیدی"کریستال ملامین" در شهرستان لردگان استان چهارمحال و بختیاری صادر شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما