خبر
سنگ آهن  
مدیر خدمات فنی و پشتیبانی مجتمع سنگ آهن سنگان اعلام نمود:

حمایت از تولید داخلی با تامین بی وقفه آب و برق صنایع عسلویه معدنی شرق کشور

می متالز - واحد خدمات فنی و پشتیبانی مجتمع سنگ آهن سنگان با دراختیار داشتن پست برق اختصاصی 132/20 کیلوولت و حداکثر توان ۴۹ مگاوات توانسته است در راستای اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید داخلی، انرژی برق مورد نیاز دوران ساخت صنایع و حتی پس از بهره برداری انرژی برق مورد نیاز جهت راه اندازی کارخانجات را به صورت مداوم تامین نماید.

به گزارش می متالز، کل توان تحویلی از ابتدای سال ۱۳۹۷ تا پایان بهمن ماه ۱۳۹۷:
ردیف، نام شرکت، مصرف (مگاوات)
۱- شرکت اپال ۲۴۰۱۱۳،
۲- شرکت توسعه ملی 452/025
۳- شرکت فولاد مبارکه 2311/966
۴- شرکت احیا سپاهان 35536/213

به گفته مهندس شریفی در همین راستا با تلاش و پشتیبانی ۲۴ ساعته پرسنل مجتمع سنگ آهن سنگان و با بهره برداری از ۱۰ حلقه چاه آب و با استفاده از برنامه ریزی صحیح و اصولی، با دراختیار داشتن به روزترین سیستم‌های استحصال، انتقال، توزیع و کنترل مصارف آب توانسته است آب مورد نیاز کارخانجات کنسانتره 2/6 میلیون تنی و ۵ میلیون تنی گندله سازی شرکت اپال پارسیان و کارخانه کنسانتره 2/5 میلیون تنی شرکت توسعه ملی را از سال ۹۴ تاکنون تامین نماید.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 رئیس هیات مدیره شرکت مس:

نقش مس در اقتصاد کشور ملی است

می متالز - «محمدباقر عالی» رئیس هیات مدیره شرکت مس گفت: سال 97 سال افزایش تولید، سرعت گرفتن پروژه‌های توسعه‌ای و سال سبز شرکت ملی صنایع مس ایران بود.
 

سال ۹۸ سال راه اندازی پروژه های شرکت سنگ آهن مرکزی

می متالز - ما برای اینکه بتوانیم زیرساخت خوبی در منطقه داشته باشیم تصفیه خانه فاضلاب را در حال اجرا داریم که ۶۶ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و این تصفیه خانه در سال ۹۸ راه اندازی خواهد شد. البته قسمتی از پساب تصفیه شده در مجموعه شرکت سنگ آهن استفاده خواهد شد.
 پیشی گرفتن ایران از قطر در برداشت گاز از میدان مشترک پارس جنوبی

عسلویه با پول و دلار ساخته نشده، عشق به اعتلای ایران آن را ساخته است

می متالز - وزیر نفت از پیشی گرفتن ایران در برداشت گاز از میدان مشترک پارس جنوبی نسبت به قطر خبر داد و گفت: عسلویه با پول و دلار ساخته نشده است، بلکه عشق جوانان و عشق به اعتلای ایران آن را ساخته است.
 

بن‌بست در پرداخت تسهیلات ارزی قطعه‌سازان

می متالز - پرداخت تسهیلات ارزی به قطعه‌سازان به دیوار اختلاف با بانک مرکزی برخورد کرده است.
 

ذخیره بزرگ‌ترین معدن سرب و روی خاورمیانه تا ۱۰ سال آینده به پایان می‌رسد‌

می متالز - رئیس صنعت معدن و تجارت استان زنجان گفت: ۹ معدن سرب و روی در استان فعالیت دارد که معدن انگوران به عنوان بزرگترین معدن سرب و روی خاورمیانه است که احتمالا طی ۱۰ سال آینده ذخیره آن به پایان می‌رسد.
 استاندار زنجان تاکید کرد:

ضرورت شناسایی‌مولفه‌های رفع موانع تولید در استان/ سال آینده پسماندهای صنعت سرب و روی تعیین تکلیف می‌شود

می متالز - استاندار زنجان با بیان اینکه زمینه‌های رفع موانع تولید در استان شناسایی شود، گفت: تنها پرداخت تسهیلات کمکی به اقتصاد مقاومتی نمی‌کند بلکه سرمایه گذار احساس کند، مسئولان حامی آنان هستند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما