خبر
حمل و نقل عمومی  

اجرای فاز نخست طرح جامع حمل و نقل انبوه بر

می متالز - رییس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس گفت: مسیر موقت همه این خطوط به مرکز شهر است.

به گزارش می متالز، سعید حسینی پور با اشاره به شرایط آب و هوایی خاص بندرعباس، اظهار کرد: یکی از مهم ترین دغدغه های شهر و شهروندان بندرعباسی را موضوع حمل و نقل عمومی دانست.

حسینی پور ادامه داد: با توجه به مطالعات انجام شده بر روی تراکم جمعیت و بررسی نیازسنجی صورت گرفته برای مسیرهای بلوار امام حسین (ع) و کوی ملت هر کدام هفت دستگاه و مسیر ۲۰ متری شاهد تعداد سه دستگاه اتوبوس درنظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه پیش از این هفت دستگاه اتوبوس در مسیرهای گلشهر و پلیس راه قدیم خدمات رسانی انجام می دادند، تصریح کرد: با هدف بالا بردن ظرفیت جابه جایی شهروندان و تقویت ناوگان اتوبوسرانی تعداد سه دستگاه اتوبوس به مسیر گلشهر و پلیس راه قدیم اضافه خواهد شد تا در مجموع با ۱۰ دستگاه اتوبوس در این مسیر مردم قادر به جابه جایی باشند.

رییس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس گفت: مسیر موقت همه این خطوط به مرکز شهر است.

حسینی پور با اشاره بر اینکه ظرفیت هر دستگاه اتوبوس اسکانیا با استاندارد یورو چهار، ۴۱ صندلی و برای افراد ایستاده ۲۲ نفر می باشد، خاطرنشان کرد: در این بین معلولین نیز همچون دیگر افراد می توانند به راحتی و بدون نیاز به کمک با استفاده از دستگاه رمپ که برای این اتوبوس ها تعبیه شده است، جهت حمل و نقل درون شهری اتوبوس را جایگزین وسایل نقلیه شخصی و پرهزینه کنند.

وی با تاکید بر اینکه راه اندازی دیگر خطوط و محلات بندرعباس در دستور کار جدی قرار دارد، اظهار کرد: با راه اندازی این اتوبوس ها و تردد در مسیرهای مشخص شده روزانه ۲۷ هزار سفر درون شهری ایجاد خواهد شد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 رئیس واحد محیط زیست شرکت فولاد هرمزگان:

فولاد هرمزگان به عنوان یک صنعت پاک شناخته می شود

می متالز - آلایندگی جزء لاینفک هر صنعتی است اما می توان با بهره گیری از روش های کنترلی، میزان آلایندگی را به حداقل ممکن و در حد قابل قبول سازمان محیط زیست رساند.
 کاظم زاده:

توقف واردات ریل از خارج کشور بسیار مثبت است/ اعلام آمادگی تولیدکنندگان داخلی برای تأمین نیازهای حمل و نقل ریلی

می متالز - رئیس کمیته حمل و نقل کمیسیون عمران مجلس گفت: پیشنهاد مطروحه برای توقف واردات ریل از خارج کشور بسیار مثبت بوده و امیدوارم دولت در راستای حمایت از محصولات و تولیدکنندگان داخلی قدم بردارد.
 در رینگ داخلی بورس انرژی صورت می گیرد؛

نفتای سبک پالایش نفت شیراز در بورس انرژی

می متالز - امروز نفتای سبک پالایش نفت شیراز در رینگ داخلی بورس انرژی عرضه خواهد شد.
 

تنش در تنگه هرمز تهدیدی برای بازار آلومینیوم

می متالز - افزایش تنش میان ایالات متحده و ایران در تنگه هرمز علاوه بر صنعت نفت بر طیف وسیعی از صنایع تاثیر گذار خواهد بود.
 مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان:

جاده‌های سمنان از ۲۵۱ نقطه حادثه‌خیز کشور سهمی ندارد

می متالز - جاده‌های سمنان، با وجود تعداد سوانح رانندگی و تلفات جاده‌ای، در بین ۲۵۱ نقطه شناسایی شده حادثه‌خیز و دارای تصادف کشور سهمی ندارد.
 

تاکسیرانی‌ به دنبال نوسازی ۱۳ هزار ون

می متالز - مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور گفت: اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور در نظر دارد با مشارکت تولیدکنندگان داخلی نسبت به نوسازی ۱۳هزار دستگاه ون‌ فرسوده موجود در سامانه تاکسیرانی شهری کشور اقدام کند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما