خبر
آهن و فولاد   محیط زیست  

توجه به محیط زیست در راستای مسئولیت‌های اجتماعی شرکت است

می متالز - رویکردهای مختلفی در خصوص مدیریت و کنترل آثار فعالیت‌های سازمان بر محیط‌زیست شرکت و منطقه پیرامون تعریف و جاری‌سازی شده است.

به گزارش می متالز، مهندس ایرج ترابی، مدیر روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه در حاشیه هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی محیط زیست گفت: فولاد مبارکه در راستای اجرای قانون اختصاص بخشی از مساحت کل به فضای سبز اقدام به ایجاد و نگهداری از ۱۶۰۰ هکتار فضای سبز نموده است. در راستای استفاده بهینه از منابع آبی، این فضای سبز توسط سیستم آبیاری قطره‌ای آبیاری می‌شود.

وی افزود: میزان برداشت آب شرکت به ازای تن تولید به ۲.۷ متر مکعب کاهش یافته است که سرآمد شرکت‌های فولادساز داخلی و خارجی است.

ترابی خاطرنشان کرد: شبکه جمع آوری فاضلاب و انتقال پساب شهرهای مجاور به شرکت فولاد مبارکه جهت تامین بخشی از آب مورد نیاز شرکت و افزایش بهداشت مناطق اطراف از پروژه‌های سرآمد زیست محیطی در سطح کشور است.

کد خبر: 33565
تاریخ: 1398/01/26 - 16:55
منبع: چیلان

محیط زیست  ایرج ترابی  شرکت فولاد مبارکه 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 در جلسه با استاندار و نمایندگان مازنداران در مجلس اعلام شد؛

موافقت وزیر صمت با تخصیص منابع برای حفظ محیط زیست و توسعه پایدار

می متالز - وزیر صنعت، معدن و تجارت موافقت خود را با پیش نویس آیین نامه پیشنهادی دستگاه‌های پنج گانه برای تخصیص منابع و اعتباراتی از محل اخذ مالیات و عوارض ارزش افزوده واحدهای تولیدی برای توسعه پایدار اعلام کرد.
 

قدردانی سازمان حفاظت محیط زیست از اقدام‌های وزارت نفت

می متالز - رئیس سازمان حفاظت محیط زیست از اقدام‌های مثبت و ارزنده وزارت نفت در زمینه بهبود کیفیت سوخت توزیعی و کمک به شرایط زیست محیطی قدردانی کرد.
 در دیدار مدیر روابط عمومی فولاد مبارکه با مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی مطرح شد:

فرهنگ و صنعت نیازمند همگرایی مستمر است

می متالز - مدیر روابط عمومی فولاد مبارکه، در دیدار با علیرضا تابش مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی و دبیر جشنواره بین‌المللی فیلم کودک و نوجوان گفت: فرهنگ و صنعت نیازمند همگرایی مستمر هستند.
 

جایگاه واحدهای روابط عمومی شرکتهای تابعه شستا ارتقاء می یابد

می متالز - مدیر روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی با تاکید بر نگاه ویژه مدیریت عالی شستا و اهمیت نقش همه جانبه روابط عمومی های درپیشبرد برنامه ها،بر ارتقاء جایگاه واحدهای روابط عمومی شرکتهای تابعه شستا تاکید کرد.
 

شناسایی و بهره مندی از تکنولوژی های پیشرفته و سازگار با محیط زیست در فرآیند تولید

می متالز - شرکت فولاد هرمزگان که دارای ظرفیت اسمی تولید 1.5 میلیون تن تختال است و نقش مهمی به عنوان یک شرکت فولادی در اقتصاد کشور ایفا می کند و با دیدگاه توسعه پایدار و توجه به مسائل زیست محیطی و اجتماعی فعالیت خود را ادامه می دهد و با همین نگاه در هجدهمین نمایشگاه محیط زیست حضور بهم رساند. معاون منابع انسانی این مجموعه با تاکید بر این رویکرد مصاحبه ای انجام داده است.
 اعلام رئوس اقدام‌های زیست‌محیطی شرکت ملی نفت

حفظ محیط‌زیست، ارزش راهبردی و مسئولیت ذاتی شرکت ملی نفت ایران است

می متالز - مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، صیانت از محیط زیست را ارزش راهبردی و مسئولیت ذاتی مدیریت و کارکنان این شرکت برشمرد و به مناسبت هفته محیط زیست، رئوس اقدام‌های زیست‌محیطی این شرکت را اعلام کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما