خبر
آهن و فولاد  

بازار میلگرد چین رو به بالا

می متالز - این هفته قیمت میلگرد در بازار داخلی چین رشد چشمگیر داشته که به دلیل بهبود بازار سنگ آهن بوده است. قیمت میلگرد 19 دلار هر تن نسبت به هفته قبل بالاتر رفته 601 تا 608 دلار هر تن با مالیات بر ارزش افزوده ثبت شده است.

به گزارش می متالز، کارخانه ها نیز با رشد بازار داخلی توجه بیشتر به فروش در بازار داخلی دارند. میلگرد پس از تعطیلات سال نو چینی نسبت به ورق گرم رشد بهتری داشته است.

قابل ذکر است این هفته قیمت بیلت در بازار داخلی چین صعودی بوده و 529.5 دلار هر تن درب کارخانه با مالیات بر ارزش افزوده ثبت شده است.

کد خبر: 33579
تاریخ: 1398/01/26 - 20:37
منبع: ایفنا

میلگرد  چین 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

شکست طرح تولیدکنندگان ارز مجازی چینی برای ورود به ایران

می متالز - بسیاری از شرکت‌های چینی استخراج ارز مجازی تلاش کردند تا با توجه به سخت شدن شرایط به ایران نقل مکان کنند که این مسأله شکست خورده است.
 

جنگ تجاری آمریکا و چین به خودرو رسید

می متالز - یک کارشناس ارشد صندوق بین المللی پول گفت: جنگ تجاری بین چین و آمریکا که اکنون در مورد تعرفه های گمرکی واردات خودرو وقطعات آن اعمال می شود می‌تواند شرایط اقتصاد جهانی را بدتر کند.
 منوچین:

آمریکا به دولت جدید ونزوئلا ۱۰ میلیارد دلار فاینانس می‌دهد

می متالز - استیون منوچین، گفت: یک گروه از وزیران مالی بر روی یک بسته تامین مالی تجاری کار می‌کنند که می‌تواند بعد از روی کار آمدن دولت جدید، ونزوئلا را از بحران اقتصادی خارج کند.
 

صادرات نفت ایران به چین ۳۳ درصد افزایش یافت

می متالز - چین در آستانه اتمام معافیت ۶ماهه تحریم نفتی ایران واردات نفت از این کشور را افزایش داده و طی آوریل ۷۵۴ هزار بشکه در روز نفت از ایران وارد کرده که این رقم نسبت به ماه قبل ۳۳ درصد رشد داشته است.
 تحلیل وضعیت بازارهای مختلف جهان

سیگنال های مثبت بلندمدت برای فعالان بازار مواد خام

می متالز - در هفته های اخیر قیمت فلزات پایه نوسان های بزرگ نداشته و به نظر می‌رسد سرمایه‌گذاران و فعالان بازار این فلزات منتظر اخبار جدید هستند.
 

افزایش قیمت نفت در پی تقاضای بالای پالایشگاه‌های چین

می متالز - کاهش ناگهانی تولید نفت آمریکا به بازار انرژی شوک ناگهانی وارد کرده است که باعث افزایش قیمت طلای سیاه شده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما