خبر
عمران و معماری  

تا ۲ ماه آینده مشکلات زیرساختی مسکن مهر هشتگرد بر طرف می شود

می متالز - عضو هیأت مدیره شرکت عمران شهر جدید هشتگرد گفت: تا دو ماه آینده مشکلات زیرساختی واحدهای فاز ۷ مسکن‌مهر شهر جدید هشتگرد حل می‌شود.

به گزارش می متالز، محسن مجذوب با اشاره به برخی مشکلات ساکنان واحدهای فاز ۷ مسکن‌مهر شهر جدید هشتگرد اظهار کرد: طی ۱۰ سال گذشته بارگذاری پرحجمی از واحدهای مسکن مهر در فاز ۷ شهر جدید هشتگرد انجام شده است.

وی ادامه داد: طی این سال‌ها تعداد زیادی از واحدهای مسکن مهر این محدوده تکمیل شده ولی زیرساخت‌های لازم آنها چون آب، سیستم فاضلاب، گاز و … با مشکلاتی مواجه شده که دلیل آن کمبود اعتبارات دستگاه‌های خدمات رسان بوده است.

وی افزود: سال گذشته برای آماده سازی زیرساخت‌های فاز ۷ مسکن مهر شهر جدید هشتگرد حدود ۹۰ میلیارد تومان اختصاص یافت تا با تزریق آن، واحدهای مسکن بیشتری آماده سکونت شوند.

این مسئول خاطرنشان کرد: با توجه به مشکلات اعتباری دولت، به دنبال جذب مشارکت بخش خصوصی برای تأمین منابع مالی مورد نیاز برای اجرای پروژه‌های مختلف در شهر جدید هشتگرد بودیم که با تعامل توانستیم هزار میلیارد تومان پروژه مشارکتی تعریف کنیم.

مجذوب توضیح داد: برای رفع کمبودهای شهر، بخش خصوصی پای کار آمده و پروژه‌های زیادی از قبیل احداث پارک، فضای سبز، مدرسه، فرهنگسرا، مجتمع تجاری و … را در دستور کار خود قرار داده که بخشی از آنها به بهره‌برداری رسیده و برخی دیگر در حال تکمیل است.

وی اظهار کرد: بدون شک بخشی از پروژه‌های تعریف شده توسط بخش خصوصی در محدوده مسکن مهر اجرایی می‌شود که همین رضایت عمومی ساکنان را به همراه خواهد داشت.

عضو هیأت مدیره شرکت عمران شهر جدید هشتگرد گفت: علاوه بر مشارکت سرمایه گذران، بخشی از اعتبارات مورد نیاز برای تکمیل و بهره برداری از واحدهای مسکن شهر جدید هشتگرد از طریق فروش زمین تأمین می‌شود تا روند توسعه زیرساخت‌ها با سرعت بیشتری صورت بگیرد.

وی با اشاره به تلاش برای رفع مشکل دستگاه‌های خدمات رسان برای خدمات رسانی به واحدهای مسکن مهر ابراز کرد: در تلاش هستیم تا دو ماه آینده مشکل آب، گاز و … ساکنان فاز ۷ مسکن مهر حل شود و شهروندان بدون دغدغه در این واحدها سکونت داشته باشند.

کد خبر: 40516
تاریخ: 1398/03/20 - 17:37
منبع: اقتصاد نیوز

محسن مجذوب  مسکن‌مهر  زیرساخت‌ها  عمران 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

برنامه زیرساختی بانک مرکزی

می متالز - یکی از برنامه‌های مهم بانک مرکزی توسعه بانکداری نوین و ایجاد زیرساخت‌های فناورانه بانکی و نظام‌های پرداخت است.
 جواد خوانساری عضو هیات مدیره بخش ساختمان کنفدراسیون صنعت ایران:

حیات بیش از400 صنعت وابسته به بودجه عمرانی است

می متالز - جواد خوانساری عضو هیات مدیره بخش ساختمان کنفدراسیون صنعت ایران معتقد است، در شرایط سخت اقتصادی هم می‌شود کار کرد در صورتی که همراهی و همکاری بین دولت و بخش خصوص در عمل وجود داشته باشد. خوانساری با اشاره به روز صنعت و معدن گفت: آنچه در آستانه روز صنعت و معدن امسال با توجه به شرایط و واقعیت‌های اقتصادی امسال اهمیت دارد، این است که دولت باید تصمیم بگیرد به خواسته‌های بخش خصوصی توجه کند و با این بخش همراه باشد.
 

زمزمه افزایش وام مسکن مهر به ۵۰ میلیون تومان

می متالز - در حالی قرار است پرونده واحدهای مسکن مهر فاقد مسئله امسال مختومه شود که خبر می‌رسد با هدف تحقق وعده دولت، احتمالا وام این طرح در برخی شهرها به ۵۰ میلیون تومان افزایش خواهد یافت.
 

رشد اقتصادی با آماده شدن زیرساخت‌ها حاصل می‌شود

می متالز - رئیس سازمان نظام مهندسی خراسان رضوی گفت: رشد اقتصادی مناطق کشور با آماده شدن زیرساخت‌ها حاصل می‌شود، بنابراین باید قبل از هر کاری، این موضوع در برنامه‌های دستگاه‌ها قرار گیرد.
 با حضر مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران؛

جایگاه تشریفات اختصاصی فرودگاه اصفهان افتتاح شد

می متالز - جایگاه تشریفات اختصاصی (CIP) فرودگاه اصفهان با حضور سیاوش امیرمکری، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران و هیات همراه، نمایندگان اصفهان در مجلس شورای اسلامی و معاون استانداری افتتاح شد.
 

آغازعملیات اجرایی طرح عمرانی دهکده بریم آبادان

می متالز - طرح عمرانی دهکده بریم آغاز شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما