خبر
زیرساخت ها   پتروشیمی  

کمک پتروشیمی های ماهشهر در بازسازی زیرساخت های شهرستان حمیدیه

می متالز - شهیدی نیا گفت: پس از کنترل بحران سیل برنامه ریزی کرده‌ایم بصورت مشارکتی با کمک واحدهای معین و نهادهای ذیربط، در قالب مسئولیت اجتماعی بخشی از بازسازی زیر ساختهای این مناطق را بر عهده بگیریم.

به گزارش می متالز، عصر یکشنبه 19 خرداد 1398، امید شهیدی نیا مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی  و تنی چند از مسئولین این سازمان از مناطق تابعه شهرستان حمیدیه بازدید کردند.
براساس این گزارش و بنا به گفته  فرماندار شهرستان حمیدیه، این مناطق در جریان سیل فروردین ماه، بیشترین آسیب را دیده بودند و خسارت سیل در برخی از این روستاها به حدی بوده که بخشی از منازل مسکونی مردم دیگر قابل سکونت نیست.
سید امید شهیدی نیا، در خلال این بازدید گفت: با توجه به گرمای شدید هوا، به درخواست استاندار خوزستان، تعدادی کانکس کولر دار توسط شورای راهبردی منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی تهیه و به مردم این منطقه اهدا شد.
وی که جهت بازدید میدانی از این مناطق و نحوه   توزیع کمکها به مردم در منطقه حضور یافته بود، گفت: ما و سایر مدیران مرتبط، شخصا در این منطقه حاضر شدیم تا اگر کمبودی وجود دارد از نزدیک ارزیابی کنیم.
شهیدی نیا افزود: پس از کنترل بحران سیل، در حال حاضر دغدغه  اصلی، بازسازی روستاهای آسیب دیده است. ما در مجموعه ی شورای راهبردی صنعت پتروشیمی، برنامه ریزی کرده‌ایم که در این زمینه بصورت مشارکتی با کمک واحدهای معین و نهادهای ذیربط، در قالب مسئولیت اجتماعی که بر عهده داریم، بخشی از بازسازی این روستاها و زیرساختهای آنها را بر عهده بگیریم.
فرماندار حمیدیه در این بازدید، ضمن تشکر از کمکهای متنوع شرکتهای پتروشیمی به این شهرستان، گفت: توجه استاندار و امداد رسانی های منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی به شهرستان ما و سایر مناطق سیل زده، جان تازه ای به مردم ما داد و نمونه ای از این کمکها، کانکسهای کولر داری است که در این فصل گرم به مردم اهدا شده اند.
هاشمی، ادامه داد: پیش از این، شرکتهای پتروشیمی ماهشهر با تامین گونی برای احداث سیل بند، تامین ماشین آلات سنگین، پکیج های بهداشتی، خاروبار خشک و تهیه و توزیع غذای گرم بین مردم، بسته ای کامل و گسترده از کمکها را به مقتضای شرایط در اختیار مردم قرار دادند.
روستای حمدان سنجه از 15 فروردین سال جاری دچار سیل شد و ارتفاع آب به قدری زیاد بود که متعاقب آن مردم روستا خانه و زندگی خود را ترک کردند. از میان 13 روستای آب گرفته شهرستان حمیدیه، 6 روستا آسیب بیشتری دیدند و روستای حمدان سنجه بیشترین خسارت را دیده است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 دیدار شهردار ماهشهر از سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی:

تاکید بر استفاده از پتانسیل ماهشهر برای رونق کسب و کار شهری

می متالز - اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار بندر ماهشهر در دیدار با مدیر عامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی در خصوص سازوکارهای توسعه همکاری ها بر پایه ظرفیت های قانونی به بحث و تبادل نظر پرداختند.
 

برگزاری اجلاس HSE وزارت نفت در سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی

می متالز - پنجاه و ششمین جلسه شورای هماهنگی مدیران HSE وزارت نفت به میزبانی این سازمان برگزار شد.
 

تا ۲ ماه آینده مشکلات زیرساختی مسکن مهر هشتگرد بر طرف می شود

می متالز - عضو هیأت مدیره شرکت عمران شهر جدید هشتگرد گفت: تا دو ماه آینده مشکلات زیرساختی واحدهای فاز ۷ مسکن‌مهر شهر جدید هشتگرد حل می‌شود.
 معاون برنامه‌ریزی و توسعه منطقه ویژه صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس:

جذب سرمایه‌گذار داخلی و خارجی هدف ماست

می متالز - محمد جواد محبی هدف اصلی احداث منطقه ویژه خلیج فارس را جذب سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی دانست و افزود: زیرساخت‌های مورد نیاز صنایع در منطقه ایجاد شده‌اند و به تناسب توسعه صنایع، بهبود می‌یابند.
 

ایجاد زیرساخت ها برای استقرار گمرک در منطقه ویژه اقتصادی بندر آستارا

می متالز - مدیرکل بنادر و دریانوردی گیلان از ایجاد زیرساخت ها برای استقرار رسمی گمرک در منطقه ویژه اقتصادی بندر آستارا خبر داد.
 

حمایت همه جانبه NPC از سرمایه گذاران در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی

می متالز - معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: از سرمایه گذاران در طرح های توسعه ای منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی با هدف تکمیل زنجیره ارزش حمایت همه جانبه می کنیم.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما