خبر
حمل و نقل  

افزایش ۲۶.۲ درصدی تردد در جاده های برون شهری کشور

می متالز - در شبانه ‌روز گذشته، مجموع تردد ثبت ‌شده براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2 هزار و 173 تردد شمار فعال در محورهای برون‌ شهری، نسبت به روز قبل ۲۶.۲ درصد افزایش را نشان می‌دهد.

به گزارش می متالز، وزارت راه و شهرسازی روز سه شنبه گزارش داد: بر اساس تصاویر دریافتی از دوربین‌ های نظارتی، سامانه‌ های تردد شمار و گشت‌ های شعب راهداری سراسر کشور، در حال حاضر به استثنای محورهای مسدود و ممنوع اعلام شده، بقیه محورهای مواصلاتی کشور باز و تردد در آنها به روال عادی در جریان است.

سهم وسایل نقلیه سنگین از مجموع ترددهای شبانه روز گذشته ۱۳.۳ درصد، اوج تردد بین ساعت‌ های ۱۸ تا ۱۹ و کمترین تردد بین ساعت‌ های ۳ تا ۴ انجام شده که هموطنان با آگاهی از این موضوع  می‌ توانند ساعات مناسب‌ تری را برای سفر انتخاب کنند.

کد خبر: 39854
تاریخ: 1398/03/14 - 14:03
منبع: تین نیوز

تردد  وسایل نقلیه سنگین 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

‌ترافیک در جاده‌های اطراف پایتخت/ کندوان یک‌طرفه می‌شود

می متالز - مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها گفت: در جاده کندوان تردد وسایل نقلیه ‌از ساعت 17 فردا تا ساعت 2 بامداد روز چهار‌شنبه‌ از مرزن‌آباد به سمت کرج ممنوع است.
 سازمان راهداری و حمل و نقل کشور ابلاغ کرد؛

افزایش ۱.۶ درصدی تردد جاده‌ای نسبت به روز گذشته/ ۱۷ جاده مواصلاتی کشور مسدود است

می متالز - اطلاعات دریافتی از ۲۲۴۷ تردد شمار فعال در محور‌های برون شهری، نسبت به روز قبل ۱.۶ درصد افزایش را نشان می‌دهد.
 

نبود ایمنی دلیل انسداد محور شمشک-دیزین‌/افزایش تردد ناوگان سنگین

می متالز - در شبانه‌روز گذشته سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها به ۱۵.۸ درصد رسید و بیشترین تردد بین ساعات ۱۸ تا ۱۹ ثبت شد.
 معاون ساخت و توسعه آزادراه‌ها:

۲۶ میلیون تردد از دروازه‌های الکترونیکی آزادراهی از ۲۸ اسفند تاکنون

می متالز - میرشفیع گفت: از ۲۸ اسفند ماه سال گذشته تاکنون ۲۶ میلیون تردد خودرو در دروازه‌های پرداخت عوارض الکترونیکی آزادراه‌های کشور ثبت شده است.
 مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان:

تردد در ۹۵ درصد مسیرهای ارتباطی خوزستان برقرار است

می متالز - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: در حال حاضر تردد در بیش از ۹۵ درصد جاده ها و محورهای استان برقرار است.
 

افزایش ترافیک راه‌ها و تردد روان/انسداد ۲۳ جاده

می متالز - کل تردد ثبت ‌شده در شبانه‌روز گذشته براساس‌ آخرين اطلاعات حاصل از رصد ۲۲۴۱ دستگاه تردد‌شمار فعال در محورهای برون‌ شهری، نسبت به روز قبل ۳.۲ درصد افزايش نشان می‌دهد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما