خبر
سیمان و بتن  

مشارکت شرکتهای هلدینگ فارس و خوزستان و سیمان تامین با همه امکانات در راستای کمک به سیل زدگان مناطق مختلف کشور

می متالز - در پی دستور دکتر جمارانیان مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری سیمان تامین کلیه واحدهای سیمانی تابعه از ابتدای بارندگی ها در کنار سایر دستگاهها با همه امکانات به ویژه با بکارگیری ماشین الات سنگین و سبک درحال کمک رسانی به مردم مناطق سیل زده هستند.

به گزارش می متالز، با توجه به وجود کارخانه سیمان فیروزآباد در یکی از محورهای پرتردد و حادثه خیز استان فارس، از سوی شرکت سیمان فارس نو که از شرکت های زیرمجموعه شرکت سرمایه گذاری سیمان تامین وابسته به شستا است، تدابیری فوری اتخاذ شد.

این شرکت هم زمان با اولین ساعات بارندگی (دوشنبه) با هماهنگی کامل صورت گرفته با مسوولین محلی، پلیس راهور، سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در خصوص خدمات، پذیرایی و استفاده از ماشین آلات سنگین و لودرهاى امدادرسانی فعال شده است.

همچنین اطلاع رسانی و هماهنگی های لازم در جهت اسکان مسافرین نوروزی حاضر در این محور مواصلاتی با امدادرسانی های گروهی و مردمی در مناطق همجوار کارخانه انجام شده است.

شرکت سیمان فارس نیز با توجه به استقرار درنزدیک محل وقوع سیل در شهر شیراز از نخستین دقایق بروز این حادثه با همه توان و تلاش شبانه روزی مدیران و پرسنل شرکت در آماده باش کامل بوده است.اکیپهای امدادی با تجهیزات کامل شامل لودر ،کامیون و خودروهای کشنده و وسایل ارتباطی از ساعات اولیه روزهای گذشته به حالت آماده باش در آمده و تاکنون مشغول عملیات امداد رسانی و نجات اتومبیل های گرفتار در سیلاب هستند.

اکیپ امدادی سیمان فارس از صبح دیروز با همکاری شهرداری شیراز ، مسیر کمربندی جنوب غرب شیراز از ناحیه بلوار ایمان جنوبی که دچار آب گرفتگی شدید بود را بازگشایی و با هدایت سیلاب به گود خاکی ، مسیر حرکت ازجنوب غرب به سمت جاده بوشهر را بازگشایی کرد.

همچنین پیرو تشکیل ستاد بحران در شهرستان دورود از روز گذشته تمامی ماشین الات و رانندگان شرکت سیمان دورود به حالت اماده باش در امده و با اعلام نماینده ستاد بحران لودر، بیل مکانیکی، مینی لودر و بولدوزر شرکت به نقاط مشخص شده اعزام شده اند.
براساس این گزارش شرکتهای سیمانی خوزستان ، بهبهان ، صوفیان ، ارومیه ، خزر ، قاین ، غرب ، بجنورد ، شاهرود ، آبیک ، سفید نی ریز ، زنجان ، ساوه و خاش با همه امکانات آماده کمک رسانی به مردم مناطق سیل زده هستند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

کمک های شرکت سیمان شمال برای مناطق سیل زده کشور ارسال شد

می متالز - مدیریت و پرسنل شرکت سیمان شمال ضمن ابراز همدردی با سیل زدگان، با رویکرد انقلابی و روحیه بسیجی و درک مسئولیت اجتماعی، کمر همت بسته و در این امر جهادی و خداپسندانه، یعنی کمک به هموطنان خود فعالانه مشارکت نمودند.
 با حکم مدیرعامل سیمان تامین رخ داد:

انتصاب بازوی به عنوان سرپرست سیمان شاهرود

می متالز - با حکم مدیرعامل سیمان تامین، بازوی به عنوان سرپرست سیمان شاهرود منصوب شد.
 مدیرعامل سیمان تامین شستا:

تنها کارخانه های سیمان مجاز به صادرات باشند/ حذف دلالان و اصلاح قیمت سیمان

می متالز - مدیرعامل سیمان تامین شستا گفت: به گفته وزیر صمت مقرر است تا نامه ای در ماه جاری به گمرک (از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت) ارسال شود تا نسبت به ممنوعیت صادرات سیمان از سوی افراد غیر توليدكننده برقرار شود و تنها کارخانه ها مجاز به صادرات شوند.
 بانک مرکزی ابلاغ کرد:

آغاز پرداخت تسهیلات به سیل زدگان؛ از امروز

می متالز - براساس ابلاغ بانک مرکزی پرداخت تسهیلات به سیل زدگان از امروز ۱۳ خردادماه ۱۳۹۸ آغاز خواهد شد.
 گزارش کدال نشان داد:

رشد 40 درصدی سود سهام سیمان ارومیه

می متالز - شرکت سیمان ارومیه از شرکت‌های تحت پوشش هلدینگ سیمان تامین شستا در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۹۷/۱۲/۲۹ (حسابرسی شده) به ازای هر سهم ۶۵۸ ریال سود محقق کرده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۴۰٪ رشد داشته که عمدتا بخاطر افزایش ۲۴درصد فروش و ازطرفی کاهش ۹۲درصد سایر هزینه‌های عملیاتی است.
 در مجمع شرکت‌های تابعه سیمان تامین شستا اعلام شد:

رشد 96 درصدی سود هر سهم شركت سیمان سفید نی ریز

می متالز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت شركت سیمان سفيد ني ريز از شرکت‌های زير مجموعه سیمان تامین، با حضور بيش از 95 درصد سهامداران برگزار شد و در این رویداد اعلام شد که سود هر سهم این شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل 96 درصد رشد داشته است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما