خبر
هوایی و فرودگاه ها  

تلاش برای افزایش پروازهای تهران و شیراز

می متالز - برنامه‌ریزی سلام‌ایر برای پرواز به مشهد، اصفهان، کیش و بندرعباس

به گزارش می متالز، مدیرعامل هواپیمایی سلام‌ایر با اشاره به آغاز پروازهای این شرکت به مشهد بعد از پایان تابستان گفت: برای برقراری پرواز به اصفهان، کیش و بندرعباس برنامه‌ریزی کرده‌ایم.

 کاپیتان محمد، مدیرعامل شرکت هواپیمایی سلام‌ایر عمان در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، با اشاره به افتتاح پرواز مسقط - تهران این شرکت هواپیمایی در شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) گفت: بازار ایران برای ما بسیار مهم است، چراکه روابط ایران و عمان بسیار خوب است و در مرحله ارتقا قرار دارد.

وی ادامه داد: مسافران پرواز مسقط-تهران از تنوع زیادی برخوردار هستند. تجار به دلیل افزایش روابط تجاری از این پرواز استقبال می‌کنند، همچنین دیدارهای خانوادگی یکی دیگر از علل استقبال از این پرواز است.

کاپیتان محمد با اشاره به ارتقای روابط ایران و عمان گفت: ایران و عمان هر دو کشورهای گردشگرپذیری هستند، به همین دلیل گردشگران زیادی نیز بین دو کشور رفت و آمد دارند. از سوی دیگر بسیاری از مردم عمان نیز به خاطر مراکز درمانی تهران و شیراز، برای درمان به ایران می‌آیند. همچنین سفرهای مذهبی که بیشتر به مشهد انجام می‌شود، علت دیگری برای استقبال از پروازها به مقصد ایران است.

وی افزود: نکته دیگر این است که این پرواز می تواند به عنوان پرواز کانکشن استفاده شود، بنابراین مسافران این پرواز تنوع زیادی دارند.

مدیرعامل هواپیمایی سلام‌ایر با اشاره به برنامه‌ریزی آتی این شرکت برای افزایش پروازها به مقصد ایران گفت: ما امیدواریم که پروازهای شیراز و تهران خود را به صورت روزانه برقرار کنیم. همچنین بعد از تابستان پروازهای سلام‌ایر به مقصد مشهد آغاز می‌شود.

وی ادامه داد: برقراری پرواز به مقاصد اصفهان، کیش و بندر عباس نیز در برنامه‌های ما قرار دارد.

کد خبر: 40676
تاریخ: 1398/03/21 - 20:38
منبع: تین نیوز

پرواز  تهران وشیراز 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

کارشکنی سعودی‌ها: «هما» حق استفاده از هواپیمای سایر ایرلاین‌ها در پروازهای حج را ندارد

می متالز - طرف سعودی حتی برای استفاده از ظرفیت سایر ایرلاین‌های داخلی برای عملیات پروازهای حج نیز مخالفت کرده و تأکید داشته است که تنها هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران آن هم با هواپیماهای تحت مالکیت خودش می‌تواند پروازهای حج را انجام دهد.
 

برقراری مجدد پرواز مستقیم میان ایران و تاجیکستان

می متالز - پرواز مستقیم بین ایران و تاجیکستان با پرواز شرکت هواپیمایی ایرانی وارش از مشهد به شهر دوشنبه تاجیکستان از سرگرفته شد.
 

توقف‌ پروازهای فرودگاه امام در روز ۱۴ خرداد/انسداد مسیر قم-تهران در آزادراه خلیج فارس

می متالز - سرپرست معاونت بهره‌برداری فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) از توقف ۵ ساعته پروازهای فرودگاه بین‌المللی امام (ره) در روز ۱۴ خرداد خبر داد.
 

اعتصاب گسترده کارکنان شرکت هواپیمایی آلیتالیا

می متالز - شرکت هواپیمایی ایتالیایی آلیتالیا بیش از ۳۰۰ پرواز خود را در پی اعتصاب ۲۴ ساعته کارکنانش لغو کرد.
 

تأخیر ۱۴ ساعته پرواز مشهد-تهران شرکت تابان/مسافران در فرودگاه سرگردانند

می متالز - پرواز مشهد-تهران شرکت تابان که قرار بود ساعت ۲۱ روز گذشته انجام شود، بدون هیچ توضیح و اطلاع‌رسانی قبلی از سوی این شرکت هواپیمایی به تأخیر افتاده است و طبق آخرین اعلام قرار است ساعت ۱۱ امروز انجام شود.
 

ایران ایر در نوروز بیش از ۱۵۷ هزار مسافر را جابه‌جا کرد

می متالز - هما گفت: با انجام بیش از ۱۶۰۱ پرواز نوروزی، بیش از ۱۵۷ هزار مسافر در بازه زمانی ۲۵ اسفند تا ۱۵ فروردین با پرواز‌های هواپیمایی ایران جابه‌جا شدند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما