خبر
زیرساخت ها   پتروشیمی  

کمک پتروشیمی های ماهشهر در بازسازی زیرساخت های شهرستان حمیدیه

می متالز - شهیدی نیا گفت: پس از کنترل بحران سیل برنامه ریزی کرده‌ایم بصورت مشارکتی با کمک واحدهای معین و نهادهای ذیربط، در قالب مسئولیت اجتماعی بخشی از بازسازی زیر ساختهای این مناطق را بر عهده بگیریم.

به گزارش می متالز، عصر یکشنبه 19 خرداد 1398، امید شهیدی نیا مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی  و تنی چند از مسئولین این سازمان از مناطق تابعه شهرستان حمیدیه بازدید کردند.
براساس این گزارش و بنا به گفته  فرماندار شهرستان حمیدیه، این مناطق در جریان سیل فروردین ماه، بیشترین آسیب را دیده بودند و خسارت سیل در برخی از این روستاها به حدی بوده که بخشی از منازل مسکونی مردم دیگر قابل سکونت نیست.
سید امید شهیدی نیا، در خلال این بازدید گفت: با توجه به گرمای شدید هوا، به درخواست استاندار خوزستان، تعدادی کانکس کولر دار توسط شورای راهبردی منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی تهیه و به مردم این منطقه اهدا شد.
وی که جهت بازدید میدانی از این مناطق و نحوه   توزیع کمکها به مردم در منطقه حضور یافته بود، گفت: ما و سایر مدیران مرتبط، شخصا در این منطقه حاضر شدیم تا اگر کمبودی وجود دارد از نزدیک ارزیابی کنیم.
شهیدی نیا افزود: پس از کنترل بحران سیل، در حال حاضر دغدغه  اصلی، بازسازی روستاهای آسیب دیده است. ما در مجموعه ی شورای راهبردی صنعت پتروشیمی، برنامه ریزی کرده‌ایم که در این زمینه بصورت مشارکتی با کمک واحدهای معین و نهادهای ذیربط، در قالب مسئولیت اجتماعی که بر عهده داریم، بخشی از بازسازی این روستاها و زیرساختهای آنها را بر عهده بگیریم.
فرماندار حمیدیه در این بازدید، ضمن تشکر از کمکهای متنوع شرکتهای پتروشیمی به این شهرستان، گفت: توجه استاندار و امداد رسانی های منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی به شهرستان ما و سایر مناطق سیل زده، جان تازه ای به مردم ما داد و نمونه ای از این کمکها، کانکسهای کولر داری است که در این فصل گرم به مردم اهدا شده اند.
هاشمی، ادامه داد: پیش از این، شرکتهای پتروشیمی ماهشهر با تامین گونی برای احداث سیل بند، تامین ماشین آلات سنگین، پکیج های بهداشتی، خاروبار خشک و تهیه و توزیع غذای گرم بین مردم، بسته ای کامل و گسترده از کمکها را به مقتضای شرایط در اختیار مردم قرار دادند.
روستای حمدان سنجه از 15 فروردین سال جاری دچار سیل شد و ارتفاع آب به قدری زیاد بود که متعاقب آن مردم روستا خانه و زندگی خود را ترک کردند. از میان 13 روستای آب گرفته شهرستان حمیدیه، 6 روستا آسیب بیشتری دیدند و روستای حمدان سنجه بیشترین خسارت را دیده است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

اتصال معادن سنگ آهن سنگان خواف به شبکه اصلی گاز

می متالز - با اتمام عملیات گازرسانی به معادن سنگان خواف، صنایع این بخش به شبکه اصلی گاز متصل شدند.
 

مجتمع معادن سنگ آهن سنگان خواف به شبکه اصلی گاز پیوست

می متالز - با اتمام عملیات گازرسانی به معادن سنگان خواف، صنایع این بخش به شبکه اصلی گاز متصل شدند.
 

برگزاری دوره‌های آموزشی و سرویس خدماتی ارتباطی

می متالز - یک شرکت دانش بنیان با ارائه خدماتی برای امنیت زیرساخت‌های کسب و کار اقدام به برگزاری دور‌ه‌های آموزشی و سرویس‌های خدماتی کرده است.
 

غول آمریکایی از ابرپروژه نفتی عراق کنار گذاشته نمی‌شود

می متالز - وزارت نفت عراق اعلام کرد توافق با شرکت‌های BP و انی به معنای کنار گذاشتن اکسون موبیل نیست و همچنان سرگرم مذاکره با این غول انرژی آمریکایی درباره قرارداد بزرگی برای بهبود زیرساخت نفتی جنوب این کشور است.
 

تدوین سند وزارت ارتباطات در حوزه بلاک‌چین

می متالز - نایب ‌رییس هیات‌مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت از انتشار سندی در حوزه بلاک‌چین و رمز ارزها در وزارت ارتباطات و تحویل آن به دولت خبر داد و گفت: نقش این وزارتخانه در زمینه بلاکچین صرفا هماهنگ‌ سازی است.
 

حمایت از توسعه صنایع پایین دستی در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی

می متالز - سرمایه گذاران برای توسعه صنایع پایین دستی پتروشیمی در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی با هدف تکمیل زنجیره ارزش از حمایت های مختلفی برخوردار خواهند بود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما