خبر
سیمان  

مشارکت شرکتهای هلدینگ فارس و خوزستان و سیمان تامین با همه امکانات در راستای کمک به سیل زدگان مناطق مختلف کشور

می متالز - در پی دستور دکتر جمارانیان مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری سیمان تامین کلیه واحدهای سیمانی تابعه از ابتدای بارندگی ها در کنار سایر دستگاهها با همه امکانات به ویژه با بکارگیری ماشین الات سنگین و سبک درحال کمک رسانی به مردم مناطق سیل زده هستند.

به گزارش می متالز، با توجه به وجود کارخانه سیمان فیروزآباد در یکی از محورهای پرتردد و حادثه خیز استان فارس، از سوی شرکت سیمان فارس نو که از شرکت های زیرمجموعه شرکت سرمایه گذاری سیمان تامین وابسته به شستا است، تدابیری فوری اتخاذ شد.

این شرکت هم زمان با اولین ساعات بارندگی (دوشنبه) با هماهنگی کامل صورت گرفته با مسوولین محلی، پلیس راهور، سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در خصوص خدمات، پذیرایی و استفاده از ماشین آلات سنگین و لودرهاى امدادرسانی فعال شده است.

همچنین اطلاع رسانی و هماهنگی های لازم در جهت اسکان مسافرین نوروزی حاضر در این محور مواصلاتی با امدادرسانی های گروهی و مردمی در مناطق همجوار کارخانه انجام شده است.

شرکت سیمان فارس نیز با توجه به استقرار درنزدیک محل وقوع سیل در شهر شیراز از نخستین دقایق بروز این حادثه با همه توان و تلاش شبانه روزی مدیران و پرسنل شرکت در آماده باش کامل بوده است.اکیپهای امدادی با تجهیزات کامل شامل لودر ،کامیون و خودروهای کشنده و وسایل ارتباطی از ساعات اولیه روزهای گذشته به حالت آماده باش در آمده و تاکنون مشغول عملیات امداد رسانی و نجات اتومبیل های گرفتار در سیلاب هستند.

اکیپ امدادی سیمان فارس از صبح دیروز با همکاری شهرداری شیراز ، مسیر کمربندی جنوب غرب شیراز از ناحیه بلوار ایمان جنوبی که دچار آب گرفتگی شدید بود را بازگشایی و با هدایت سیلاب به گود خاکی ، مسیر حرکت ازجنوب غرب به سمت جاده بوشهر را بازگشایی کرد.

همچنین پیرو تشکیل ستاد بحران در شهرستان دورود از روز گذشته تمامی ماشین الات و رانندگان شرکت سیمان دورود به حالت اماده باش در امده و با اعلام نماینده ستاد بحران لودر، بیل مکانیکی، مینی لودر و بولدوزر شرکت به نقاط مشخص شده اعزام شده اند.
براساس این گزارش شرکتهای سیمانی خوزستان ، بهبهان ، صوفیان ، ارومیه ، خزر ، قاین ، غرب ، بجنورد ، شاهرود ، آبیک ، سفید نی ریز ، زنجان ، ساوه و خاش با همه امکانات آماده کمک رسانی به مردم مناطق سیل زده هستند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان:

شهرک صنعتی شماره 2 اهواز آغاز به کار کرد/ خدمات رسانی به سیل زدگان ادامه دارد

می متالز - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان از آغاز به کار شهرک صنعتی شماره 2 اهواز خبر داد و گفت: خدمات رسانی به مردم سیل زده همچنان ادامه دارد.
 

فولاد اکسین روزانه 20 هزار پرس غذا بین سیل زدگان توزیع می کند

می متالز - فرمانده قرارگاه امداد ذوالفقار ارتش در خوزستان گفت: با هماهنگی های صورت گرفته، شرکت فولاد اکسین روزانه 20 هزار پرس غذای گرم بین سیل زدگان توزیع می کند.
 مدیرعامل بانک توسعه تعاون اعلام کرد؛

اختصاص ۳ نوع وام ضروری به سیل زدگان

می متالز - مدیرعامل بانک توسعه تعاون از آمادگی این بانک برای پرداخت تسهیلات اعتباری ۵۰ تا ۵۰۰ میلیون ریالی به سیل زدگان خبر داد.
 

اهداء حقوق یک روز کارکنان شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان جنوبی به سیل زدگان

می متالز - مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان از ارسال اولین محموله حمایتی این شرکت برای سیل زدگان استان لرستان خبر داد.
 

اولین محموله حمایتی شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان برای سیل زدگان ارسال شد

می متالز - مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان از ارسال اولین محموله حمایتی این شرکت برای سیل زدگان استان لرستان خبر داد.
 

نقش آفرینی موثر شرکت‌های پتروشیمی در کمک رسانی به سیل زدگان خوزستان

می متالز - نماینده ماهشهر، امیدیه و هندیجان در مجلس شورای اسلامی از نقش و کمک تمامی شرکت های پتروشیمی مستقر در منطقه برای کمک به مهار سیل و همچنین سیل زدگان تقدیر کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما