خبر
عمران و معماری  

تا ۲ ماه آینده مشکلات زیرساختی مسکن مهر هشتگرد بر طرف می شود

می متالز - عضو هیأت مدیره شرکت عمران شهر جدید هشتگرد گفت: تا دو ماه آینده مشکلات زیرساختی واحدهای فاز ۷ مسکن‌مهر شهر جدید هشتگرد حل می‌شود.

به گزارش می متالز، محسن مجذوب با اشاره به برخی مشکلات ساکنان واحدهای فاز ۷ مسکن‌مهر شهر جدید هشتگرد اظهار کرد: طی ۱۰ سال گذشته بارگذاری پرحجمی از واحدهای مسکن مهر در فاز ۷ شهر جدید هشتگرد انجام شده است.

وی ادامه داد: طی این سال‌ها تعداد زیادی از واحدهای مسکن مهر این محدوده تکمیل شده ولی زیرساخت‌های لازم آنها چون آب، سیستم فاضلاب، گاز و … با مشکلاتی مواجه شده که دلیل آن کمبود اعتبارات دستگاه‌های خدمات رسان بوده است.

وی افزود: سال گذشته برای آماده سازی زیرساخت‌های فاز ۷ مسکن مهر شهر جدید هشتگرد حدود ۹۰ میلیارد تومان اختصاص یافت تا با تزریق آن، واحدهای مسکن بیشتری آماده سکونت شوند.

این مسئول خاطرنشان کرد: با توجه به مشکلات اعتباری دولت، به دنبال جذب مشارکت بخش خصوصی برای تأمین منابع مالی مورد نیاز برای اجرای پروژه‌های مختلف در شهر جدید هشتگرد بودیم که با تعامل توانستیم هزار میلیارد تومان پروژه مشارکتی تعریف کنیم.

مجذوب توضیح داد: برای رفع کمبودهای شهر، بخش خصوصی پای کار آمده و پروژه‌های زیادی از قبیل احداث پارک، فضای سبز، مدرسه، فرهنگسرا، مجتمع تجاری و … را در دستور کار خود قرار داده که بخشی از آنها به بهره‌برداری رسیده و برخی دیگر در حال تکمیل است.

وی اظهار کرد: بدون شک بخشی از پروژه‌های تعریف شده توسط بخش خصوصی در محدوده مسکن مهر اجرایی می‌شود که همین رضایت عمومی ساکنان را به همراه خواهد داشت.

عضو هیأت مدیره شرکت عمران شهر جدید هشتگرد گفت: علاوه بر مشارکت سرمایه گذران، بخشی از اعتبارات مورد نیاز برای تکمیل و بهره برداری از واحدهای مسکن شهر جدید هشتگرد از طریق فروش زمین تأمین می‌شود تا روند توسعه زیرساخت‌ها با سرعت بیشتری صورت بگیرد.

وی با اشاره به تلاش برای رفع مشکل دستگاه‌های خدمات رسان برای خدمات رسانی به واحدهای مسکن مهر ابراز کرد: در تلاش هستیم تا دو ماه آینده مشکل آب، گاز و … ساکنان فاز ۷ مسکن مهر حل شود و شهروندان بدون دغدغه در این واحدها سکونت داشته باشند.

کد خبر: 40516
تاریخ: 1398/03/20 - 17:37
منبع: اقتصاد نیوز

محسن مجذوب  مسکن‌مهر  زیرساخت‌ها  عمران 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 کاظم زاده:

توقف واردات ریل از خارج کشور بسیار مثبت است/ اعلام آمادگی تولیدکنندگان داخلی برای تأمین نیازهای حمل و نقل ریلی

می متالز - رئیس کمیته حمل و نقل کمیسیون عمران مجلس گفت: پیشنهاد مطروحه برای توقف واردات ریل از خارج کشور بسیار مثبت بوده و امیدوارم دولت در راستای حمایت از محصولات و تولیدکنندگان داخلی قدم بردارد.
 فرماندار دامغان:

تأمین زیرساخت‌ها نظیر برق مطالبه جدی معدن کاران دامغان است

می متالز - فرماندار دامغان از فعال بودن ۷۱ درصد معادن این شهرستان خبر داد و گفت: تأمین زیرساخت‌ها نظیر برق مطالبه جدی معدن‌کاران است.
 یارمحمدی:

تداوم روند کاهشی قیمت مسکن؛ دلایل ثبات کنونی بازار مسکن چیست؟

می متالز - عضو هیأت رئیسه کمیسیون عمران مجلس گفت: علت اصلی ثبات بازار مسکن را می توان اشباع شدن قیمت ها در بازار و عدم تمایل خریداران برای خرید مسکن جدید دانست.
 کیانپور:

دولت هر چه سریعتر لایحه مالیات بر عایدی سرمایه مسکن را تعیین تکلیف کند

می متالز - عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: متأسفانه به علت عدم تصویب و اجرای قانون مالیات بر عایدی سرمایه مسکن، دلالان به هر میزانی که می خواهند اقدام به خرید و فروش ملک می کنند، این مسئله موجب کاهش عرضه و افزایش تقاضا شده است.
 رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس شورای اسلامی عنوان کرد

رکود بازار سیمان با پروژه‌های عمرانی راکد

می متالز - ایران دارای ظرفیت تولید ۸۵میلیون تن سیمان است اما به گفته دست‌اندرکاران این صنعت، به دلیل رکود ساخت‌وساز در کشور، ۲۰ تا ۲۵میلیون تن ظرفیت خالی در این صنعت وجود دارد.
 کیانپور مطرح کرد:

اشتغال‌زایی ۲ میلیون نفری با افزایش صادرات خدمات فنی و مهندسی

می متالز - عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: به طور حتم افزایش صادرات خدمات فنی و مهندسی موجب افزایش اشتغال زایی در داخل کشور می شود، به طوری که این حوزه می تواند برای کشور بیش از یک میلیون و ۸۰۰ هزار تا دو میلیون شغل ایجاد کند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما