خبر
حمل و نقل  

افزایش ۲۶.۲ درصدی تردد در جاده های برون شهری کشور

می متالز - در شبانه ‌روز گذشته، مجموع تردد ثبت ‌شده براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2 هزار و 173 تردد شمار فعال در محورهای برون‌ شهری، نسبت به روز قبل ۲۶.۲ درصد افزایش را نشان می‌دهد.

به گزارش می متالز، وزارت راه و شهرسازی روز سه شنبه گزارش داد: بر اساس تصاویر دریافتی از دوربین‌ های نظارتی، سامانه‌ های تردد شمار و گشت‌ های شعب راهداری سراسر کشور، در حال حاضر به استثنای محورهای مسدود و ممنوع اعلام شده، بقیه محورهای مواصلاتی کشور باز و تردد در آنها به روال عادی در جریان است.

سهم وسایل نقلیه سنگین از مجموع ترددهای شبانه روز گذشته ۱۳.۳ درصد، اوج تردد بین ساعت‌ های ۱۸ تا ۱۹ و کمترین تردد بین ساعت‌ های ۳ تا ۴ انجام شده که هموطنان با آگاهی از این موضوع  می‌ توانند ساعات مناسب‌ تری را برای سفر انتخاب کنند.

کد خبر: 39854
تاریخ: 1398/03/14 - 14:03
منبع: تین نیوز

تردد  وسایل نقلیه سنگین 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 سازمان راهداری و حمل و نقل کشور ابلاغ کرد؛

افزایش ۱.۶ درصدی تردد جاده‌ای نسبت به روز گذشته/ ۱۷ جاده مواصلاتی کشور مسدود است

می متالز - اطلاعات دریافتی از ۲۲۴۷ تردد شمار فعال در محور‌های برون شهری، نسبت به روز قبل ۱.۶ درصد افزایش را نشان می‌دهد.
 

نبود ایمنی دلیل انسداد محور شمشک-دیزین‌/افزایش تردد ناوگان سنگین

می متالز - در شبانه‌روز گذشته سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها به ۱۵.۸ درصد رسید و بیشترین تردد بین ساعات ۱۸ تا ۱۹ ثبت شد.
 معاون ساخت و توسعه آزادراه‌ها:

۲۶ میلیون تردد از دروازه‌های الکترونیکی آزادراهی از ۲۸ اسفند تاکنون

می متالز - میرشفیع گفت: از ۲۸ اسفند ماه سال گذشته تاکنون ۲۶ میلیون تردد خودرو در دروازه‌های پرداخت عوارض الکترونیکی آزادراه‌های کشور ثبت شده است.
 مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان:

تردد در ۹۵ درصد مسیرهای ارتباطی خوزستان برقرار است

می متالز - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: در حال حاضر تردد در بیش از ۹۵ درصد جاده ها و محورهای استان برقرار است.
 

افزایش ترافیک راه‌ها و تردد روان/انسداد ۲۳ جاده

می متالز - کل تردد ثبت ‌شده در شبانه‌روز گذشته براساس‌ آخرين اطلاعات حاصل از رصد ۲۲۴۱ دستگاه تردد‌شمار فعال در محورهای برون‌ شهری، نسبت به روز قبل ۳.۲ درصد افزايش نشان می‌دهد.
 

برف و سرما در کشور/مردم از تردد غیرضرور در جاده‌ها خودداری کنند

می متالز - به دلیل بارش برف و باران در برخی جاده‌ها به ویژه محورهای کوهستانی و مناطق سردسیر، توصیه می‌شود تا پایان هفته از تردد غیرضروری در جاده‌‌ها به ویژه استان‌های شمالی و شمال غرب خودداری شود و در صور‌ت تردد، خودروها به زنجیر چرخ مجهز باشند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما