خبر
آهن و فولاد  

آغاز نصب تجهیزات سنگین فولادسازی سفیددشت/ پیشرفت طرح به 75 درصد رسید

می متالز - مدیرعامل شرکت فولاد سفیددشت از عملیات نصب تجهیزات سنگین پروژه فولادسازی این شرکت خبر داد. به گفته محمود ارباب‌زاده پیشرفت طرح هم اکنون به 75 درصد رسیده است.

به گزارش می متالز، محمود ارباب‌زاده افزود: با حمایت‌های شرکت فولاد مبارکه و تلاش پیمانکاران، نصب تجهیزات پروژه فولادسازی این کارخانه مطابق برنامه زمان‌بندی آغاز شده است.

وی افزود : با ورود جرثقیل ۴۰۰ تنی به سایت پروژه فولادسازی، ترانس کوره و سایر متعلقات آن با موفقیت نصب شد.

مدیرعامل شرکت فولاد سفیددشت اعلام کرد: در حال حاضر عملیات نصب تجهیزات پروژه فولادسازی با ۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی، فعال است.

پروژه فولادسازی سپیددشت چهارمحال و بختیاری از آذرماه ۹۵ فعالیت اجرایی خود را آغاز کرد و طبق اعلام مسئولان این مجموعه، تا پایان سال جاری به بهره برداری می رسد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

پیشرفت فیزیکی واحد فولادسازی سفیددشت به 87 درصد رسید/ بهره برداری از جرثقیل‌های سقفی سنگین پروژه؛ به زودی

می متالز - پیشرفت فیزیکی واحد فولادسازی سفیددشت به 87 درصد رسید تا این طرح فولادی طی ماه های آتی وارد فاز راه اندازی شود.
 

پیشرفت ۸۴ درصدی فولادسازی سفیددشت چهارمحال و بختیاری

می متالز - طرح فولادسازی سفیددشت با ۸۴ درصد پیشرفت فیزیکی در دست اجراست.
 سازمان خصوصی‌سازی:

۵ درصد سهام هپکو به کارگران و بازنشستگان در قالب سهام ترجیحی عرضه می‌شود

می متالز - سازمان خصوصی سازی از فروش تعداد ۵۸۰ میلیون و ۸۵۲ هزار و ۸۵ سهم شرکت هپکو در قالب سهام ترجیحی به کارگران و بازنشستگان این شرکت خبر داد.
 قائم مقام ایمیدرو اعلام کرد:

تامین تجهیزات فولادسازی سفیددشت تا پایان امسال

می متالز - قائم مقام ایمیدرو اعلام کرد: تجهیزات طرح فولادسازی سفیددشت تا پایان امسال تامین می شود.
 

ادای احترام معاون اقتصادی وزیر کشور به مقام والای شهدای چهارمحال و بختیاری با حضور در گلزار شهدا/ بازدید از بزرگ‌ترین سایت هسته‌ای پرتودهی گاما کشور در منطقه ویژه اقتصادی استان/ بازدید از پروژه فولاد سفید دشت

می متالز - بابک دین پرست معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزیر کشور در سفر به استان چهارمحال و بختیاری با حضور در گلزار شهدای شهرکرد کشور به مقام والای شهدای این استان ادای احترام کرد.
 

تعمیرات سالانه واحد احیاء مستقیم فولاد سفیددشت با موفقیت انجام شد

می متالز - مدیرعامل مجتمع فولاد سفید دشت چهارمحال و بختیاری گفت: تعمیرات سالیانه واحد احیاء مستقیم این واحد صنعتی توسط افراد بومی و ابزار و قطعات تولید داخل با موفقیت انجام شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما