خبر
قراضه و بازیافت  

بازار قراضه ترکیه در انتظار معاملات بیشتر

می متالز - با توجه به آخرین معاملاتی که در بازار واردات قراضه ترکیه صورت گرفته قیمت ها هفته گذشته به دلیل رکود تعطیلات 5 تا 6 دلار افت داشته است و فعالیت زیادی مشاهده نشده است.

به گزارش می متالز، در آخرین معاملات قراضه امریکا قیمت ها 10 تا 15 دلار نسبت به معاملات قبلی افت داشته  قراضه سنگین 20-80 نیز 299 دلار و قراضه خرد شده 304 دلار هر تن سی اف آر ترکیه شنیده شد. معاملاتی در 50 سنت بالاتر نیز شنیده شد. پس از آن محموله هایی در 298.5 تا 300.5 دلار هر تن سی اف آر برای قراضه سنگین و خرد شده نهایی شد و در نهایت میانگین قیمت برای قراضه سنگین 20-80 امریکا 299 دلار هر تن سی اف آر ترکیه شنیده شد که 5 تا 6 دلار افت هفتگی داشت.

همچنین قراضه اروپا نیز 295 تا 296 دلار هر تن سی اف آر معامله شد. در کل فعالان بازار منتظر معاملات بیشتر در این هفته هستند تا روند بازار روشن تر شود.

کد خبر: 40627
تاریخ: 1398/03/21 - 16:24
منبع: ایفنا

قراضه  ترکیه 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 گزارش هفتگی بازارهای جهانی نشان داد؛

بازار های فولاد در ثبات

می متالز - گزارش هفتگی بازارهای فولاد منتشر شد.
 

بازار قراضه ترکیه در ثبات

می متالز - آخرین متوسط قیمت قراضه سنگین وارداتی خلوص 20-80 در ترکیه 284 دلار هر تن سی اف آر ثبت شده که تغییری نداشت. البته اغلب خریداران ترک روزهای گذشته در تعطیلات بودند و بازار در سکوت بوده است.
 عملکرد هفتگی بازارهای جهانی نشان داد؛

بازار های فولاد کاهشی شدند

می متالز - گزارش هفتگی بازارهای جهانی فولاد منتشر شد.
 بررسی روند معاملات نشان داد؛

قراضه ترکیه در سکوت، بیلت سی آی اس در تعطیلات

می متالز - قیمت قراضه در بازار واردات ترکیه در ثبات نسبی است و در همین بازه، اغلب عرضه کننده های سی آی اس قبل از پیشنهاد قیمت تولیدات سپتامبر، فعلا عقب نشسته اند تا روند بازار بیلت روشن تر شود.
 استیل مینت اعلام کرد:

کاهش قیمت خرید قراضه در ژاپن

می متالز - افت ارزش ین ژاپن موجب شده توکیو استیل قیمت خرید قراضه از بازار داخلی را ۵ تا ۹ دلار هر تن پایین بیاورد.
 

تولید فولاد میانی ترکیه در نیمه نخست سال کاهشی بود

می متالز - انجمن آهن و فولاد ترکیه گزارش داده که میزان تولید فولاد میانی این کشور در ژوئن حدود 2.7 میلیون تن بوده است که افت 11 درصدی نسبت به ژوئن سال گذشته داشته و نسبت به ماه قبل نیز کاهش 12 درصدی داشته است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما