خبر
قراضه و بازیافت  

بازار قراضه ترکیه در انتظار معاملات بیشتر

می متالز - با توجه به آخرین معاملاتی که در بازار واردات قراضه ترکیه صورت گرفته قیمت ها هفته گذشته به دلیل رکود تعطیلات 5 تا 6 دلار افت داشته است و فعالیت زیادی مشاهده نشده است.

به گزارش می متالز، در آخرین معاملات قراضه امریکا قیمت ها 10 تا 15 دلار نسبت به معاملات قبلی افت داشته  قراضه سنگین 20-80 نیز 299 دلار و قراضه خرد شده 304 دلار هر تن سی اف آر ترکیه شنیده شد. معاملاتی در 50 سنت بالاتر نیز شنیده شد. پس از آن محموله هایی در 298.5 تا 300.5 دلار هر تن سی اف آر برای قراضه سنگین و خرد شده نهایی شد و در نهایت میانگین قیمت برای قراضه سنگین 20-80 امریکا 299 دلار هر تن سی اف آر ترکیه شنیده شد که 5 تا 6 دلار افت هفتگی داشت.

همچنین قراضه اروپا نیز 295 تا 296 دلار هر تن سی اف آر معامله شد. در کل فعالان بازار منتظر معاملات بیشتر در این هفته هستند تا روند بازار روشن تر شود.

کد خبر: 40627
تاریخ: 1398/03/21 - 16:24
منبع: ایفنا

قراضه  ترکیه 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

ترکیه تعرفه گمرگی محصولات فولادی را افزایش داد

می متالز - دولت ترکیه با هدف حمایت از تولیدات داخلی تعرفه گمرگی 400 محصول از جمله محصولات فولادی را افزایش داد.
 

کاهش 26 درصدی تولید فولاد در ترکیه

می متالز - تولید فولاد ترکیه در ماه می 26 درصد کاهش داشته است.
 رئیس خانه اقتصاد و تجارت ایران و ترکیه:

ایران و ترکیه گلوگاه تجاری یکدیگر هستند/ ترک‌ها از شمال ایران بوی تجارت شنیده‌اند

می متالز - رئیس خانه اقتصاد و تجارت ایران و ترکیه معتقد است بسیاری از تجار و بازرگانان ایرانی اطلاع دقیقی از بازار ترکیه و نیازهای آن ندارند و بنابراین نمی‌توانند درست عمل کنند درحالی که تجار ترکیه اطلاعات دقیق، بروز و اصولی در خصوص بازار ایران دارند.
 

چین واردات آهن قراضه را ممنوع می کند

می متالز - چین از ابتدای سال 2021 واردات هر نوع زباله جامد از جمله آهن قراضه را ممنوع می کند.
 

کاهش قیمت آهن اسقاطی در ترکیه

می متالز - ترکیه به عنوان یکی از اصلی ترین خریداران و وارد کنندگان آهن قراضه (اسقاطی) در روزهای اخیر با کاهش قیمت این کالا مواجه بوده است.
 

بازار بیلت ترکیه در ثبات نسبی

می متالز - فعالیت بازار صادرات بیلت ترکیه همچنان ضعیف است ولی بهبود تقاضای میلگرد در بازار داخلی آن موجب شده بازار داخلی بیلت کمی فعال تر شود. در این بین تمایلی به خرید از بازار واردات بیلت هم وجود ندارد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما