خبر
مسکن و ساختمان   مالیات  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس:

کلیات مالیات بر عایدی مسکن تصویب شد/فرار مالیاتی ۴۰ هزار میلیارد تومانی

می متالز - رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با اعلام فرار مالیاتی ۴۰ هزار میلیارد تومانی از تصویب طرح کلیات مالیات بر عایدی مسکن خبر داد.

به گزارش می متالز، محمدرضا پورابراهیمی در جریان تودیع و معارفه رئیس سازمان مالیاتی گفت: در حالی فرار مالیاتی بسیار بیشتر از 40 هزار میلیارد تومان است که طرح کلیات مالیات بر عایدی مسکن در کمیسیون اقتصادی مجلس تصویب شد.

وی افزود: اصلاح مالیات بر عملکرد، تسریع تصویب مالیات بر عایدی سرمایه، نهایی شدن طرح صندوق های مکانیزه فروش و همچنین قانون مالیات بر ارزش افزوده در این کمیسیون پیگیری و در برخی موارد طرح ها نهایی شده و منتظر نظر نهایی شورای نگهبان هستیم.

پورابراهیمی ادامه داد: سرپرست سازمان مالیاتی هم به مجلس اعلام کرده دولت طرح جامعی برای مالیات بر عایدی سرمایه در دستور کار قرار دارد که اگر در بازه زمانی کوتاهی این لایحه به مجلس برسد، طرح عایدی مالیات مسکن با آن هماهنگ می شود.

کد خبر: 40140
تاریخ: 1398/03/18 - 13:41
منبع: بورس پرس

محمدرضا پورابراهیمی  مالیات  سرمایه 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 افزایش سرمایه ۴۰ برابری از حاشیه های بندر؛

زیرمجموعه «شیران» مهیای عرضه اولیه می شود

می متالز - شرکت بازرگانی و خدمات بندری ایران سرمایه خود را افزایش داد.
 وزیر امور اقتصادی و دارایی بیان کرد:

تاکید بر تحقق کلیه ابعاد سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی

می متالز - فرهاد دژپسند، وزیر امور اقتصادی و دارایی در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان اصفهان بر تحقق کلیه ابعاد سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی تاکید کرد.
 یک کارشناس بازار سرمایه مطرح کرد؛

آثار حذف دلار ۴۲۰۰ تومانی از چرخه قیمت‌گذاری بر صنایع بورسی

می متالز - زمزمه‌های حذف دلار ۴۲۰۰ تومانی از چرخه قیمت‌گذاری، طبیعتا روی شرکت ها و سهام ها و صنایعی که فروش آنها به صورت صادراتی باشد -یا ریالی باشد ولی قیمت صادراتی بخورد مثل پالایشگاه ها- تاثیر گذار است.
 

رشد ۳.۷۸هزار میلیارد ریالی پرتفوی بورسی «سیدکو»

می متالز - شرکت سرمایه گذاری و توسعه صنایع سیمان در صورت های مالی ۳ماهه از رشد ۳هزار و ۷۸۲میلیارد و ۹۱۴میلیون ریالی پرتفوی بورسی خود خبر داد.
 

افزایش 2.8 درصدی تولید فولاد در اوکراین/ "معدن"‌بیشترین مالیات را در اقتصاد اوکراین می پردازد

می متالز - اوکراین در نظر دارد تولید فولاد خود را در سپتامبر2019 میلادی 2.8 درصد افزایش دهد. سهم معدن در اقتصاد این کشور به 10 درصد می رسد اما بالاترین پرداخت مالیات نیز مربوط به حوزه معدن است.
 

پرتفوی بورسی ۶ماهه «وصنا» منتشر شد

می متالز - شرکت سرمایه گذاری گروه صنایع بهشهر ایران در صورت های مالی ۶ماهه، پرتفوی بورسی خود را با رشد ۳هزار و ۸۱۸میلیارد و ۶۳۱میلیون ریالی منتشر کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما