خبر
نفت  

فاز سوم طرح جامع مطالعات غرب کارون آغاز شد

می متالز - فاز سوم طرح جامع مطالعات غرب کارون با هدف ارائه و اولویت‌بندی برنامه‌های اقدام و تعیین مسئولیت‌ ذی‌نفعان وارد مرحله اجرایی می‌شود.

به گزارش می متالز، معاونت ارزشیابی و نظارت بر عملکرد و نظام‌های ایجاد طرح‌ اعلام کرد: فاز نخست و دوم طرح جامع «مطالعات اجتماعی، اقتصادی، مدیریتی و زیست محیطی منطقه غرب کارون برای دستیابی به توسعه پایدار و متوازن در منطقه» با همکاری کمیته راهبری پارسال پایان یافت و نتایج آن که شامل تشریح شرایط اقلیمی، اجتماعی، فرهنگی، آموزشی و اقتصادی، زیست محیطی و منابع طبیعی، شهرسازی و زیرساخت‌ها، ساختار شرکت بهره‌برداری نفت‌وگاز اروندان و وضع اسکان کارکنان است، به وزیر نفت و هیئت مدیره شرکت ملی نفت ایران ارائه شد.

به گفته این معاونت، مشارکت و همسویی ذی‌نفعان در منطقه غرب کارون و عمل به تعهدهای مسئولیت‌های اجتماعی شرکت ملی نفت ایران به برقراری توازن بین فعالیت‌های توسعه‌ای صنعت نفت و وضع اجتماعی، اقتصادی، زیست محیطی و مدیریتی منطقه غرب کارون کمک شایانی می‌کند، از این رو راهبردهای اجرایی در این باره تدوین شد که پس از تائید از سوی هیئت مدیره شرکت ملی نفت ایران، اجرای فاز سوم با هدف ارائه برنامه اقدام، اولویت‌بندی هر یک از آنها و تعیین نقش‌ها و مسئولیت‌های هر یک از ذی‌نفعان تصویب شد.

این معاونت در ادامه افزود: برنامه‌های اقدام در قالب بهبود شبکه روابط ذی‌نفعان، ساختار کلان مدیریتی و روابط بین سازمانی، تسهیل‌گری اجتماعی و فرهنگ‌سازی، کاهش پیامدهای ناخواسته ناشی از فعالیت پروژه‌های صنعت نفت‌ و گاز بر محیط زیست، ایجاد همکاری سازنده و مناسب میان صنعت نفت و وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها و اداره‌ها منطقه‌ای و پشتیبانی از ظرفیت‌های اقتصادی موجود در منطقه غرب کارون اولویت‌بندی می‌شود.

کمیته راهبری متشکل از مشاور وزیر در امور اجتماعی و نمایندگان مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، مدیریت برنامه‌ریزی تلفیقی، مدیریت توسعه منابع انسانی و مدیران عامل شرکت‌های ملی مناطق نفت‌خیز جنوب، مهندسی و توسعه نفت، نفت و گاز اروندان، مدیر نظارت بر طرح‌های مناطق نفت‌خیز و مدیر HES شرکت ملی نفت ایران است که در سال ١٣٩۴ فعالیت خود را آغاز کرده است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

تکمیل پروژه بررسی راهکارهای اقتصاد مقاومتی در شرکت ملی نفت ایران

می متالز - تدوین نقشه راه بهبود جایگاه شرکت ملی نفت ایران از منظر اقتصاد مقاومتی به عنوان یکی از پروژه‌های طرح مطالعات راهبردی مدیریت برنامه‌ریزی تلفیقی به کار خود پایان داد.
 

۳ انتصاب در شرکت ملی نفت ایران

می متالز - مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، جهانبخش شریعت را به‌عنوان رئیس حراست، غلامرضا نوری مومنی را به عنوان مشاور خود و ناصر مولایی را به‌عنوان نماینده این شرکت در طرح اسکان کارکنان اقماری منصوب کرد.
 چهارم تیرماه صورت می گیرد؛

دومین عرضه میعانات گازی در بورس انرژی

می متالز - اطلاعیه عرضه دو میلیون بشکه میعانات گازی پارس جنوبی در رینگ بین‌الملل بورس انرژی که دومین عرضه میعانات در سال جاری است،‌ برای تاریخ چهارم تیر منتشر شد.
 

۲ انتصاب در هیئت‌مدیره شرکت ملی نفت ایران

می متالز - وزیر نفت در احکام جداگانه‌ای، اکبر سهیلی‌پور را به‌عنوان عضو اصلی و فرخ علیخانی را به‌عنوان عضو علی‌البدل هیئت‌مدیره شرکت ملی نفت ایران منصوب کرد.
 

منشور حسابرسی داخلی ملی حفاری تصویب شد

می متالز - رئیس اداره حسابرسی داخلی شرکت ملی حفاری ایران از تصویب منشور حسابرسی داخلی این شرکت ازسوی هیئت مدیره خبر داد.
 مدیرعامل شرکت نفت و گاز شرق:

توسعه لایه‌های مخزنی جدید برای تامین پایدار گاز شمال کشور ضروری است

می متالز - مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز شرق با اشاره به افزایش سن مخازن در حال تولید این شرکت، توسعه لایه‌های مخزنی جدید را بهترین گزینه برای تامین پایدار گاز در شمال و شمال شرق کشور عنوان کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما