خبر
اقتصاد  

قیمت دلار یک روز پس از طوفان بازار

می متالز - هر دلار امروز در صرافی ها ۱۲ هزار و ۶۵۰ تومان خریداری می شود که بالاتر از قیمت خرید صرافان عادی و دلالان است .

به گرارش می متالز، هر دلار امروز در صرافی ها ۱۲ هزار و ۶۵۰ تومان خریداری می شود که بالاتر از قیمت خرید صرافان عادی و دلالان است .

امروز بازار ارز در موقعیتی متفاوت بازگشایی شد.در اولین ساعات روز مقاومتی جدی برابر کاهش دوباره نرخ در بازار شکل گرفته است.

هر یورو نیز امروز در بازار به قیمت ۱۴ هزار ۶۵۰ تومان فروخته می شود. نرخ خرید اسکناس یورو از مردم نیز ۱۴ هزار و ۵۵۰ تومان است.

کد خبر: 40517
تاریخ: 1398/03/20 - 18:35
منبع: تین نیوز

دلار  یورو 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

دلار جلوی یورو و پوند کم آورد

می متالز - با وجود صعود در برابر بسیاری از ارزها، ارزش دلار در برابر یورو و پوند کاهش یافت.
 بر اساس اعلام بانک مرکزی؛

نرخ ۲۰ ارز رسمی صعودی شد

می متالز - بانک مرکزی نرخ ۴۷ ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۲۰ ارز مانند یورو و پوند نسبت به روز گذشته افزایش و قیمت ۱۳ واحد پولی دیگر کاهش یافت. نرخ دلار و ۱۳ ارز دیگر نیز ثابت ماند.
 بازگشت سکه به جاده کاهشی

دلار افزایشی باقی نماند

می متالز - در چهارمین روز هفته، افزایش دلار ادامه نیافت و سکه تمام بهار آزادی نیز نتوانست به بالای سطح ۴ میلیون و ۵۰ هزار تومانی برود.
 سکه از دو کانال وسوسه شد

تغییر معادلات در بازار ارز؟

می متالز - حرکت کاهشی دلار پس از ۴افت متوالی متوقف شد تا سکه تمام بهار آزادی زیر مرز ۴ میلیونی باقی نماند. روز گذشته، دلار از همان ابتدای روز وارد محدوده ۱۱ هزار و ۳۰۰ تومانی شد و ساعت ۴ بعدازظهر روی عدد ۱۱ هزار و ۳۹۵ تومان قرار گرفت.
 از سوی بانک مرکزی؛

تغییرات نرخ رسمی ۴۷ ارز اعلام شد

می متالز - بانک مرکزی نرخ ۴۷ ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۲۹ ارز همانند یورو و پوند نسبت به روز گذشته کاهش و قیمت ۶ واحد پولی افزایش یافت. نرخ دلار و ۱۱ ارز دیگر نیز ثابت ماند.
 

قیمت نفت، دلار و طلا بعد از حمله پهپادها به عربستان/ رکورد جدید ۶ ماهه نفت

می متالز - بعد از حمله اخیر پهپادهای یمنی به بزرگترین پالایشگاه نفتی عربستان، قیمت های جهانی نفت، دلار و طلا افزایش یافت و نفت رکورد شش ماه را شکست.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما