خبر
آهن و فولاد  

بازار میلگرد چین رو به بالا

می متالز - این هفته قیمت میلگرد در بازار داخلی چین رشد چشمگیر داشته که به دلیل بهبود بازار سنگ آهن بوده است. قیمت میلگرد 19 دلار هر تن نسبت به هفته قبل بالاتر رفته 601 تا 608 دلار هر تن با مالیات بر ارزش افزوده ثبت شده است.

به گزارش می متالز، کارخانه ها نیز با رشد بازار داخلی توجه بیشتر به فروش در بازار داخلی دارند. میلگرد پس از تعطیلات سال نو چینی نسبت به ورق گرم رشد بهتری داشته است.

قابل ذکر است این هفته قیمت بیلت در بازار داخلی چین صعودی بوده و 529.5 دلار هر تن درب کارخانه با مالیات بر ارزش افزوده ثبت شده است.

کد خبر: 33579
تاریخ: 1398/01/26 - 20:37
منبع: ایفنا

میلگرد  چین 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

بیولیچینگ، ‌به‌صرفه‌ترین روش فرآوری مواد معدنی

می متالز - صنعت مدرن از بیوفناوری در بیولیچینگ مواد معدنی کم‌عیار و مواد معدنی استفاده می‌کند. از ورود این فناوری به بخش معدن جهان بیش از ۷۰ سال می‌گذرد.
 

افزایش صادرات مواد معدنی کانتینری به چین از بندر چابهار

می متالز - رئیس بندر شهید کلانتری چابهار گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۱۷ دستگاه کانتینر ۲۰ فوت حاوی سنگ های معدنی از بندر شهید کلانتری چابهار بارگیری و به مقصد چین ارسال شده است.
 

داستان کوتاه جنگ تجاری برای فلز سرخ

می متالز - تاثیر جنگ تجاری چین و امریکا بر میزان سرمایه‌گذاری در صنایع مس جهان امکان‌پذیر و در همان حال، کوتاه‌مدت است.
 

ورق گرم صادراتی چین ارزان تر شد

می متالز - در بازار ورق صادراتی چین، قیمت ها علی رغم رونق بازار واردات سنگ آهن نزولی بوده البته فعالان بازار معتقدند افت قیمت ادامه نخواهد داشت چون حاشیه سود کارخانه ها نیز کاهش داشته ولی تجار اینقدر خوش بین نیستند. قیمت ورق گرم 5 تا 10 دلار افت داشته 495 تا 505 دلار هر تن فوب شنیده شده است.
 

افت قیمت میلگرد در عراق

می متالز - بازار میلگرد عراق جوی منفی دارد که به دلیل رکود بازار جهانی قراضه و بیلت است. پس از تعطیلات عید فطر هم هنوز بازار میلگرد عراق رونق پیدا نکرده است.
 

افزایش قیمت نفت سبب تشدید فشار بر اقتصاد جهانی می‌شود

می متالز - افزایش تنش‌های در خاورمیانه سبب افزایش قیمت نفت شده است و این مسئله هزینه واردات بسیاری از کشورهای مصرف کننده را بالا می‌برد و بر رشد اقتصاد جهانی که اکنون نیز تحت تأثیر جنگ اقتصادی ترامپ و وخامت جو روانی مصرف‌کنندگان است، تأثیر منفی بیشتری می‌گذارد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما