خبر
سنگ آهن  
مدیر خدمات فنی و پشتیبانی مجتمع سنگ آهن سنگان اعلام نمود:

حمایت از تولید داخلی با تامین بی وقفه آب و برق صنایع عسلویه معدنی شرق کشور

می متالز - واحد خدمات فنی و پشتیبانی مجتمع سنگ آهن سنگان با دراختیار داشتن پست برق اختصاصی 132/20 کیلوولت و حداکثر توان ۴۹ مگاوات توانسته است در راستای اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید داخلی، انرژی برق مورد نیاز دوران ساخت صنایع و حتی پس از بهره برداری انرژی برق مورد نیاز جهت راه اندازی کارخانجات را به صورت مداوم تامین نماید.

به گزارش می متالز، کل توان تحویلی از ابتدای سال ۱۳۹۷ تا پایان بهمن ماه ۱۳۹۷:
ردیف، نام شرکت، مصرف (مگاوات)
۱- شرکت اپال ۲۴۰۱۱۳،
۲- شرکت توسعه ملی 452/025
۳- شرکت فولاد مبارکه 2311/966
۴- شرکت احیا سپاهان 35536/213

به گفته مهندس شریفی در همین راستا با تلاش و پشتیبانی ۲۴ ساعته پرسنل مجتمع سنگ آهن سنگان و با بهره برداری از ۱۰ حلقه چاه آب و با استفاده از برنامه ریزی صحیح و اصولی، با دراختیار داشتن به روزترین سیستم‌های استحصال، انتقال، توزیع و کنترل مصارف آب توانسته است آب مورد نیاز کارخانجات کنسانتره 2/6 میلیون تنی و ۵ میلیون تنی گندله سازی شرکت اپال پارسیان و کارخانه کنسانتره 2/5 میلیون تنی شرکت توسعه ملی را از سال ۹۴ تاکنون تامین نماید.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

مخالفت کمیته اقتصاد مقاومتی مجلس با تشکیل وزارت بازرگانی

می متالز - رئیس کمیته اقتصاد مقاومتی مجلس گفت: با توجه به فضای موجود کشور و نظر کارشناسان تشکیل وزارت بازرگانی کمکی به بهبود شرایط اقتصادی کشور نخواهد کرد و باید مسیر دیگری برای حل مشکلات اقتصادی طی شود.
 

امضای تفاهم‌نامه مشترک معاونت حمل‌ونقل وزارت راه و مرکز همکاری‌های ریاست جمهوری

می متالز - تفاهم‌نامه همکاری‌ مشترک بین معاونت حمل‌ونقل وزارت راه و شهرسازی و مرکز همکاری‌های تحول و پیشرفت ریاست جمهوری امروز با حضور شهرام آدم‌نژاد و سیدعلی اکرمی‌فر به امضا رسید.
 با مدیریت مهندس ناصر تقی زاده

گل گهر یکی از مطرح ترین قطب های معدنی و صنعتی خاورمیانه شد / حرکت در مدار توسعه و ارزش‌آفرینی از منطقه سیرجان آغاز و به سایر نقاط کشور گسترش یافت

می متالز - شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر در دوره جدید مدیریت این شرکت، تامین پایدار و بلند مدت مواد اولیه موردنیاز طرح‌های توسعه خود را هدف قرار داد.
 در راستای اجرای پروژه اقتصاد مقاومتی در حوزه صادرات:

نخستین جلسه شورای مشورتی رؤسای اتاق‌های مشترک بازرگانی ایران و کشورهای همسایه برگزار می‌شود

می متالز - سرپرست سازمان توسعه تجارت ایران و مسئول اجرای پروژه اقتصاد مقاومتی در حوزه صادرات از برگزاری نخستین جلسه شورای مشورتی رؤسای اتاق‌های مشترک بازرگانی ایران و کشورهای همسایه با توجه به پروژه اصلی سازمان توسعه تجارت ایران در اقتصاد مقاومتی و از جمله ۱۰ پروژه اصلی وزارت صنعت، معدن و تجارت خبر داد.
 

بازدید وزیر صنعت، معدن و تجارت از ۴ واحد تولیدی در شهرستان پاکدشت

می متالز - وزیر صنعت، معدن و تجارت با سفر به شهرستان پاکدشت از ۴ واحد تولیدی و صنعتی در این شهرستان بازدید به عمل آورد‌ و در جریان مهمترین مسایل و مشکلات آنها قرار گرفت.
 وزیر صنعت،معدن و تجارت در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان تهران:

حفظ وضعیت تولید و اشتغال موجود اولویت اصلی سال ۹۸ است/ برای فعال کردن ظرفیت های خالی و توسعه واحدهای تولیدی برنامه ویژه داریم

می متالز - وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: حفظ وضعیت تولید و اشتغال موجود اولویت اول امسال است و فعال کردن ظرفیت های خالی واحدهای تولیدی و توسعه واحدهای تولیدی که امکان و پتانسیل توسعه را دارند، اولویتهای بعدی هستند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما