خبر
سرمایه گذاری   خودرو  

افزایش سرمایه‌گذاری برقی جی‌ام

می متالز - مدیرعامل جنرال موتورز اعلام کرده این خودروساز دیترویتی همه «تلاش خود را برای طلایه‌داری در عرصه تولید خودروهای برقی» می‌کند؛ سخنانی که شرکت تسلا، بزرگ‌ترین تولیدکننده خودروهای برقی را به چالش می‌کشد.

به گزارش می متالز، ماری بارا، در کنفرانسی که با حمایت موسسه بارکلیز برگزار شد، خطاب به سرمایه‌گذاران گفت شرکتش قصد دارد با گذشت زمان تولید خودروهای برقی را افزایش دهد، خودروهایی که قیمت آنها ۳۰ هزار دلار تا ۱۰۰ هزار دلار متفاوت خواهد بود. وی گفت: «می خواهیم همه را پشت فرمان یک خودروی برقی بنشانیم.» وی افزود که این خودروها به جنرال موتورز کمک خواهند کرد تا فروش خود در ایالت‌های ساحلی آمریکا را به سالانه ۲۸۰ هزار دستگاه افزایش دهد. این ایالت‌ها همان جاهایی هستند که برندهای این خودروساز در آنها عملکرد ضعیفی داشته‌اند. بارا گفت: «ما می‌خواهیم در آمریکای شمالی تولیدکننده شماره یک خودروهای برقی باشیم.»  بر اساس تصمیم جدید، جنرال موتورز سرمایه‌گذاری در خودران‌ها و برقی‌ها را تا سال ۲۰۲۳ به ۲۷ میلیارد دلار افزایش می‌دهد که ۳۵ درصد بیشتر از برنامه‌های پیشین است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

انقلاب خودروهای برقی، تهدیدی برای تقاضای بلند‌مدت نفت

می متالز - واردکنندگان نفت در بازارهای نوظهور دو درصد از تولید ناخالص داخلی خود را به واردات نفت اختصاص داده‌اند و وابستگی بالایی به واردات این کالا دارند.
 ان‌بی‌سی تحلیل کرد:

حضور بایدن در کاخ سفید چه معنایی برای خودروسازان آمریکایی دارد؟

می متالز - بایدن در جریان مبارزات انتخاباتی خود و همچنین پس از اعلام پیروزی‌اش در انتخابات، به‌دفعات درباره سیاست‌های تجاری، زیرساخت‌ها و خودروهای برقی و خودران که آینده حمل‌ونقل در جهان را شکل خواهند داد، سخن گفته و وعده‌هایی نیز داده است.
 

نگرانی رئیس جنرال موتورز نسبت به کرونا

می متالز - رئیس جنرال موتورز گفته است که روز و شب نسبت به انتشار بیشتر ویروس کرونا نگران است
 

باتری‌های فورد برای خودروهای برقی

می متالز - شرکت خودروسازی فورد موتور اعلام کرده است با توجه به افزایش فروش خودروهای برقی در سراسر جهان، قصد دارد باتری‌های تولید خود را عرضه کند. به گزارش رویترز، جیم فرلی، مدیرعامل فورد در تله‌کنفرانسی با رویترز گفت: «ما موضوع تولید باتری سلولی را به بحث گذاشته‌ایم. به‌نظرم با توجه به افزایش حجم خودروهای برقی این امری طبیعی است.»
 

فراخوان جنرال موتورز

می متالز - جنرال موتورز اعلام کرده است که بالغ بر ۶۸ هزار و ۶۷۷ خودروی برقی خود را در سرتاسر جهان به دلیل احتمال آتش‌گرفتن فراخوان کرده است.
 

دورخیز فاکسکان برای خودروهای برقی

می متالز - شرکت فاکسکان در نظر دارد تا قطعات و خدمات لازم برای ۱۰ درصد از وسایل‌نقلیه برقی جهان را بین سال‌های ۲۰۲۵ تا ۲۰۲۷ تامین کند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما