خبر
اقتصاد  

قیمت دلار یک روز پس از طوفان بازار

می متالز - هر دلار امروز در صرافی ها ۱۲ هزار و ۶۵۰ تومان خریداری می شود که بالاتر از قیمت خرید صرافان عادی و دلالان است .

به گرارش می متالز، هر دلار امروز در صرافی ها ۱۲ هزار و ۶۵۰ تومان خریداری می شود که بالاتر از قیمت خرید صرافان عادی و دلالان است .

امروز بازار ارز در موقعیتی متفاوت بازگشایی شد.در اولین ساعات روز مقاومتی جدی برابر کاهش دوباره نرخ در بازار شکل گرفته است.

هر یورو نیز امروز در بازار به قیمت ۱۴ هزار ۶۵۰ تومان فروخته می شود. نرخ خرید اسکناس یورو از مردم نیز ۱۴ هزار و ۵۵۰ تومان است.

کد خبر: 40517
تاریخ: 1398/03/20 - 18:35
منبع: تین نیوز

دلار  یورو 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

پیدا شدن دلار ۹ هزار تومانی فولادی در وزارت صمت!

می متالز - تاکنون قیمت پایه عرضه فولادی ها در بورس بر اساس قیمت مبنای دی ماه ۹۷ محصولات با در نظر گرفتن نوسانات نرخ ارز نیما و نرخ های جهانی تعیین می شد که مورد انتقاد تولیدکنندگان فولاد بود اما گویا این فرمول به یکباره تغییر کرده است اما در خلاف جهت نظر تولیدکنندگان!
 

بازارهای مالی در احتیاط

می متالز - امروز سه شنبه اضطراب بر بازارهای آسیا حاکم بود، در حالی که ریسک کاهشی بودن نرخ بهره آمریکا در آینده‌ای نزدیک بازدهی اوراق خزانه و ارزش دلار را نزولی کرد؛ از سوی دیگر، طلا در بازارهای جهانی به بالاترین سطح قیمت در شش سال اخیر رسید.
 بر اساس اعلام بانک مرکزی؛

افزایش نرخ رسمی یورو/ پوند کاهشی شد

می متالز - بانک مرکزی نرخ ۴۷ ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۲۴ ارز مانند پوند نسبت به روز دوشنبه افزایش و قیمت ۱۳ واحد پولی از قبیل یورو کاهش یافت. نرخ دلار و ۹ ارز دیگر نیز ثابت ماند.
 در بازارهای جهانی؛

دلار عقب نشینی کرد

می متالز - اعلام تحریم‌های جدید علیه ایران توسط کاخ سفید باعث عقب نشینی شاخص دلار به کانال ۹۵ واحد شد.
 کم اعتنایی دلار به ریسک‌های بالقوه

پیشروی حباب سکه در محدوده منفی

می متالز - دوشنبه دلار دومین رشد متوالی خود را تجربه کرد و سکه با دو اهرم نرخ ارز و اونس طلا صعودی شد. امروز شاخص ارزی کشور همچون یکشنبه به افزایش قیمت پرداخت، با این حال واکنش خفیف دلار به تهدید تحریم‌های جدید از سمت آمریکا انتظارات ذهنی معامله‌گران افزایشی بازار را برآورده نکرد. سکه نیز به تبعیت از نرخ ارز صعودی شد و از مرز 4 میلیون و 700 هزار تومان عبور کرد. با نوسان قیمتی به وجود آمده حباب سکه به پیشروی خود در محدوده منفی ادامه داد.
 

جزییات معاملات ۱۰ ارز در سامانه نیما/ دلار تنها ۰.۲ درصد سهم دارد

می متالز - بررسی آمارهای سامانه نیما حاکی از آن است که یوان چین پُرتقاضاترین ارز برای واردات است و دلار تنها ۰.۲ درصد سهم دارد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما