خبر
مسکن و ساختمان   مالیات  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس:

کلیات مالیات بر عایدی مسکن تصویب شد/فرار مالیاتی ۴۰ هزار میلیارد تومانی

می متالز - رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با اعلام فرار مالیاتی ۴۰ هزار میلیارد تومانی از تصویب طرح کلیات مالیات بر عایدی مسکن خبر داد.

به گزارش می متالز، محمدرضا پورابراهیمی در جریان تودیع و معارفه رئیس سازمان مالیاتی گفت: در حالی فرار مالیاتی بسیار بیشتر از 40 هزار میلیارد تومان است که طرح کلیات مالیات بر عایدی مسکن در کمیسیون اقتصادی مجلس تصویب شد.

وی افزود: اصلاح مالیات بر عملکرد، تسریع تصویب مالیات بر عایدی سرمایه، نهایی شدن طرح صندوق های مکانیزه فروش و همچنین قانون مالیات بر ارزش افزوده در این کمیسیون پیگیری و در برخی موارد طرح ها نهایی شده و منتظر نظر نهایی شورای نگهبان هستیم.

پورابراهیمی ادامه داد: سرپرست سازمان مالیاتی هم به مجلس اعلام کرده دولت طرح جامعی برای مالیات بر عایدی سرمایه در دستور کار قرار دارد که اگر در بازه زمانی کوتاهی این لایحه به مجلس برسد، طرح عایدی مالیات مسکن با آن هماهنگ می شود.

کد خبر: 40140
تاریخ: 1398/03/18 - 13:41
منبع: بورس پرس

محمدرضا پورابراهیمی  مالیات  سرمایه 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 ساعت پنج و نیم عصر:

جولان نورچشمی‌ها بر فرش قرمز بورس

می متالز - گزارش پنج و نیم امروز نیم نگاهی دارد به جولان نورچشمی ها بر فرش قرمز بورس و جلب مشتری در شرکت بیمه با امریه و...
 مدیرعامل هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس عنوان کرد:

خبری از تجدیدارزیابی مبین و فجر نیست

می متالز - دستور افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار قرار ندارد.
 مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی خبرداد:

عرضه سهام "ستاره خلیج فارس" به شرط!/ شستا کماکان سورپرایز دارد

می متالز - مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی گفت: شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی برنامه‌ای بابت افزایش سرمایه ندارد.
 کارشناس بازار سرمایه مطرح کرد:

تلفیق اصلاح بازار و خرابی سیستم

می متالز - اخباری از جایگزینی یک سیستم معاملات بومی به گوش می‌رسد و اقدامات اخیر به عنوان مسکن‌های کوتاه مدت بوده اما؛ در حقیقت هسته معاملاتی نیاز به اصلاح داشته و ادامه مسیر با این ابزار امکان پذیر نیست.
 مدیرعامل پترول مطرح کرد:

پیشرفت ۲.۵ درصدی پتروشیمی صدف

می متالز - طرح پتروشیمی صدف با میزان پیشرفت ۲.۵ درصدی، در گروه طرح‌های فعال پترول قرار گرفته که طبق برنامه زمانی تا پایان سال ۱۴۰۰، این پروژه اتمام یافته و در سه ماهه ابتدایی سال ۱۴۰۱ وارد بحث راه‌اندازی خواهد شد.
 پیش گشایش:

قیمت ارز اصلی‌ترین ملاک رشد بازار

می متالز - برای بازار امروز با توجه به رشد قیمت دلار و در کنار آن آزاد شدن تدریجی سهام عدالت، انتظار روند متعادل و پر نوسان و رو به بالایی را داریم.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما