خبر
اقتصاد   شهرسازی  
معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی:

واریز وجه طرح اقدام ملی مسکن تا پایان آذرماه تمدید شد

می متالز - معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی از آخرین مهلت پرداخت واریز وجه مسکن ملی توسط متقاضیان تا پایان آذرماه خبر داد.

واریز وجه طرح اقدام ملی مسکن تا پایان آذرماه تمدید شد

به گزارش می متالز، محمود محمودزاده در خصوص طرح اقدام ملى مسکن و تعیین تکلیف متقاضیان برای واریز وجه اولیه و کمک به اجرا و ساخت واحدهای مسکونی این طرح، گفت: پیش‌تر تا ۳۰ آبان به کسانی که پیامک ارسال شده بود، زمان دادند تا مدارک خود را تکمیل و واریز اولیه وجه انجام دهند. هم‌اکنون با توجه به آنکه بررسی‌ها در استان‌ها کامل نشده و بعضا پیامک برای حضور و مشارکت متقاضیان ارسال نشده است مهلت تکمیل اطلاعات و ترغیب متقاضیان به واریز وجه اولیه تا ۳۰ آذرماه تمدید شد.

وی ادامه داد: کارگزاران طرح اقدام ملی مسکن؛ ادارات کل راه و شهرسازی استان‌ها، شهرهای جدید و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی تا پایان آذرماه فرصت دارند، اطلاع‌رسانی را کامل کنند تا در ستاد وزارتخانه بعد از پایان آذرماه، بتوانیم ظرفیت‌های خالی را شناسایی و برای آنها جایگزین انتخاب کنیم.

معاون وزیر راه و شهرسازی توضیح داد: برخی از استان‌ها در اجرای طرح اقدام ملی مسکن عقب هستند و متقاضیان را تعیین تکلیف نکرده‌اند، بنابراین هرگونه اقدامی در خصوص جایگزینی و یا پیشرفت پروژه‌ها وابسته به تعیین تکلیف افرادی است که واجد شرایط شناخته شدند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی:

امکان جواب مستاجر تنها برای اسکان فرزندان ذکور

می متالز - معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی از افزودن یک بند جدید به روند تمدید اجباری اجاره‌نامه‌ها و گفت: اجرای مصوبه تمدید اجباری قرارداد اجاره همچنان تا سه ماه بعد از پایان کرونا ادامه دارد و فقط یک بند جدید به آن اضافه شده است.
 معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی اعلام کرد:

بازنگری طرح جامع مسکن با تکیه بر اقتصاد غیرنفتی

می متالز - معاون مسکن و ساختمان از بازنگری مجدد طرح جامع مسکن با تکیه بر اقتصاد غیرنفتی خبر داد.
 معاون وزیر راه و شهرسازی:

ثبت ‌نام ظرفیت خالی مسکن ملی در پایان آذرماه انجام می‌شود

می متالز - معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی گفت: پایان آذرماه ظرفیت‌های خالی مسکن ملی شناسایی و برای آنها جایگزین انتخاب می‌شود.
 معاون وزیر راه وشهرسازی:

آماده دریافت لیست خبرنگاران برای واگذاری مسکن ملی هستیم

می متالز - معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: پیش نویس‌تفاهم نامه ساخت مسکن برای خبرنگاران به امضا رسیده است.
 معاون وزیر راه و شهرسازی خبر داد:

احتمال ثبت‌نام مجدد مسکن ملی در صورت وجود شرایط بهداشتی در آذرماه

می متالز - معاون وزیر راه و شهرسازی از امکان مجدد ثبت‌نام مجدد طرح اقدام ملی مسکن در آذرماه خبر داد و گفت: اگر شرایط بهداشتی اجازه دهد، آذرماه در برخی استان‌ها امکان ثبت‌نام مجدد طرح اقدام ملی مسکن فراهم می‌شود.
 معاون وزیر راه و شهرسازی:

آبان ماه آخرین مهلت واریز وجه مسکن ملی

می متالز - معاون وزیر راه و شهرسازی از آخرین زمان مهلت واریز وجه مسکن ملی خبر داد و گفت: به دلیل ابهام در ارسال پیامک‌ها، آخرین مهلت واریز وجه اولیه تا پایان آبان ماه تمدید شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما