خبر
دریانوردی، بنادر و کشتیرانی  

لزوم نصب تجهیزات مانیتورینگ آب اسکرابر در کشتی ها

می متالز - کشتی هایی که نسبت به نصب اسکرابر اقدام می کنند باید به تجهیزات مانیتورینگ آب اسکرابر مجهز شوند.

به گزارش می متالز، "Mike Coomber" مدیر عامل Rivertrace سازنده اسکرابر و تجهیزات جانبی آن معتقد است برای اینکه کشتی های مجهز به اسکرابر مشکلاتی در رابطه با شستشو و تخلیه آب آنها در سواحل نداشته باشند باید تجهیزات مانیتورینگ آب اسکرابر را نیز حتما مورد استفاده قرار دهند. زیرا به زودی دستورالعمل شستشوی اسکرابر و نظارت بر آن از سوی IMO اجباری خواهد شد.

وی یاد آور شد: از آن جایی که صنعت حمل و نقل جهانی برای رسیدن به سوخت با سولفور نیم درصد ی در ژانویه 2020 آماده می شود در این ارتباط مالکان برای اینکه در اجرای قانون با مشکلی مواجه نشوند سه گزینه پیش رو دارند.

گزینه اول استفاده از سوخت با گوگرد پایین، گزینه دوم استفاده از سوخت غیر فسیلی و همچنین روغن موتور سازگار با محیط زیست و گزینه سوم نصب اسکرابر است.

وی افزود: با توجه به اینکه شواهد نشان می دهد که امروزه اکثریت مالکان اسکرابر را به عنوان گزینه مناسب انتخاب می کنند در این راستا دستگاه نظارت بر شستشوی آب اسکرابر به عنوان الزامات قانونی بالقوه در آینده مورد تاکید IMO  قرار خواهد گرفت. به همین جهت پیشنهاد می شود که همزمان با بهره برداری از اسکرابر دستگاه مانیتورینگ آب اسکرابر را هم مورد استفاده قرار دهند تا اعتماد جامعه دریایی نسبت به پاک بودن کیفیت آب شستشوی اسکرابر جلب شود.

وی در زمینه کاربرد دستگاه مانیتورینگ در کشتی نیز گفت: این تجهیزات آب اسکرابر را تا حد آب آشامیدنی تصفیه و تنظیم می کند تا هیچ گونه آلایندگی زیست محیطی نداشته باشد.

وی در پایان تاکید کرد: دستورالعمل های نظارت و کنترل دقیق بر شستشوی اسکرابر بین سال 2020 تا 2021 از سوی IMO اعلام خواهد شد به همین جهت دستگاه های مانیتورینگ می توانند آنها را برای دریافت مجوز های قانونی آماده کنند.

کد خبر: 40519
تاریخ: 1398/03/20 - 18:34
منبع: تین نیوز

تجهیزات مانیتورینگ  اسکرابر  کشتی ها 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 دلایل عرضه‌های پالایشگاهی در بازار سهام

پالایشی‌های بورسی تابستان را چگونه گذراندند؟

می متالز - سودآوری گروه پالایشگاهی در تابستان بهتر از بهار بود. گزارش پیش‌رو قصد دارد دلایل عرضه‌های پالایشگاهی در این مدت را مورد تحلیل و بررسی قرار دهد.
 مدیرکل حفاظت و ایمنی دریانوردی سازمان بنادر:

مشارکت ایران در انجام پروژه جهانی مدیریت آب توازن کشتی ها

می متالز - ایران در انجام پروژه جهانی مدیریت آب توازن کشتی ها و و تجهیز بنادر به تجهیزات نمونه برداری آب توازن مشارکت داشته است.
 

کره جنوبی کشتی های خودران می سازد

می متالز - شرکت مهندسی و کشتی سازی Daewoo با دانشگاه دریایی و اقیانوسی کره و همچنین دو شرکت فناوری Napa و AVL برای ساخت کشتی های هوشمند در این کشور با امضای قراردادی پیش قدم شدند.
 

تخفیف ۹۰ درصدی ایران به کشتی های خارجی در بندر چابهار

می متالز - ایران به کشتی های خارجی متعلق به لاینرهای بین المللی در بندر چابهار تخفیف ۹۰ درصدی هزینه تخلیه و بارگیری کانتینر می دهد.
 

ایتالیایی ها در صنعت روان کارهای ایران سرمایه گذاری می کنند

می متالز - مدیرعامل شرکت ایرانول گفت: پارسال ­با شرکت پتروناس ایتالیا یک قرارداد همکاری مشترک امضا کرده ایم که حاصل آن تولید روغن های پیشرفته در دنیاست.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما