خبر
بانک ها  
معاون مدیرعامل بانک:

مطلب منتشره از قول معاون حسابداری بانک ملت صحت ندارد

می متالز - معاون مدیرعامل بانک ملت با عدم تایید خبر منتشره از قول معاون حسابداری تاکید کرد: به جز اطلاعات کدال و مصاحبه های رسمی، هیچ مطلبی درباره مسائلی چون نرخ تسعیر ارز ، EPS ، افزایش سرمایه صحت ندارد.

به گزارش می متالز، محمدتقی صمدی درباره انتشار خبری از قول معاون حسابداری بانک ملت توسط یکی از سایت ها و اعلام مواردی درباره آخرین وضعیت ذخایر ارزی ، ۵ سناریو برای EPS و برنامه افزایش سرمایه از تجدید ارزیابی گفت: در پیگیری ها مشخص شد معاون حسابداری بانک ملت هیچ مصاحبه ایی با سایتی و رسانه ایی نکرده و چنین اظهاراتی هم صحت ندارد.

وی ادامه داد : همه نکات مربوط به مسائل مالی و عملیاتی بانک ملت طبق مقررات در کدال اطلاع رسانی شده و به جز اطلاعات منتشره در کدال و مصاحبه های رسمی و تایید شده ، هیچ مطلبی درباره مسائلی چون نرخ تسعیر ارز ، ذخایر ارزی "وبملت" ، EPS ، افزایش سرمایه از تجدید ارزیابی دارایی‌ها صحت ندارد.

کد خبر: 26335
تاریخ: 1397/10/21 - 11:09
منبع: بورس پرس

بانک ملت  محمدتقی صمدی  کدال 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

صدای پای مجامع بورسی

می متالز - رفته رفته شاهد درج آگهی‌های دعوت به مجامع بورسی شرکت‌ها با سال مالی پایان اسفند در سامانه کدال هستیم. در این میان برخی شرکت‌ها با سودآوری خوب در سال 97 و سابقه تقسیم سود مناسب می‌توانند برای سهامداری و شرکت در مجامع سالانه مناسب باشند. در این گزارش و گزارش‌های بعدی جدول مجامع عمومی عادی سالانه شرکت‌های بورسی با اولویت تاریخ برگزاری برای مخاطبین ارائه می‌شود.
 در تحلیلی صورت گرفت؛

تراز درآمدی بانک‌ها زیر ذره بین

می متالز - بررسی درآمد حاصل از اعطای تسهیلات و سود‌های تعلق گرفته به سپرده‌های جمع‌آوری شده در سال ۹۷ نشان می‌دهد که بانک ملت بالاترین درآمد حاصل از اعطای تسهیلات و بالاترین تراز درآمدی را در بین گروه بانکی داشته است. بانک ملت در سال مالی ۹۷ مبلغ ۲۰ هزار میلیارد تومان درآمد و ۱۴ هزار و ۵۸۹ میلیارد تومان هزینه داشته است.
 

اعلام جزییات عرضه سهام تادیه نشده بیمه حکمت صبا

می متالز - شرکت بیمه حکمت صبا جزییات عرضه سهام تادیه نشده صاحبان سهام خود را اعلام کرد.
 

تامین منابع مالی ۴ فاز پارس جنوبی توسط « وبملت »

می متالز - مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس با اشاره به حضور فعال مجموعه بانک ملت در فرآیند تامین منابع مالی ۴ فاز پارس جنوبی گفت: این تلاش‌ها بدون همکاری این بانک به بار نمی‌نشست.
 بازیگران بورس (20 فروردین)

حمایت حقوقی‌های بازار از « وبملت » و « فولاد » / تداوم روند تغییر مالکیت‌های سهام

می متالز - تغییر مالکیت‌ها در معاملات روز سه شنبه برای چهارمین روز متوالی در اختیار سهامداران خرد قرار گرفت. بر این اساس امروز 1.5میلیارد تومان نقدینگی در مسیر پرتفوی معامله گران حقوقی به حقیقی جابه‌جا شد.
 ادامه روند امیدوارکننده فولاژ در عملکرد اسفندماه؛

رشد 8 درصدی نرخ فروش نسبت به بهمن‌ماه/ درآمدهای عملیاتی یک‌ساله رشد 80 درصدی گرفت

می متالز - این شرکت در گزارش عملکرد 9 ماهه خود سودی 303 ریالی را به ازای هر سهم اعلام کرد که در مقایسه با 70 ریال سود اعلامی در مدت مشابه سال قبل خود تعدیلی 333 درصدی را روانه سامانه کدال کرده بود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما