خبر
آهن و فولاد  

فولاد امیرکبیر کاشان به جمع ۵ شرکت "سازمان دانشی برتر ایران" راه یافت

می متالز - در هفتمین دوره جایزه جهانی سازمان دانشی برتر آسیا و با ارزیابی کارشناسان بین المللی جایزه جهانی MAKE، شرکت فولاد امیرکبیر کاشان، موفق به ورود به جمع ۵ شرکت "سازمان دانشی برتر کشور" و به جمع برندهای معتبر جهانی پیوست.

به گزارش می متالز، سعید سهراب پور، رییس بنیاد جایزه جهانی سازمان دانشی برتر در ایران در مکاتبه با عزیز قنواتی، مدیرعامل شرکت فولاد امیرکبیر کاشان نوشت: دستیابی به این موفقیت ارزشمند در ابعاد بین المللی، نتیجه تلاش های بدنه مدیریت و کلیه کارکنان محترم آن مجموعه است.

سهراب پور در مکاتبه خود آورده است:  جایزه جهانی MAKE  در سال آتی با تاکید بیشتر بر نوآوری، برگزار خواهد شد. به همین لحاظ معتبرترین جایزه جهانی در حوزه دانش،  نوآوری و خلاقیت و سرمایه های فکری در بین شرکت های چهار قاره جهان می باشد که در سه سطح ملی، قاره ای و جهانی  برگزار می شود.

وی در پایان با تقدیر و تبریک این موفقیت آورده است: دانشگاه صنعتی شریف و دفتر بنیاد MAKE در ایران از شرکت فولاد امیرکبیر کاشان در تهران تجلیل خواهد کرد.

شایان ذکر است شرکت فولاد امیرکبیر کاشان در گروه فولاد مبارکه اصفهان، ماموریت تولید ورق گالوانیزه و سهم بیست درصدی از تولید این محصول در کشور را دارد که در سال‌های جاری موفق به کسب عناوین ملی و بین المللی فراوانی در بخش های مختلف فرهنگی اجتماعی اقتصادی شده است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

مصرف آب در شرکت فولاد امیرکبیرکاشان ۴۰ درصد کاهش یافت

می متالز - عزیز قنواتی، مدیرعامل فولاد امیرکبیر کاشان با اشاره به رشد ۲۵ درصدی تولیدات شرکت اظهار داشت: ۹۵ درصد قطعات تولید داخل است که در راستای سیاست بومی‌سازی شرکت ۱۷۱ قطعه تولید و در این خصوص ۲ میلیون دلار صرفه جویی ارزی داشتیم.
 

اعطای تندیس بلورین جایزه ملی حسابرسی داخلی به شرکت فولاد امیرکبیر کاشان

می متالز - چهارمین کنگره انجمن حسابرسان داخلی ایران روز چهارشنبه ۱۹ دی‌ماه ۱۳۹۷ برگزار شد.
 

تجلیل از مدیر عامل شرکت فولاد امیرکبیر کاشان به عنوان مدیر برگزيده جهادی كشور براي دومين سال متوالي

می متالز - در پنجمین همایش ملی مدیریت جهادی، مهندس قنواتی مدیر عامل شرکت فولاد امیرکبیر کاشان مدیر برتر جهادی معرفی و تجلیل شد.
 قنواتی در گفت و گو با «می متالز» خبر داد:

فولاد امیرکبیر کاشان 300 هزار تن طرح توسعه دارد / صادرات شرکت دو برابر شده / حمل و نقل محصولات از جاده ای به ریلی منتقل شده

می متالز - قنواتی گفت: صادارت شرکت فولاد امیرکبیر کاشان نسبت به سال گذشته دو برابر شده است.
 

کاهش 4.3درصدی فروش محصولات گالوانیزه/ کاهش 25درصدی جمع مقادیر فروش تجمیعی شرکت

می متالز - جمع مقادیر فروش تجمیعی شرکت از ابتدای سال تا پایان دی ماه به حدود 139 هزار تن رسیده که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل افزایش 25 درصدی را نشان می‌دهد.
 

مدیرعامل فولاد امیرکبیر کاشان، مدیر برگزیده جهادی کشور شد

می متالز - عزیز قنواتی مدیرعامل شرکت فولاد امیرکبیر کاشان، برای دومین سال متوالی مدیر برگزیده جهادی کشور انتخاب شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما