خبر
صنعت   دریانوردی، بنادر و کشتیرانی  
وزیر صنعت، معدن و تجارت در دیدار با استاندار بوشهر:

فعال کردن صنایع دریایی یکی از پروژه‌های ویژه وزارت صمت در سال 98 است

می متالز - وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: فعال کردن صنایع دریایی یکی از پروژه های ویژه این وزارتخانه در سال 1398 است.

به گزارش می متالز، رضا رحمانی در دیدار با استاندار بوشهر که عصر دوشنبه در محل وزارت صنعت، معدن و تجارت انجام گرفت، با بیان این مطلب، تصریح کرد: استان بوشهر موقعیت تجاری و بندری حائز اهمیتی دارد که فعال کردن کامل این موقعیت‌ها برای توسعه هر چه بیشتر این استان ضرورت دارد.
وی با تأکید بر ضرورت حمایت همه جانبه از تولید و اشتغال، تصریح کرد : تأمین نقدینگی واحدهای تولیدی و رفع مشکلات بانکی آن‌ها به صورت ویژه دنبال می شود.
وزیر صنعت، معدن و تجارت صادرات را از محورهای توسعه دانست و گفت: توافق اولیه برای ایجاد پایانه صادرات مواد معدنی در استان بوشهر به عمل آمد.
گفتنی است در این دیدار استاندار و رییس سازمان، صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر به بیان مهمترین مسایل و مشکلات حوزه صنعت، معدن و تجارت در این استان پرداختند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

وزیر صمت باید پاسخگوی قصور و تخلفات احتمالی مدیرعامل سابق ایران خودرو باشد

می متالز - درحالی مدیرعامل سابق ایران خودرو به اتهام افزایش خودسرانه قیمت خودرو برکنار شده که نقش وزیر صنعت، معدن و تجارت در ماجرای افزایش قیمت خودرو مبهم است و به نظر می رسد شخص وزیر هم باید پاسخگوی قصور و تخلفات احتمالی باشد.
 

خودروسازان به خرید قطعات ایرانی ترغیب شوند

می متالز - عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: حمایت از خودروساز بخش خصوصی، ترغیب خودروسازان به خرید قطعات مورد نیاز از قطعه ساز ایرانی و ایجاد شرایط قیمت گذاری قیمت خودرو در بازار باید در دستور کار دولت قرار بگیرد.
 در گفت‌وگو با رئیس مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صمت بررسی شد

ساماندهی مجوز پیش‌فروش خودرو

می متالز - چالش‌هایی که در بخش پیش‌فروش خودروها متوجه وزارت صمت شده، مسوولان این وزارتخانه را به فکر راه‌اندازی سامانه‌ای برای رصد پیش‌فروش خودروها انداخته است.بر اساس قانون حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان خودرو، خودروسازان و واردکنندگان باید پیش از پیش‌فروش محصولات خود، مجوز‌های لازم را از وزارت صمت اخذ کنند.
 

برای نخستین بار در چابهار زنجیره تولید مصالح ساختمانی ایجاد شد

می متالز - رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان چابهار گفت: اولین تولیدی شن و ماسه با دستگاه های تمام اتوماتیک در چابهار شروع به فعالیت کرده که کل تجهیزات آن ساخت داخل کشور است.
 رئیس کمیسیون صادرات انجمن سازندگان صنعت نفت ایران؛

وزارت نفت در تجهیزات معدنی راهگشاست

می متالز - رئیس کمیسیون صادرات انجمن سازندگان صنعت نفت ایران گفت: اگر وزارت صمت و نفت هر دو با هم در ارتباط با معادن و تجهیزات مربوط به آن هماهنگ کار کنند شکاف مربوط به ظرفیت‌های ساخته‌شده و نیاز‌ها ایجاد نمی‌شد. به نظر من هر آن‌ که ارتباط بین این دو وزارتخانه به شکل جدی و در راستای اهداف شروع شود، کارساز است.
 وزیر صمت در مجمع عمومی بانک صنعت و معدن:

بانک صنعت و معدن محور تامین مالی برنامه های وزارت صمت در راستای داخلی سازی باشد/ به بانک صنعت و معدن نگاه تخصصی داشته باشیم

می متالز - وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: بانک صنعت و معدن محور تامین مالی برنامه های وزارت صمت در راستای داخلی سازی قطعات و قطع وابستگی به واردات باشد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما