خبر
درب و پنجره  
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان خبر داد؛

جریمه 423 میلیونی کارگاه ساخت درب و پنجره در همدان

می متالز - مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان از جریمه بیش از 400 میلیون ریالی یک کارگاه متخلف خبرداد و گفت: یک واحد صنفی ساخت درب و پنجره UPVC توسط تعزیرات حکومتی همدان جریمه شد.

به‌ گزارش می متالز به‌ نقل از ایسنا، منطقه همدان و به نقل از روابط عمومی تعزیرات حکومتی استان همدان، علیرضا حسن‌پور اظهار کرد: این واحد با شکایت شاکی خصوصی به اتهام گرانفروشی درساخت درب و پنجره جریمه شد.

وی تصریح کرد: باتوجه به شکایت شاکی خصوصی از یک واحد صنفی مبنی بر گرانفروشی در ساخت درب و پنجره UPVC ، پرونده‌ای در شعبه هیأت بدوی تعزیرات حکومتی همدان تشکیل شد و پس از کارشناسی و احراز تخلف، متهم به پرداخت مبلغ 282 میلیون ریال جزای نقدی در حق دولت واسترداد مبلغ 141 میلیون ریال به شاکی خصوصی محکوم شد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 موسی غنی‌نژاد:

سازمان تعزیرات حکومتی به اعتبارقوه قضائیه لطمه زده است/ وظیفه قوه قضائیه صیانت ازحقوق مالکیت است

می متالز - موسی غنی‌نژاد - اقتصاددان- در گفت‌وگویی روابط دستگاه قضایی و اقتصاد را مورد بررسی قرارداد.
 

تشریح جزئیات تاخیر در عمل به وعده خودروسازان

می متالز - مدیرکل تعزیرات استان تهران درباره اعلام کمبود قطعه توسط خودروسازان گفت گفت: بیشترین حجم شکایات از خودروسازان در تعزیرات حکومتی، مربوط به عدم انجام تعهدات است.
 

ابلاغ نشدن مصوبه خروج سازمان حمایت از قیمت‌گذاری خودرو

می متالز - رئیس سازمان حمایت از تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان با بیان اینکه مصوبه‌ای در راستای خروج سازمان حمایت از بحث قیمت‌گذاری خودرو به ما ابلاغ نشده است،‌گفت: بنابراین تاکنون هیچ وظیفه‌ای در این باره از سازمان حمایت به جای دیگری منتقل نشده است.
 

دستور رئیس جمهور به چهار وزیر کابینه برای نظارت بر عرضه و توزیع کالا‌ها و مقابله با گران فروشان

می متالز - حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی به چهار وزیر کابینه دستور داد تا اقدامات لازم و موثر در زمینه توزیع کالا‌ها و مقابله با گران فروشی انجام شود.
 

حکم استرداد 5 میلیون و 400 یورویی و تعلیق کارت بازرگانی مدیر عامل شرکت بازرگانی

می متالز - به دلیل عدم وارد کردن نهاده‌های دامی مورد تعهد، پس از شکایت از سوی اداره کل حقوقی و تعزیرات سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولید کنندگان وزارت صنعت، معدن و تجارت و دو بانک عامل پرداخت ارز به شعبه‌ی چهارم بدوی تخصصی تعزیرات حکومتی شهرستان سنندج احضار شد.
 مدیرکل تعزیرات حکومتی استان هرمزگان عنوان کرد؛

پرونده مجتمع آلومینیوم المهدی؛ بزرگترین پرونده تعزیرات حکومتی هرمزگان به لحاظ ریالی

می متالز - مدیرکل تعزیرات حکومتی استان هرمزگان با بیان اینکه تعداد چهارهزار راس دام قاچاق به ارزش یک‌میلیارد و 386 میلیون تومان توقیف شد و 164 پرونده در این رابطه تشکیل شده است، گفت: متاسفانه نکته‌ای که شاهد آن هستیم قاچاق دام مولد و پرواری از کشور است و سازمان جهاد کشاورزی که مکلف به پلاک‌دار کردم دام است برای جلوگیری از روند قاچاق دام مولد کشور باید نسبت به هویت‌دار کردن دام‌ها اقدام کنند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما