خبر
آهن و فولاد   محیط زیست  

توجه به محیط زیست در راستای مسئولیت‌های اجتماعی شرکت است

می متالز - رویکردهای مختلفی در خصوص مدیریت و کنترل آثار فعالیت‌های سازمان بر محیط‌زیست شرکت و منطقه پیرامون تعریف و جاری‌سازی شده است.

به گزارش می متالز، مهندس ایرج ترابی، مدیر روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه در حاشیه هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی محیط زیست گفت: فولاد مبارکه در راستای اجرای قانون اختصاص بخشی از مساحت کل به فضای سبز اقدام به ایجاد و نگهداری از ۱۶۰۰ هکتار فضای سبز نموده است. در راستای استفاده بهینه از منابع آبی، این فضای سبز توسط سیستم آبیاری قطره‌ای آبیاری می‌شود.

وی افزود: میزان برداشت آب شرکت به ازای تن تولید به ۲.۷ متر مکعب کاهش یافته است که سرآمد شرکت‌های فولادساز داخلی و خارجی است.

ترابی خاطرنشان کرد: شبکه جمع آوری فاضلاب و انتقال پساب شهرهای مجاور به شرکت فولاد مبارکه جهت تامین بخشی از آب مورد نیاز شرکت و افزایش بهداشت مناطق اطراف از پروژه‌های سرآمد زیست محیطی در سطح کشور است.

کد خبر: 33565
تاریخ: 1398/01/26 - 16:55
منبع: چیلان

محیط زیست  ایرج ترابی  شرکت فولاد مبارکه 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 خرازیان مقدم:

هیچ تلفات حیات وحشی در سیل اخیر نداشتیم

می متالز - مدیرکل دفتر حیات وحش و آبزیان آب‌های داخلی سازمان حفاظت محیط زیست گفت: تاکنون گزارشی مبنی بر تلف شدن حیات وحش در مناطق حفاظت شده واقع در استان‌های سیل زده نداشتیم.
 

«رایان» نماد قوچ ارمنی در غرفه مجتمع معدنی سرب و روی انگوران زنجان رونمایی شد

می متالز - با حضور معاون رئیس جهمور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور از «رایان» نماد ترویجی قوچ ارمنی در غرفه مجتمع معدنی سرب و روی انگوران استان زنجان در هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی محیط زیست رونمایی شد.
 

پیش بینی سالی متفاوت برای فولاد مبارکه با افزایش تولید و پتانسیل رشد قیمت ها

می متالز - استراتژی فولاد مبارکه در سال جاری مشخص شد. شرکت تلاش می کند، تولید خود را پایدار نگه داشته و با محصولات جدید سهم خود را در بازار حفظ نماید.
 مدیر آموزش و ارتباط با صنعت پژوهشکده محیط زیست و توسعه پایدار سازمان حفاظت محیط زیست کشور عنوان کرد:

حجم چشمگیر فعالیت ذوب آهن اصفهان در خصوص مباحث زیست محیطی

می متالز - دکتر رحمتی ذوب آهن اصفهان را مادر صنعت فولاد کشور خواند و گفت: رفع گرد و غبار کنورتور‌های فولاد سازی، دریافت پساب شهرستان‌های اطراف و منطقه، بازچرخانی آب صنعتی و استحصال دوباره آن و استفاده مجدد در فضای سبز از اقدامات بسیار مهم ذوب آهن اصفهان در بحث زیست محیطی است.
 بهبهانی خبر داد:

تولید دستکم دو مدل کاتالیست جدید توسط شرکت خوارزمی در سال جاری/استحصال فلز گران‌قیمت نیکل از کاتالیست‌های مستعمل/روی استحصال آهن، روی، مس و آلومینیوم هم در حال کار هستیم

می متالز - مدیر توسعه بازار شرکت گسترش فناوری خوارزمی گفت: این شرکت هم‌اکنون ۴۵ مدل کاتالیست تولید می‌کند که تاکنون ۷ مدل آنها صنعتی شده است و دستکم ۲ مدل کاتالیست جدید نیز امسال تولید خواهیم کرد.
 مدیرعامل فولاد مبارکه؛

از یک قطره آب هم نمی‌گذریم

می متالز - مدیرعامل فولاد مبارکه گفت: توجه به مسائل زیست محیطی برای فولاد مبارکه یک اقدام خود خواسته و داوطلبانه است و این شرکت قصد دارد علاوه بر تولید به مسائل زیست محیطی نیز توجه کند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما