خبر
حمل و نقل عمومی  

اجرای فاز نخست طرح جامع حمل و نقل انبوه بر

می متالز - رییس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس گفت: مسیر موقت همه این خطوط به مرکز شهر است.

به گزارش می متالز، سعید حسینی پور با اشاره به شرایط آب و هوایی خاص بندرعباس، اظهار کرد: یکی از مهم ترین دغدغه های شهر و شهروندان بندرعباسی را موضوع حمل و نقل عمومی دانست.

حسینی پور ادامه داد: با توجه به مطالعات انجام شده بر روی تراکم جمعیت و بررسی نیازسنجی صورت گرفته برای مسیرهای بلوار امام حسین (ع) و کوی ملت هر کدام هفت دستگاه و مسیر ۲۰ متری شاهد تعداد سه دستگاه اتوبوس درنظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه پیش از این هفت دستگاه اتوبوس در مسیرهای گلشهر و پلیس راه قدیم خدمات رسانی انجام می دادند، تصریح کرد: با هدف بالا بردن ظرفیت جابه جایی شهروندان و تقویت ناوگان اتوبوسرانی تعداد سه دستگاه اتوبوس به مسیر گلشهر و پلیس راه قدیم اضافه خواهد شد تا در مجموع با ۱۰ دستگاه اتوبوس در این مسیر مردم قادر به جابه جایی باشند.

رییس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس گفت: مسیر موقت همه این خطوط به مرکز شهر است.

حسینی پور با اشاره بر اینکه ظرفیت هر دستگاه اتوبوس اسکانیا با استاندارد یورو چهار، ۴۱ صندلی و برای افراد ایستاده ۲۲ نفر می باشد، خاطرنشان کرد: در این بین معلولین نیز همچون دیگر افراد می توانند به راحتی و بدون نیاز به کمک با استفاده از دستگاه رمپ که برای این اتوبوس ها تعبیه شده است، جهت حمل و نقل درون شهری اتوبوس را جایگزین وسایل نقلیه شخصی و پرهزینه کنند.

وی با تاکید بر اینکه راه اندازی دیگر خطوط و محلات بندرعباس در دستور کار جدی قرار دارد، اظهار کرد: با راه اندازی این اتوبوس ها و تردد در مسیرهای مشخص شده روزانه ۲۷ هزار سفر درون شهری ایجاد خواهد شد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

ایمن سازی جاده‌های کهگیلویه و بویراحمد؛ ۶۷ نقطه حادثه خیر شناسایی شد

می متالز - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه برای ایمن سازی جاده‌های استان کارهای بزرگی انجام شده است، گفت: ۶۷ نقطه حادثه خیر جدید توسط پلیس شناسایی شده است.
 

تراموای رشت باید با جدیت بیشتری اجرایی شود

می متالز در جلسه کمیسیون خدمات شهری و حمل و نقل در راستای برگزاری شصت و سومین اجلاس مجمع مشورتی روسای شورهای اسلامی کلانشهرها و مراکز استان ها به اجرای خطوط تراموای رشت با ظرفیت بیشتر و با هدف آینده نگری تاکید شد.
 

لزوم باز مهندسی ایستگاه مرکزی راه آهن همدان

می متالز - زیر راه و شهرسازی در جریان بازدید از ایستگاه مرکزی راه آهن همدان گفت: هماهنگی‌های لازم برای انتقال بار غلات، سوخت، معادن، صنایع و فولاد از طریق ریل برای اقتصادی کردن راه آهن همدان انجام شده است.
 معاون وزیر راه و شهرسازی خبر داد

کمک ۳۰ میلیارد تومانی وزارت راه به شهرداری تهران

می متالز - مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید گفت: برای احداث متروی پرند تکلیف قانونی نداریم ولی برای سرعت یافتن پروژه و رفاه حال شهروندان، متعهد به پرداخت ۳۰ میلیاردتومان کمک به شهرداری تهران شده ایم.
 زارعی خبر داد:

کاهش بدهی های ارزی شرکت تایدواتر

می متالز - مدیرعامل شرکت تاید واتر خاورمیانه از حل شدن مشکلات مالیاتی ۱۰ ساله این شرکت خبر داد و خاطرنشان کرد: پس از خروج از مشکلات مالیاتی تلاش کرده ایم در زمینه های خریدهای داخلی و خارجی نیز مدیریت بهتری داشته باشیم که این کار صرفه جویی های بسیاری را برای شرکت به ارمغان آورد. ضمن این که برون سپاری برخی پیمانکاری ها هزینه های ما را افزایش داده بود که با ایجاد شرکت و درون سازی فعالیت ها توانستیم از خروج رقمی در حدود ۲۰ میلیارد تومان سود از شرکت جلوگیری کنیم.
 رییس جمهور:

رشد اقتصادی مثبت می شود / حل مشکلات مسکن در دستور کار / حمل و نقل بخشی از قدرت اقتصادی است

می متالز - رییس جمهور در مراسم بهره برداری از پایانه مسافربری سلام در فرودگاه امام خمینی (ره) گفت در این شرایط حساس که بدخواهان می‌خواهند بگویند توسعه ایران متوقف شده و مردم کشورمان را نسبت به آینده نا امید کنند، شاهد تحرک تازه در اقتصاد و حرکت بزرگ اجتماعی در کشور عزیزمان هستیم و خواهیم بود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما