خبر
فلزات گرانبها   بانک ها  

قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۹۷/۱۰/۱۹

می متالز - قیمت سکه تمام‌بهار آزادی در بازار تهران امروز چهارشنبه با نوسان جزئی نسبت به دیروز، ۳ میلیون و ۷۶۸ هزار تومان شد.

به گزارش می متالز، امروز در بازار آزاد قیمت انواع سکه و طلا نسبت به روز گذشته نوسان جزئی داشته است؛ برهمین اساس در بازار تهران سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در قیمت 3 میلیون و 768 هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با قیمت 3 میلیون و 640 هزار تومان معامله می‌شود.

در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی یک میلیون و 950 هزار تومان، ربع سکه یک‌میلیون و 200 هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی 660 هزار تومان فروخته می‌شود.

هر گرم طلای 18عیار هم 342 هزار و 800 تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت 1282.7 دلار معامله می‌شود.

** قیمت های درج شده برای انواع سکه و طلا از اتحادیه طلا و جواهر گرفته شده است.

گفتنی است، صرافی‌های بانک ها قیمت دلار را برای روز جاری با 20 تومان کاهش نسبت به نرخ دیروز، 10  هزار و 880 تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت 10 هزار و 780 تومان خریداری می‌کنند.

قیمت فروش یورو نیز در صرافی‌های بانک ها 12 هزار و 720 تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو  نیز در این صرافی‌ها 12 هزار و 620 تومان است.

یورو در مرکز مبادلات ارزی 4811 تومان،‌ درهم امارات 1143 تومان و پوند انگلیس نیز 5349 تومان قیمت خورده و به واجدان شرایط دریافت ارزهای دولتی فروخته می‌شود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

افزایش قیمت نفت و طلا در بازارهای جهانی

می متالز - قیمت نفت و طلا در بازارهای جهانی افزایش یافت.
 

افزایش قیمت نفت در پی تقاضای بالای پالایشگاه‌های چین

می متالز - کاهش ناگهانی تولید نفت آمریکا به بازار انرژی شوک ناگهانی وارد کرده است که باعث افزایش قیمت طلای سیاه شده است.
 

افزایش قیمت نفت و طلا در بازارهای جهانی

می متالز - قیمت نفت و طلا در بازارهای جهانی افزایش یافت.
 

دلار به ۱۳۴۰۰ تومان رسید/ افزایش ۴۰ هزار تومانی بهای سکه + جدول

می متالز - در معاملات امروز بازار تهران سکه طرح جدید با 40 هزار تومان افزایش 4 میلیون و 770 هزار تومان و دلار با افت 143 تومانی 13400 تومان به فروش رسید.
 

کاهش قیمت نفت و طلا در بازارهای جهانی

می متالز - قیمت نفت و طلا در بازارهای جهانی کاهش یافت.
 نرخ ارز و قیمت طلا در بازار داخلی از سقف قیمتی روزانه عقب‌نشینی کردند

نوسان دلار و سکه با سیگنال غیراقتصادی

می متالز - شب گذشته با انتشار خبر قرار گرفتن سپاه پاسداران در لیست گروه‌های تروریستی آمریکا دلار و سکه گارد صعودی به خود گرفتند و به افزایش قیمت پرداختند. دلار به بیشترین میزان خود از نیمه آبان رسید و سکه مرز روانی 5 میلیون تومانی را شکست. با این حال در ادامه معاملات نرخ ارز و دلار به اصلاح قیمت پرداختند تا این فرضیه تقویت شود که جو روانی مربوط به اخبار سپاه فاقد کشش لازم برای جهش قیمت در این بازارها بوده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما