خبر
آهن و فولاد  

فولاد امیرکبیر کاشان به جمع ۵ شرکت "سازمان دانشی برتر ایران" راه یافت

می متالز - در هفتمین دوره جایزه جهانی سازمان دانشی برتر آسیا و با ارزیابی کارشناسان بین المللی جایزه جهانی MAKE، شرکت فولاد امیرکبیر کاشان، موفق به ورود به جمع ۵ شرکت "سازمان دانشی برتر کشور" و به جمع برندهای معتبر جهانی پیوست.

به گزارش می متالز، سعید سهراب پور، رییس بنیاد جایزه جهانی سازمان دانشی برتر در ایران در مکاتبه با عزیز قنواتی، مدیرعامل شرکت فولاد امیرکبیر کاشان نوشت: دستیابی به این موفقیت ارزشمند در ابعاد بین المللی، نتیجه تلاش های بدنه مدیریت و کلیه کارکنان محترم آن مجموعه است.

سهراب پور در مکاتبه خود آورده است:  جایزه جهانی MAKE  در سال آتی با تاکید بیشتر بر نوآوری، برگزار خواهد شد. به همین لحاظ معتبرترین جایزه جهانی در حوزه دانش،  نوآوری و خلاقیت و سرمایه های فکری در بین شرکت های چهار قاره جهان می باشد که در سه سطح ملی، قاره ای و جهانی  برگزار می شود.

وی در پایان با تقدیر و تبریک این موفقیت آورده است: دانشگاه صنعتی شریف و دفتر بنیاد MAKE در ایران از شرکت فولاد امیرکبیر کاشان در تهران تجلیل خواهد کرد.

شایان ذکر است شرکت فولاد امیرکبیر کاشان در گروه فولاد مبارکه اصفهان، ماموریت تولید ورق گالوانیزه و سهم بیست درصدی از تولید این محصول در کشور را دارد که در سال‌های جاری موفق به کسب عناوین ملی و بین المللی فراوانی در بخش های مختلف فرهنگی اجتماعی اقتصادی شده است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

آگهی برگزاری مجمع عمومی «فجر»

می متالز - جلسه مجمع عمومی شرکت فولاد امیرکبیر کاشان در تاریخ 1398/02/25 برگزار خواهد شد.
 

گام نخست ممیزی خارجی مدیریت یکپارچه فولاد امیرکبیر کاشان

می متالز - جلسه افتتاحیه ممیزی خارجی سیستم مدیریت یکپارچه فولاد مبارکه امیرکبیر کاشان امروز برگزار شد.
 مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت فولاد امیرکبیر کاشان:

تقسیم سود یک هزار ریالی برای هر سهم / رشد ۳۹۰درصدی سود سهام فولاد امیرکبیر کاشان

می متالز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت فولاد امیرکبیر کاشان، با حضور اکثریت سهامداران عصر روز چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ماه برگزار گردید که پس از ارایه گزارش عملکرد شرکت و حسابرس، سهامداران با تقسیم سود ۱۰۰۰ ریالی موافقت کردند. این سود نسبت به سال قبل ۳۹۰ درصد رشد دارد. همچنین سهامداران، روزنامه های صمت و دنیای اقتصاد را برای درج آگهی و اطلاعیه های شرکت انتخاب کردند.
 

گام های استوار فولاد امیرکبیرکاشان در ارتقای افزایش رضایتمندی مشتریان

می متالز - نخستین همایش ذینفعان و نمایشگاه قطعات بومی سازی شرکت فولاد امیرکبیر کاشان، باهدف تحقق برنامه های استراتژی و چشم انداز شرکت و جلب رضایت ذینفعان و با حضور گروهی از ذینفعان شرکت از سراسر کشور، مدیران واحد های تامین کالا و قطعات طرف قرارداد و جمعی از متخصصین صنعت فولاد برگزار شد.
 زمانی که تقاضا از عرضه پیشی می‌گیرد

افزایش نرخ محصولات فولادی از چه منطقی پیروی می‌کند؟

می متالز - در هفته گذشته شاهد افزایش تقاضا و رشد ناگهانی نرخ برخی محصولات فولادی در بورس کالا بوده‌ایم، این درحالی است که هم تولیدکنندگان به اندازه کافی قادر به تولید هستند و هم شرایط خاصی پیش نیامده است که گویای افزایش تقاضا در مدت یک هفته باشد.
 

فعالیت کارکنان تلاشگر و بسیجیان شرکت فولاد امیرکبیر کاشان جهت کمک رسانی به مناطق سیل زده

می متالز - ایرانی‌ها امسال عجیب ترین نوروز چند سال اخیر را تجربه کردند. در حالی که بسیاری خود را برای تعطیلاتی طولانی مدت آماده می‌کردند، بارندگی‌های شدید و سیلی ویرانگر و بی سابقه مردم و مسئولان را غافلگیر کرد؛ سیلی که گویا در پنجاه سال اخیر ایران بی سابقه بوده و هنوز مردم در چند استان کشور با سخت‌ترین تبعات آن دست به گریبانند و خطر ادامه سیل هم همچنان در کمین مردم چند استان کشورمان است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما